Şimdi Ara

SÜLEYMAN SEBA SEZONU STSL 33. Hafta Galatasaray - Beşiktaş 24 Mayıs Pazar.Türk Telekom Arena (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
0
Favori
8.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Beşiktaş için şanssız bir sezon oldu. Lige iyi başladı güzel futbol oynadı ve taraftarlarda çabuk havaya girdi. Ligi 3. bitirecek olsa da bu sezon bana göre göze en iyi gelen futbolu da Beşiktaş oynadı. Umarım seneye eksikliklerini giderir ve daha güzel bir futbol izleriz

Ligin başında iyi futbololu tabelaya yansıtamayan ve istanbul takımlarına karşı sansızlıklar yaşamasaydı bugun bursa ligi ciddi ciddi zorlardı..
  • Seneye Türkiye puan kazandırmak BJK düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RockAndMaka kullanıcısına yanıt
  • yabancı federasyon ve yabancı hakemler istiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD Chucky

Besiktaş 3-1 alacak aha da yazıom

Gorduk

• dockhanger kullanıcısına yanıt
    Ya hocam yabancı hakemlerle de ne yaptığınızı gördük,var mı avrupa da bir başarınız LÜTFEN !
    Ayrıca bknz : Beşiktaşlı yöneticilerden Metin Albayrak "Ama bu hakemlerle geldik, bu hakemlere gideceğiz. Onlara sahip çıkmalı ve destek olmalıyız"
    Rizespor maçından sonra yaptığı açıklama http://www.milliyet.com.tr/besiktas-tan-sasirtan-cuneyt-cakir--besiktas-2010584-skorerhaber/
  • @potur

Düşüncelerini alabilirmiyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

quote:

Orijinalden alıntı: MD Chucky

Besiktaş 3-1 alacak aha da yazıom

Gorduk

3ün 1i kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

İlk defa ergenlik yapmayan bir Gs taraftarı gördüm, bütün Gs taraftarları sizin gibi olsa daha ne isteriz ki.

Sezonun başına bjk nin futbolunu gördüken sonra şampiyon olmazsa türkiye ligi bitmiştir demiştim hala aynı fikirdeyim..

Biz taraftarız diye yalanlara saklanıp avunacak değiliz türk futbolu bitmiştir.Zaten bjk bu futbolla bile şampiyon olamıyorsa hiçbi zaman olamaz.
  • Dembaba

• Ciddi ciddi bu maçtan ümidi olan beşiktaşlı var mıydı merak ediyorum

SELAM DUR!
  • Beşiktaş sezon başından beri oynadığı iyi futbolu bu maçla birlikte sürdürdü. Yine bir derbide yenildi. Ama statsız bir takım buraya kadar geldi, tebrik etmeniz gerekirken bir aşağılama, kendini büyük görmeler falan, yakışmıyor sporun centilmenlğine. Üç büyük takım içinden bu sezon en verimsiz futbolu oynayan takım GS idi. Ama gel görki şampiyon oldular, tebrik etmek gerek.

• FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    Ne alâkası var.Bjk her sene böyle zaten iyi başlar sonunu getiremez.Ama cidden ligin başında iyi oynuyorlardı.Ama mesele sonunu getirebilmek.

• beşiktaş evet belki ligin en iyi oynayan takımıydı ama en tecrübesiz takımıydı aynı zamanda. demba ba ve sosa dışında şamiyonluk yarışını bilen kimse yoktu. bilic bile daha önce böyle bir tecrübe yaşamadı ve bunla nasıl başa çıkacağını bilmiyordu. galatasaray belki iyi oynamadı ama son haftalarda ki performansı tamamen tecrübeye bağlıydı. oyunu tutmasını bildi (ki muslera bu konuda ligin en iyi oyuncusu seçilse yeridir bence). fenerbahçe özellikle forvet hattının inanılmaz formsuzluğu ve ismail kartal ın kötü olmasada yetersiz final yönetimiyle kaybetti (bir mucize olmazsa ama denizli gerçeğini yasadı bu ülke. hiç belli olmaz). bence beşiktaş yönetimi büyük bir hatayla bilic i gönderiyor. bu bir projeydi ve adam rıdvanında dediği gibi beşiktaşın herşeyi olan inönü atmosferini yaşayamadan gitti. bilic e koşulsuz 5 yıl takımı bıraksalar eminim ki maddi açıdan da sportif başarıda da beşiktaşa çok şey katabilirdi. şu takımı kurduğu bütçe ve 34 maç deplasmanda oynayarak yaptıkları az buz değil çünkü.

• Ben Bilic e kızmıyorum, çünkü Beşiktaş'ın stad yok, bütçe yok, adam gibi transfer yok, dan dun adamlarla sürgünde deplasmanda oynayarak yine de iyi iş çıkardı Bilic. Beşiktaş gibi bir takımla ancak bu kadar olur.
    Bilic gs veya fb de olsaydı, kesin şampiyonluk yaşardı.
    Bu Beşiktaş'a Mourinho da getirsen bu kadar olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibnisinai

Ne alâkası var.Bjk her sene böyle zaten iyi başlar sonunu getiremez.Ama cidden ligin başında iyi oynuyorlardı.Ama mesele sonunu getirebilmek.

Bjk çok iyi oynuyordu hocam liverpool'a top göstermedi + gökhan töre gs de olsa gs en az 10 puan farkla şampiyonluğunu haftalar öncesinden ilan etmişti

Biliç bi ruh getirmişti takıma kıskanıyordum bjk'yı ama kötü bitti yapılan herşey güme gitti..

Neyse biz kendimizden mesul'üz ibrahimoviç ayarı bi transfer gelirse ŞL'de yarı final görürüz

• vurduk geçtik yapacak birşey yok , ..
    biz başarılarla dolu ilklerin takımıyız.
    daha çok çok fırın ekmek yemeniz lazım bizim mertebeye ulaşmanız için
  • valla gençler beşiktaş bu sene hiçbi maçta ezilmedi buna liverpool ve arsenal dahil iyi oynadılar aslında ama olmadı işte basit mağlubiyetler yaktı başını
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghn

Dostum sizin şampiyonluk şansı kaçıyor hala seviniyorsun gol diye. Bilinçaltın galatasarayı tutuyor heralde

bundan sonra türk futbolu benim için iddaa kapısıdır
  • FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    Aynen biz keyfimize bakarız

Harbiden şu ibrahimoviç İnşallah gelir.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.