Şimdi Ara

SÜLEYMAN SOYLU: ORTAK YAYINDA HEPİMİZ ALDATILDIK (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
10.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aklımı kaybedicem ya şuan foxda bile algımızla alay ediyorlar bu medya tamamen satılmış.
    Bakın akp programdan önce iki adayla da konuşsun moderatör diyor. BUNU AKP TEKLİF EDİYOR. Chp tamam diyor görüşülsün. Ekrem imamoğlu görüşüyor ama binali ne hikmetse geri çeviriyor. Daha sonra imamoğlu gizli görüştü oluyor.
    BUNU FOX SABAHTAN BERİ ANLATAMADI. SABAHTAN BERİ SANKİ GÖRÜŞME HUKUKSUZMUŞ GİBİ KAMERA KAYITLARI NEDEN VERİLDİ ÜHÜHÜ DİYE AĞLIYOR, FETÖ TAKTİĞİ BUNLAR DİYİP AKPNİN SEVİYESİNE İNİYOR, YANDAŞ MEDYADAN DAHA ÇOK YAĞ SÜRÜYOR İKTİDARIN EKMEĞİNE. Üstelik bunu tamamen muhalif bi kanalda yapıyor bu bilerek yapılıyor şuanda imamoğluna vericek kararsız seçmen manipüle ediliyor. Bakın medya tek bir gücün elinde onu geçtim mevcut muhalefet de şuanda aynı ipin kuklaları oynuyorlar biz de izliyoruz. Bu ülkeden hiç bir cacık olmaz İmamoğlu kazanırsa da vardır bunda bit yeniği artık umutlanmayın kaçın ilk fırsatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 19 Haziran 2019; 19:44:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul'daki temasları kapsamında Yeşilköy Sahilinde vatandaşlarla sohbet etti.
    Konuşmasında 15 Temmuz darbe girişimini hatırlatan Soylu, girişimin Suriyeliler sayesinde atlatıldığını ifade etti.
    Türkiye’de 450 bin Suriyeli çocuğun dünyaya geldiğini belirten İçişleri Bakanı, “Allah o 450 bin çocuğun hayrına 15 Temmuz'da şu hainlere ezdirmedi.
    BEN ONU BİLİRİM” şeklinde konuştu.
    Kaynak Yeniçağ: Soylu: "15 Temmuz'dan Suriyeliler sayesinde kurtulduk"

Bunu diyen bir adamı hala kaalemi alıyorsunuz ? Dirileri geçtik toprağın altındaki şehitleri umursamıyor 300e yakın vatandaşımız şehit oldu yahu pes...
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    Fox ve ismailin seçilme sebebi foxun muhalefet yapmasını önlemekti zaten siz akp ile oynuyormusunuz ya strateji konusunda yarışamazsınız.....
    Öğretmenleride belli.
  • Bu kadar planlı ve organize işleri ancak feto talebesi akpliler yapardı ve yaptı!
    Moderatör olarak diğer tarafa yakın birini seçmelerinden belliydi planları. Şimdi de ağlama ve mağduriyet faslı başladı her zamanki gibi...
    Ne yapsanız da olmayacak ve İmamoğlu kazanacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chalap

Bu kadar planlı ve organize işleri ancak feto talebesi akpliler yapardı ve yaptı!
    Moderatör olarak diğer tarafa yakın birini seçmelerinden belliydi planları. Şimdi de ağlama ve mağduriyet faslı başladı her zamanki gibi...
    Ne yapsanız da olmayacak ve İmamoğlu kazanacak...

• Şimdi imam mal beyanını açıklasın ve golü 90 taksın

• İsmail Küçükkaya ile ekrem İmamoğlu söyledikleri gibi 2 3 dakika veya 15 20dakika görüştükleri yalan. 46dakika görüştüler.
    İsmail Küçükkaya ile ekrem İmamoğlunun danışmanları ise 54dakika görüştüler.
    Soruları önceden almasına rağmen canlı yayında hafif kaldı ekrem İmamoğlu.

• Bunlar kaybedeceklerini anladılar en azından kendilerine bağlı sorgulamayan kesime yaranalım mağduriyet kasalım peşindeler ...

• Olm siz nasil insanlarsiniz ya
    İgreniyorum artik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de diyorum neden hiç ses etmeden hemen böyle bir yayına olur dediler. Hatta uğur dündar istendi falan, ulan nasıl ya fox da olur hemde ismail küçükkaya sunacakmış, yok artık demiştim.

Ama meğer mağduriyet senaryosu varmış son 1 hafta kala
  • Şimdi çıkmış habertürkte canlı konuşuyor izleyin arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: O.R.A.C.L.E

ben de diyorum neden hiç ses etmeden hemen böyle bir yayına olur dediler. Hatta uğur dündar istendi falan, ulan nasıl ya fox da olur hemde ismail küçükkaya sunacakmış, yok artık demiştim.

Ama meğer mağduriyet senaryosu varmış son 1 hafta kala
    Y E M E Z L E R A R T I K

M İ L L E T A Ç M İ L L E T İ Ş S İ Z

B U Y A P T I K L A R I K E N D İ T A B A N I N A B İ L E S Ö K M E Z H A N İ P A R A B A Ğ L A M A D I K L A R I N A

• up

• İlkokul talebelerinin bile aklı daha başında. 0-3 yaş seviyesinde takılıyor bakanlar

• bir yere de uyanik olun be

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.