Şimdi Ara

Sultan | Nurgül Yeşilçay | Kanal D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nurgül Yeşilçay, ‘Ayrılık Olmasa’ adlı dizide başrol oynamaya hazırlanıyor.

Diyarbakır’da çekilecek yeni dizisinin ilk bilgisini ünlü yapımcı Armağan Çağlayan twitter’dan duyurdu. Çağlayan, “Nurgül Yeşilçay, ocak ayından itibaren bir Güneydoğu dizisiyle Kanal D’de olacak’ bilgisini paylaştı. Çektiği filmlerle pek çok ödülün sahibi olan Sevilay Demirci’nin Ömür Atay ile beraber yapımcılığını üstlendiği dizide Erol Gedik, Settar Tanrıöğen ve Nur Sürer gibi ünlü isimler de rol alıyor. Yeşilçay dizide bir köylü kadınını canlandıracak.

Bu kadının son dizilerinin hiçbiri uzun ömürlü olmadı hala dizi teklifi nasl geliyor merak ediyorum doğrusu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• O değilde yıl 2012 hala töre dizisi yapılıyor.İnsanların yaşadığı acılardan rant sağlama bu olsa gerek. İnsanlara da bıkkınlık geliyor bi süre sonra . Tutmaz diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

O değilde yıl 2012 hala töre dizisi yapılıyor.İnsanların yaşadığı acılardan rant sağlama bu olsa gerek. İnsanlara da bıkkınlık geliyor bi süre sonra . Tutmaz diyorum ben.

biri bitiyor biri başlıyor hakketten
  • Dizinin adı Sultan yanlış olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Dizinin adı Sultan yanlış olmuş.

Yanlış değil yapımcılar sonradan değiştirdiler dizinin ismini ayrıca başka konu açılmış isternirse ordan devam edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 21 Haziran 2012; 10:01:20 >
  • Özentilerle ‘Sultan’ olmak zor iş!

Ekranlarımızda bir Hürrem Sultan vardı, Kanuni Süleyman’ın başını bağlayıp Saltanat’ın tozunu attıran. Şimdi bir de Diyarbakırlı ‘Sultan’ımız oldu Deyyus Şeyhmus’un başını ağrıtan. Ne mutlu bize! Uzun soluklu tanıtımla akıllara kazınan ‘Sultan’ ile bozuk Türkçeli bir dilbere daha kavuşmanın mutluluğunu yaşamalıyız hep birlikte. Gerçi, Nurgül Yeşilçay’la can bulan ‘Sultan’ın şivesi Meryem Uzerli’ninki gibi doğal değil ama olsun. Maksat, fark yaratıp ilgi çekmek! Eh, ‘Sultan’ da bunu şimdilik başardı doğrusu. Aldığı reytingle, ‘Arka Sokaklar’la ‘Yer Gök Aşk’ı koltuklarından edip ‘Survivor’ın arkasından ikinciliğe yerleşti. Bu başarıda, günlerdir gözlere sokulmanın yarattığı merakın büyük etkisi olsa da, dizi ilk gazını aldı. Önemli olan, bu gazın yarattığı gücü iyi kullanıp zaman içinde tıkanmamak.

Sultan’ın, Şeyh Musa türbesinde şiir okur gibi dilekte bulunduğu başlangıçla kendini belli eden dizi, aralarına her telden mesajlar sıkıştırılmış bir komedi. Kadının, aile desteği olmadan ayakta kalma teması ana tema. Yan ekler ise memleket davası için dağa çıkma konusundan öğrenci yurtlarındaki yerleştirme aksaklıklarına uzanan dokundurmalar...

Kaynak ve devam :http://televizyongazetesi.com/sultan-dizisini-destikce-cok-falso-cikiyor!-ozentilerle-sultan-olunmaz-ki_6_53303

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 30 Mayıs 2012; 23:53:20 >

• bugün 2.bölümü var.

dizi güzel beğendim oyuncular felan iyi.

hele o evdeki çocuk yokmu ( adı aklıma gelmiyor ulan ) fransua değil diğeri çok iyi oynuyor izleyin derim.
  • Az önce tekrarı vardı Sultanın babası
    - herkes iyi bi ben kötü hadi o zaman - sonra
    zabıtaya bildirimi harbi neyse küfür etmiyorum anlayın sinir oldum

@ Mishakal o Kerim annesinin intihar ettiği yerde 5 kez adını söyledi dedim fenasi :) diyecek diye bekledim o derece

izlerken keyif aldım bakalım kaç bölüm bizler ile

• babam izliyor..demesine göre komikmiş baya..öyle töre dizisi falan da değilmiş
  • Sene 2012 Nurgül Yeşilçay hala güneydoğu şiveli kadını canlandırıyo , yakışmadı
  • dizinin uzun soluklu olacağını zannetmiyorum.Nurgül Yeşilçay'ın oyunculuğu iyi ama sanırım bu dizide şansı yaver gitmeyecek.

en güncel haberler için;
    www.haberlervegazeteler.com
  • Sultan, Pazartesi'den itibaren artık saat 20.00'de!
  • Şive yapmasalar iyidi
  • Allah'ını seven biri şu kadına şive yapınca hiçde hoş olmadığını söylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: PiqenRole

Allah'ını seven biri şu kadına şive yapınca hiçde hoş olmadığını söylesin

Deyyyyyyiiiilll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım ne gereksiz bir dizidir ya
  • quote:

Allah'ını seven biri şu kadına şive yapınca hiçde hoş olmadığını söylesin

ses tonu da

ve gözaltı torbaları
  • bence güzel bir dizi
  • Kadın o diziyle gözümde düştü.Ama hale verse parçaların ( orası ayrı tabi )
  • quote:

Kadın o diziyle gözümde düştü.Ama hale verse parçaların ( orası ayrı tabi )

cem özer den neyim eksik diyosun yani :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.