Şimdi Ara

Süleyman Seba... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: NatroTech

http://www.ntvspor.net/video-galeri/kalbim-hala-besiktas-icin-carpiyor--

Heyt be büyük SEBA sende yaşlanmışsın..

ilk dk bitmeden gözlerim doldu kapadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

Videonun çoğu yerinde taraftarın yaptıklarına kırgınlığını belirtiyor büyük başkan.Gs li arkadaşın dediği gibi keşke çağrılsa stadada inletilse stad seba diye.Benim çocukluğuma geldi başkanlık zamanları ama Beşiktaşa sempati duyduran bir insan kendisi Beşiktaşa değerlerini kazandıran başkandır benim gözümde.

Umarım Çarşı grubundan birileri bunu organize eder.
  • Allah uzun sağlıklı ömürler versin başkanımıza. Başkanlık yaptığı yıllarda 10 yaşımda bile değildim. Çok iyi hatırlamıyorum. Ama hatırladığım kadarı yetiyo Seba başkanı anlamaya, tanımaya. Benimde gözlerim doldu izlerken. Yılların verdiği yorgunluk, hastalıklar çok halsiz düşürmüş. Kırgın ayrılmaması lazım başkanımızın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

quote:

Videonun çoğu yerinde taraftarın yaptıklarına kırgınlığını belirtiyor büyük başkan.Gs li arkadaşın dediği gibi keşke çağrılsa stadada inletilse stad seba diye.Benim çocukluğuma geldi başkanlık zamanları ama Beşiktaşa sempati duyduran bir insan kendisi Beşiktaşa değerlerini kazandıran başkandır benim gözümde.

Keşke ama çarşı bu sıralar uğraşacak çok şey buluyor Süleyman Sebayı nasıl gönderdiklerini hatırlayacaklarını sanmıyorum ne yazıkki.Biraz daha izledimde videolarını Başkanın gerçekten iyi görünmüyor.Ama yinede beşiktaş diyen bir başkan Allah razı olsun takımı bu yerlere getiren Büyük başkanmış bunu gördüm ben son 2-3 senesini hatırlıyorum ancak nerelerden nerelere getirdiğini videodan gördümde onun hakkı ödenmez.Ah o Ahmet dursun seba gitsin diyenler nasıl hakkını öder bu adamın anlayamıyorum.Kulüp binası Kiralık 1 kat olan Beşiktaş kulübünü buralara getirdi borçsuz harçsız...

• Hort.

Umarım yeni stadınızın adı Süleyman Seba Şeref Bey Stadyumu falan olur

Seba için hala bir girişimde bulunmadı BJK taraftarı, ümitle bekliyorum.
  • quote:

Hort.

Umarım yeni stadınızın adı Süleyman Seba Şeref Bey Stadyumu falan olur

Seba için hala bir girişimde bulunmadı BJK taraftarı, ümitle bekliyorum.

Bjk taraftarinin sesini duyurabilen tek kismi carsi grubu, o grubunda kimlerin elinde neye hizmet ettigi asikar. Kebapci alen ve onun hapci tayfasi demiroren gibi sahsiyetsizlere yalakalik yapip, kopek gibi kuyruklarini sallayip, agizlarindan salyalarini akitarak beles bilet ve nema beklerler. Yalaklarini dolu tuttugun surece besiktasi batursanda " nankorluk yapma, iki kupayi unutma" derler. Ama nemalrini kesersen, tipki simdi oldugu gibi, yonetime cephe alirlar. Onlarin aklina seba gelmez. Seba; serefin, haysiyetin, karakterin semboluydu. Ama onlarda bu saydiklarimin hic birisi yok. Sebayi gonderen de onlar zaten. Tribunleri ve besiktasi babasinin mali sanan bu finolar, bu suluklerin kesinlikle o tirbunlerden temizlenmeleri lazim. Ben bu konuda fikret ormana guveniyorum, insallah guvenim bosa cikmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerdeyse her futbol efsanesi, takımımdan kalbi kırık ayrılıyor. Sanırım futbol doğası gereği nankör bir spor.
    Mesela Hakan Şükür daha iyi ayrılabilirdi veya Alex daha iyi ayrılabilirdi.
    Futbol böyle bir şey işte, günlük başarı önemli. Vefa diye bir şey fazla yok.
    Bir tek şifo Mehmet adam gibi futbolu bırakmıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Nerdeyse her futbol efsanesi, takımımdan kalbi kırık ayrılıyor. Sanırım futbol doğası gereği nankör bir spor.
    Mesela Hakan Şükür daha iyi ayrılabilirdi veya Alex daha iyi ayrılabilirdi.
    Futbol böyle bir şey işte, günlük başarı önemli. Vefa diye bir şey fazla yok.
    Bir tek şifo Mehmet adam gibi futbolu bırakmıştır.

Aynen öyle, Ertuğrul'un Beşiktaş'tan Samsunspor'a gidişi de hala aklımdadır mesela. Ağlayarak ayrılmıştı. Nankör bir endüstriye sempati duyuyoruz. Sanırım futbola duygusal yaklaşan sadece bizleriz. Oradan rant sağlayanlar için giden gelen farketmiyor.
  • Dünkü kutlamalarda Süleyman Seba'yı gördüm, çok mutlu oldum

Davet edenlere ben de teşekkür ederim.
  • Elleri öpülesi efsane bir adam.
    Halen duruşundan, konuşmasından bile asalet akıyor. Az önce radyosporda dinledim. Elbette bir ara tribünlerin ona ettiği ağır lafların yarası içindedir ama o yine büyüklük içindeydi. Sağlığında ona futbolu seven herkesin mutluluklar, bazı jestler yaşatması lazım. Adını o öldükten sonra bir yerlere koymayın, o yaşarken görsün. Onun için bir gece düzenleyin, o da bulunsun, onu çılgınca alkışlayın.
  • quote:

quote:

seba seba diye inletildi tüm stad büyük başkan evlatlarına küsmez kırılmaz
  • Cezalı olduğum için ancak yazabiliyorum.

Çocukluğumun büyük başkanı. En yakın dostlarımdan bir kısmının ve hayatımda en çok sevdiğim kızın takımının başkanı...

Bu futbolun pislik deryasında; siyah-beyazın, beyazı kadar dürüst kalmış adam. Seni unutmayacağım. Hangi renklerin başkası olursan ol, Türk futbolunda efsane olarak kalacaksın. Söz veriyorum eğer torunlarım olursa, seni onlara anlatacağım.

Hoşçakal.
  • Eski konulara şöyle bir bakarken denk geldi, anmadan geçemedim.

Huzurla yat büyük başkan.
  • Vefatının 3. yıl dönümünde saygıyla ve duayla anıyorum.

Zaman çok çabuk geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YazıYorum -- 13 Ağustos 2017; 23:12:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.