Şimdi Ara

Süleyman soyludan gelen izinsiz SMS için işlem yapılamıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar , malum kanun gereği izinsiz gönderilen SMS leri şikayet ederek gönderilmemesini hatta ceza almasını sağlayabiliyoruz. Zaman zaman gelen SMS’leri şikayet etmekteyim ve sonrasında gerçekten birdaha aynı firmadan SMS almıyorum yani sistemin çalıştığını düşünüyordum şaşkın en son yaptığım şikayetin dikkate alınmaması üzerine malesef sistemin doğru çalışmadığını farkettim . Trabzon’da yaşamaktayım yakın zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan miting için geldi ; miting öncesinde Süleyman soylunun adının bulunduğu SMS gönderildi mitinge davet şeklinde ve miting sonrası akşamda teşekkür mesajı geldi . Ayrıca Kandil’de vs özel günlerde de sürekli SMS geliyor kendisinin adına. Yine şikayet için yazdım fakat bilgi eksik diye işleme alınmamış . Yazıktır benim hiç bir şekilde numaram tarafınca size verilmemişken nasıl olduda numaram size ulaştı . Yanlışı kendinizde yapsanız işleme koymalısınız ama işleme alacak Yiğido göremiyorum oda haklı kendince işleme alsa bellide mobinge maruz kalacak . Paylaşmak istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.