Şimdi Ara

Süleyman Soylu'yu araştıracak cesur bir savcı çıktı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sedat Peker'in konuşmasının olay olmasının asıl sebebi yaşanan olayların hemen hemen çoğunda rol oynaması.

Bu yüzden "10 dklık" konuşması olay oluyor. Davutoğlu 2015 Haziran-Kasım arası yaşanan olayları anlatsam çoğu kişi insan içine çıkamaz demişti.

Şimdi anlatmayacaksa ne zaman anlatacak çok merak ediyorum.

Mhp ve Akp'nin özel affı ile Çakıcı hapisten çıkıyor

Çakıcı Kılıçdaroğlu'unu tehdit ediyor

Babacan tehdit ediliyor

Gelecek partisi başkan yardımcısı kim olduğu çok belli grup tarafından saldırıya uğruyor.

Çakıcı, Ağar, mhp milletvekili(eski asker), polis poz veriyor

Çakıcı mafya liderleriyle tek tek buluşuyor (artık neyin anlaşması yapılıyorsa)

Sedat Peker (ne olduğu çok belli biri) birileri için oluk oluk kan akıtacaktı.

AMA SUÇLU YİNE CHP YİNE KILIÇDAROĞLU

BU AKPARTİLİLERDEKİ YÜZSÜZLÜK SEVİYESİ İNANILMAZ.

Şu algıya da bayılıyorum. Yav arkadaş insanların hala adamına göre muamele yaptığını anlamadınız mı? Sedat Peker denen adam yıllardır bunların içerisinde. Gılışdar aynı şeyleri söylese dinlemezler bile yalan bunlar, cart bunlar, curt bunlar olur hemen sesi keserler. Peki neden? Çünkü öyle bir algı var ki ceğape bir şey diyorsa tam tersi yapılmalı. Hele ki gılışdarın sırf mezhebi yüzünden oy vermeyecek en az %40 seçmen vardır bu memlekette.

Boşa mohalefet şöyle, mohalefet böyle demeyin. Eksik olsalar bile bu konunun zerre alakası yok beceriksizlikle. Her şey adamına göre muameleye bakıyor.

Bak bu da örnek

Eleman aktroll ve/veya koyu akepeli taklidi yapan muhalif troll. Önceleri troll'lüğünü severdim ama artık bokunu çıkardığı için ben de blokladım gitti. Six Feet Under adlı üye de yapıyor aynısını. Yahu troll'leme yapıyorsan bari biraz belli et. Fazla gerçekçi yapıyorlar, bildiğin aktroll'e dönüşüyor bunlar. Yani etki o yönde. Ama troll işi bu değildir ki, biraz rengini belli edince güzel.

• Öyle bir hatayı hiçbir akıllı savcı göze alamaz. Sayın Soylu'nun milletimiz nezdinde yeri bellidir. İstifa ettiği gece bile, milletimizden gelen yüksek tepkiyle acilen tekrar göreve iade edilmiştir. Muhalefetin desteğiyle mafyacılık oynayan bir kesim yüzünden kendisine yıpratılma operasyonu düzenlenmektedir. Ancak ne mutlu ki bu girişimlerin halkımız tarafında bir karşılığı yoktur.

• Sedat Peker şurada 2 hafta içinde ortalama 1 saattelik 5 tane video attı. 5 saat konuşuyor anlatıyorda anlatıyor. ( Zaten anlattıklarında doğruluk payı olsa muhalif basın şimdiye on kere piyasaya döker sosyal medya o iddalar ile patlardı. )

2 haftada 5 Saat konuşuyorsun ve doğru dürüst bilgi belge yok ortada. AT YALANI BULUNUR İNANANI KAFASINDA İDDİALAR sadece hep bir kafa karıştırmaya ACABA dedirtmeye çalışan iddialar. Bu süreçte muhalefet bu söylemlere inanıp Süleyman Soylunun üstüne giderse kahraman yaparlar benden söylemesi.

Benim hatırladığım bu istifa sürecinde 2 saat içinde 1 milyonun üstünde Tweet atılarak Türkiye Tweet rekoru kırılmıştı. Bu tarz çoğu deli saçması söylemler arkasında birde yıpratmaya çalışırsalar Erdoğan sonrası için iyice parlatırlar Soyluyu.

Not: Bu arada yok dıdısının dıdısının düğününde nikah şahidi olmuş yok devlet koruma polisi vermiş tarzı 1-2 tane söylemi bile parlatmaya çalışıyor muhalefet onlar bile tutmadı savcı ne diye dava açacak ! Ayrıca ne olursa olsun. ( Suçlu bir olsa Türkiye Cumhuriyeti devletinin resmi görevli İçişleri bakanına kimse dava açamaz açmamalı. ) Görevi bırakır veya görevden alınır sonra delili bilgisi belgesi olan varsa yargılasın yargılayabiliyorsa. Yoksa bir firarinin aklı ile bakan yargılanacaksa bu ülkede işimiz var.

• sedat pekerin 10 dk konuşması muhaefet partisinin 20 yıllık başkanının konuşmasından daha etkili oluyorsa kimse akp ye bok atmasın

aba bu üstteki basiretsiz beceriksiz adamın yüzünden akp yıllardır istediği gibi at koşturuyor

• Sedat Peker'in konuşmasının olay olmasının asıl sebebi yaşanan olayların hemen hemen çoğunda rol oynaması.

Bu yüzden "10 dklık" konuşması olay oluyor. Davutoğlu 2015 Haziran-Kasım arası yaşanan olayları anlatsam çoğu kişi insan içine çıkamaz demişti.

Şimdi anlatmayacaksa ne zaman anlatacak çok merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt

bak güzel kardeşim trollsen trolüm de ironi filansa ironi de yoksa blokluyacam hayır yani troll olsan daha önce bloklardım..Süleyman Soylu'yu araştıracak cesur bir savcı çıktı mı ? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 17 Mayıs 2021; 1:41:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Öyle bir hatayı hiçbir akıllı savcı göze alamaz. Sayın Soylu'nun milletimiz nezdinde yeri bellidir. İstifa ettiği gece bile, milletimizden gelen yüksek tepkiyle acilen tekrar göreve iade edilmiştir. Muhalefetin desteğiyle mafyacılık oynayan bir kesim yüzünden kendisine yıpratılma operasyonu düzenlenmektedir. Ancak ne mutlu ki bu girişimlerin halkımız tarafında bir karşılığı yoktur.

bu iddialar karşısında yargılanıp temize çıksın

Sedat Peker " Temiz Sülo, Süslü Sülo Adam Ol " Dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 17 Mayıs 2021; 1:45:43 >

• Konu yine Kılıçdar'a gelmiş

• bu ülke de hakim savcıların efelikleri garibana karşıdır sadece!!

bunlara ne yapacaklar it iti ısırırmı!!!

• ozkank. gitti babuş geldi bu ne biçim düzen ulen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dinocan Gökçek

Konu yine Kılıçdar'a gelmiş

Aslında bu ciddi bir algı çalışması. Eşitleme propagandası deniyor. Tamam biz kötüyüz ama o da kötü.

Eskiden daha çok tutuyordu artık komik geliyorsa da etkili.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zkanK.

Sedat Peker şurada 2 hafta içinde ortalama 1 saattelik 5 tane video attı. 5 saat konuşuyor anlatıyorda anlatıyor. ( Zaten anlattıklarında doğruluk payı olsa muhalif basın şimdiye on kere piyasaya döker sosyal medya o iddalar ile patlardı. )

2 haftada 5 Saat konuşuyorsun ve doğru dürüst bilgi belge yok ortada. AT YALANI BULUNUR İNANANI KAFASINDA İDDİALAR sadece hep bir kafa karıştırmaya ACABA dedirtmeye çalışan iddialar. Bu süreçte muhalefet bu söylemlere inanıp Süleyman Soylunun üstüne giderse kahraman yaparlar benden söylemesi.

Benim hatırladığım bu istifa sürecinde 2 saat içinde 1 milyonun üstünde Tweet atılarak Türkiye Tweet rekoru kırılmıştı. Bu tarz çoğu deli saçması söylemler arkasında birde yıpratmaya çalışırsalar Erdoğan sonrası için iyice parlatırlar Soyluyu.

Not: Bu arada yok dıdısının dıdısının düğününde nikah şahidi olmuş yok devlet koruma polisi vermiş tarzı 1-2 tane söylemi bile parlatmaya çalışıyor muhalefet onlar bile tutmadı savcı ne diye dava açacak ! Ayrıca ne olursa olsun. ( Suçlu bir olsa Türkiye Cumhuriyeti devletinin resmi görevli İçişleri bakanına kimse dava açamaz açmamalı. ) Görevi bırakır veya görevden alınır sonra delili bilgisi belgesi olan varsa yargılasın yargılayabiliyorsa. Yoksa bir firarinin aklı ile bakan yargılanacaksa bu ülkede işimiz var.

aa 15 eylüle kadar uçurmuşlar. ohh

neyse başka hesapla gelirsin Süleyman Soylu'yu araştıracak cesur bir savcı çıktı mı ? 

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

bak güzel kardeşim trollsen trolüm de ironi filansa ironi de yoksa blokluyacam hayır yani troll olsan daha önce bloklardım.. 

bloklamana gerek yok Süleyman Soylu'yu araştıracak cesur bir savcı çıktı mı ? 

• quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

sedat pekerin 10 dk konuşması muhaefet partisinin 20 yıllık başkanının konuşmasından daha etkili oluyorsa kimse akp ye bok atmasın

aba bu üstteki basiretsiz beceriksiz adamın yüzünden akp yıllardır istediği gibi at koşturuyor

Sedat Peker'in 10 dakika konuşması muhalafetten daha etkili olur çünkü adam yıllardır Akplilerle muhattap olmuş elbet onun bildiklerini muhalefet bilmiyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakikaten konu nasıl muhalefet partisi liderine geldi?

Muhalefet partisi nereden bilsin iktidar partisi içerisinde dönenleri. Hele hele muhalefet partisi lideri asla iktidar partisini yasadışı suçlar ile suçlama gibi bir girişime giremez. Sıradan vatandaş bile giremez bu toplara.

Organize suç örgütü lideri açık açık bazı kişileri uyuşturucu kaçakçılığı, adam öldürme gibi şeylerle suçluyor. Delil var mı yok mu belli değil. Sadece videoda söylemler mevcut. Hepinizin elinde telefon var video çekebilecek. Yiyorsa açta sen söyle uyuşturucu, adam öldürme ile ilgili iki kelam. Savcının karşısına oturur saatlerce ifade verirsin. Sonra kuyruğunu kıstırır '' Sayın savcım sosyal medyada iki etkileşim kasıyordum ehe ehe '' dersin adamda alır aklını.

Suç örgütü lideri sosyal medyadan video yayınlıyor şaka gibi.

• -Hattori- kullanıcısına yanıt

Eleman aktroll ve/veya koyu akepeli taklidi yapan muhalif troll. Önceleri troll'lüğünü severdim ama artık bokunu çıkardığı için ben de blokladım gitti. Six Feet Under adlı üye de yapıyor aynısını. Yahu troll'leme yapıyorsan bari biraz belli et. Fazla gerçekçi yapıyorlar, bildiğin aktroll'e dönüşüyor bunlar. Yani etki o yönde. Ama troll işi bu değildir ki, biraz rengini belli edince güzel.

• Güldürmeyen şaka

• quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Sedat Peker'in 10 dakika konuşması muhalafetten daha etkili olur çünkü adam yıllardır Akplilerle muhattap olmuş elbet onun bildiklerini muhalefet bilmiyordur.

Alıntıları Göster

ne demek bilmiyor bu adamın saydıklarının cogunu ben biliyorum sadece doğru yada yalan teyit ediyor

ama çıksın bunları kemal anlatsın hiç kimse umursamaz bile kendi partilisi bile şikayetci bırakın siz a partisi b partisini

• OHHH İÇİMİN YAĞLARI ERİDİİ

Süleyman Soylu'yu araştıracak cesur bir savcı çıktı mı ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.