Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

ŞULE ÇET CİNAYETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cilehta Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı
182
Cevap
1
Favori
14.102
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      327 Mesaj
      16 Temmuz 2018 17:43:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Liseliydik herif olduk Forum özelliğini kullanmak eziklik mi oluyor, yönetim uğraşsın senin gibi düzeysizlerle ben niye laf yarışına gireyim

Alıntıları Göster
      Liseli herif. Evet, eziklik oluyor. Sen bir kavgadan sonra gidip polise başvuruyorsan bu ezikliktir abisi. Gelip hakaret eden sensin, düzeysiz de ben oluyorum ha. Ulan alacağım altı üstü 4 günlük ban. Bundan korkacağımı mı sanıyorsun?
      |
      |

• Yüzbaşı
      327 Mesaj
      16 Temmuz 2018 17:48:33
      quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

Burası forum ortamı herkesin görüşü farklı herkes aynı düşüncede olmak zorunda degil senin düşünceni karşı tarafa dayatamazsın üstüne bu benim gibi düşünmüyor bunu bimemi cimeremi ne haltsa işte oraya buraya şikat etmenizde ayrı bir yobazlık

Sana göre birinin gece yarısï erkeklerle parti vs iş görüşmesi yapması normaldir başkasına göre anormaldir

bunlar kiz gitti iy oldu ölmesi gerekirdi demiyorlar kelimeleri carpıtıyorsunuz....

Siz diyorsunuzki kız gitmiştir eglenmeye ölmesi gerekmiyordu yahu herkes öyle düşünüyor ama türkiye şartları öyle sizin istediginiz gibi degil sizler türkiyede yaşamıyormusunuz ya olaylardan bihabersiniz....bu ülkede öldürülen küçük cocuklar var yaaa

Millet gallayana gelmiş idama karşı olan solcusu onu bunu dahi artık idam istiyor

Böyle bizamanda sizlerin çok iyimser düşünceleri insanı hayrete düşürüyor

Arkadaş bunlar gerizekâlı işte. Aşırı duyar kasıyorlar. Kimse "İyi olmuş, o saatte orda ne işi varmış?" demiyor. Bir de pislik falan diyorlar ya çıldırıyorum. Zaten o SSlerde de birisi belirtmiş "İyi oldu demiyoruz." diye. Buna rağmen gitmiş yine şikâyet etmiş, Allah akıl fikir versin.

Ulan doğruyu söylemek de suç oldu anasını satayım. Adamlara hırsız örneği veriyorum, yok arkadaş anlamıyorlar. Sanki suçluyu savunmuşum gibi gelip çemkiriyorlar. Bir de daha ortada bir kanıt yokken adam katil, daha adama katil diyemiyorsunuz falan diyorlar. Ulan olayı biz yaşamadık, ortada deliller var sadece. Kız, adamın onu bırakmadığını söylemiş, taciz ettiğini söylememiş. Belki adam hafiften kızın üzerine gitti, kız da korkup atladı. Belki kız atladıktan sonra adamlar başlarının belaya girmesinden korktular da olayı çarpıtmak için "Trafo mu patladı?" dediler. Her şey olabilir. Tabi ben de o adamın öldürdüğünü düşünüyorum ama ben ortada kanıt yokken kesin konuşmam. Bu, peşin hükümlü aptal ve yobazların yapacağı iştir.

• Yarbay
      2514 Mesaj
      16 Temmuz 2018 17:58:37
      Şu BrokenDiamond nickli kişinin mesajlarını dikkate almayın.Bunun amacı her konuda trollük yapıp tartışma çıkarmak.Maalesef adminlerin dünya umrunda değil.
      Bloklayın zaten daha önceden bloklamıştım.

• Teğmen
      225 Mesaj
      16 Temmuz 2018 17:59:06
      quote:

Orijinalden alıntı: BrokenDiamond

Arkadaş bunlar gerizekâlı işte. Aşırı duyar kasıyorlar. Kimse "İyi olmuş, o saatte orda ne işi varmış?" demiyor. Bir de pislik falan diyorlar ya çıldırıyorum. Zaten o SSlerde de birisi belirtmiş "İyi oldu demiyoruz." diye. Buna rağmen gitmiş yine şikâyet etmiş, Allah akıl fikir versin.

Ulan doğruyu söylemek de suç oldu anasını satayım. Adamlara hırsız örneği veriyorum, yok arkadaş anlamıyorlar. Sanki suçluyu savunmuşum gibi gelip çemkiriyorlar. Bir de daha ortada bir kanıt yokken adam katil, daha adama katil diyemiyorsunuz falan diyorlar. Ulan olayı biz yaşamadık, ortada deliller var sadece. Kız, adamın onu bırakmadığını söylemiş, taciz ettiğini söylememiş. Belki adam hafiften kızın üzerine gitti, kız da korkup atladı. Belki kız atladıktan sonra adamlar başlarının belaya girmesinden korktular da olayı çarpıtmak için "Trafo mu patladı?" dediler. Her şey olabilir. Tabi ben de o adamın öldürdüğünü düşünüyorum ama ben ortada kanıt yokken kesin konuşmam. Bu, peşin hükümlü aptal ve yobazların yapacağı iştir.

Alıntıları Göster
      Demekki farklı ülkede yaşıyorlar yada türkiyenin nasıl bir yer oldugunu çözememişler yada anlamak istemiyolar...

Müge anlı bile diyor akrabanıza dahi güvenmeyin ama bunlara lay lay lommm

Adam tanımadıgı kişiyle bile icki masasına oturmuyor

Aslinda ben bu savunanları art niyetli oldugunu düşünmeye başlıycam uyaracakları yere gidilebilir olabilir normaldir vs gibi saçma ogütleri var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Gaz ile yumurta pişirilir araba sürülmez

• Yüzbaşı
      327 Mesaj
      16 Temmuz 2018 18:04:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Şu BrokenDiamond nickli kişinin mesajlarını dikkate almayın.Bunun amacı her konuda trollük yapıp tartışma çıkarmak.Maalesef adminlerin dünya umrunda değil.
      Bloklayın zaten daha önceden bloklamıştım.
      Yürü git lan amacım her konuda trollük yapıp tartışma çıkarmakmış. Evet, muhalif olmayı severim ama her zaman her şeye muhalif olmam. Eğer konu hakkında söyleyecek bir şeyim varsa muhalif olurum, eğer karşımdaki kıl kıl bir üslup kullanıyorsa ve saçmalıyorsa ben de ona göre ağır bir üslup kullanırım. Trollük yapmak ban nedeni sanki de suçu adminlere atmış bir de. Boş yapma.
      |
      |

• Yüzbaşı
      327 Mesaj
      16 Temmuz 2018 18:05:34
      quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

Demekki farklı ülkede yaşıyorlar yada türkiyenin nasıl bir yer oldugunu çözememişler yada anlamak istemiyolar...

Müge anlı bile diyor akrabanıza dahi güvenmeyin ama bunlara lay lay lommm

Adam tanımadıgı kişiyle bile icki masasına oturmuyor

Aslinda ben bu savunanları art niyetli oldugunu düşünmeye başlıycam uyaracakları yere gidilebilir olabilir normaldir vs gibi saçma ogütleri var

Alıntıları Göster
      Yav salaklar işte. Bunlar sanıyor ki herkes özgür, istediğini yapsın. Hadi özgürsün, kapını kapatmadan yat o zaman. Git aslanın kafesine gir o zaman. Harbi düşünme özürlüler.
      |
      |

• Teğmen
      225 Mesaj
      16 Temmuz 2018 18:06:25
      Ünilerde yönetimin buna benzer kızları bulup maddi manevi yardım etmesi gerek...bagış kampanyası Acılsa yardım edende olur

Hükümet işe yaramaz it gibi kunlayan suriyelilere yardım edecegine bu kişilere sahip cıksın

Belki bu kız okuyup biryere gelecekti ..en önemlisi çakalların eline düşmezdi

Onun icin bu tip insanlar çok agır cezalandırmalı gerek

Bir sonraki pusuya yatmış katillere belki ders olur

|
      |

Gaz ile yumurta pişirilir araba sürülmez
    • Yüzbaşı
      534 Mesaj
      16 Temmuz 2018 18:16:22
      Anlamadığınız nokta şu turkiyede bir sürü böyle erkeğim diyen hayvan dolu kızın hatası yokmu var gündemi turkiyede olan olayları küçük bebeklerin bile tecavüze uğradığı ülkede gecenin bir yarısı gitmesi tamamen bir hatadır gündüz buluşup konuşabilirdi mesela açık bi yerde kimse oh iyi olmuş hak etmiş demiyor ama eminimki o kızda ülkede böyle dönen aşağılık tecavüzleri duymuştur diye düşünüyorum gece gitmesi kusura bakmayın gerçek ama bu bir hatadır

|
      |

• Binbaşı
      1234 Mesaj
      16 Temmuz 2018 18:36:23
      quote:

Orijinalden alıntı: BrokenDiamond

Evet, rızasıyla gitmiş. Ama bu tecavüze uğramak konusunda rızası olduğunu göstermez. O saatte tanımadığın adamın evine gidersen başına her şey gelir. Bunu neden kimse görmüyor? Sen evinin kapısını açık bıraksan mesela millet sana mı tepki gösterir, hırsıza mı? Sana tabii ki. Hatta o kadar çok tepki görürsün ki en sonunda "Hırsızın hiç mi suçu yok?" diye veryansın edersin. Yapılan bu tür yorumlar tecavüzü veya cinayeti meşrulaştırmaz. Neden önlem alınmadığı için kıza tepki gösterilir. Kızın da suçu var burda. Gece saat 1 diyor. Senin aklın alıyor mu gece 1'de tanımadığın adamın evinde kız başına ne işin var senin. Bunu hiçbir aile tasvip etmez zaten. Anca siz olay sizinle alakalı değil diye yorum yapıp geçiyorsunuz. Senin kız kardeşinin başına aynı şey gelse "O saatte o adamın evinde ne işi vardı?" diye düşünmez misin? Kimse burda tecavüzcüyü veya katili savunmaya çalışmıyor. Siz bu tür söylemleri çok duyduğunuz için bu tür insanları "çomar" olarak değerlendirerek amaçlarının tecavüzü meşrulaştırmak olduğunu sandığınız için tepki gösteriyorsunuz. Hırsızlık olayında millet ev sahibini suçlarken, aç aslanın yanına girip parçalandığında herkes sana tepki gösterecekken mesele tecavüz olunca millet aptalca bir duyar kasıyor. Tamam o adamın tecavüz etmemesi gerekirdi. Ama kız önlemini almamışsa burda kızda da suç vardır. Sonuçta karşındaki bir erkek, zaman zaman gücünü kullanarak zorbalık yapabilen bir tür hani, kızlarla aynı değil.
      Çok boş adamsınız vesselam.

Tanımadığı adam değil. İkide birde tanımadığı adam yazıyorsun. Önceki çalıştığı yerin ortağı. Adam iş görüşmesine çağırıyor. Yanlarında bir kişi daha varken yemek yiyorlar. Sonra eve değil ofise geçiyorlar. Kız durumdan rahatsız ki arkadaşına söylüyor beni çağır diye. İşe girmek istediği için hayır diyemiyor sanırım. Sonrası malum zaten. İlaç, tecavüz ve cinayet.
      |
      |

• Binbaşı
      1882 Mesaj
      16 Temmuz 2018 18:43:30
      quote:

Orijinalden alıntı: ınfiniti red bull racing

Evet katil cezalandırılmalı. Fakat Şule Çet çok masum değil. Bir kere gecenin o saatinde ne yapıyon? Adam prof katil, kendi rızanla niye gitti acaba? Belli ki telefona erişimi var. En azından arkadaşının aklına polise haber vermek gelmedi mi? Arkadaşıyla konuşmasıyla ölmesi arasında 2 saat fark var, o kadar sürede müdahale edilebilirdi. Kız belli ki kendi rızasıyla ortama gitti, sonra da içerde işler sarpa sardı. Kız psikopat biriyle artık niyeyse arkadaş olmaya, yalnız başına birlikte olmaya devam etmiş. Neden acaba? Kıssadan hisse kişi kiminle birlikte takıldığını bilmeli. Ha bu arada Türkiye'de bir çok haksız karar varken bu olaya bu kadar duyar kasılmasının nedeni ölen kişinin kadın olması. Amaç adalet aramak falan değil. Yemezler.
      kendini kadının yerine koy bir iş için arkadaşının mekanına gidiyorsun sana ilaç verip tecavüz ediyorlar sonra da 20.kattan aşağı atıyorlar. benim başıma böyle şey gelmez deme geldiğinde ne olduğunu anlayamazsın biz de senin arkandan konuşuruz o saatte ne işi varmış neden gitmiş falan filan...
      |
      |

2011 Chevrolet Aveo LS Classic Sedan 1.4 AT - Siyah
      Nikon D7200; Nikkor 18-300; Tokina 100 Macro; SB910

• Yüzbaşı
      907 Mesaj
      16 Temmuz 2018 18:45:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

Yani dostum yazmana gerek var mıydı yok o saatte gittiyse bilmem ne, neyse yazının devamında doğru yolu bulmuşsun tebrikler..

Alıntıları Göster
      Neyi yazıp neyi yazmayacağıma ben karar veriyorum. Gerekli veya gereksiz umrumda da değil. Gecenin bir vakti bir kadın süslenip plazaya gidiyorsa hayra alamet bir durum değildir. Ya isteyerek bir şeyler yaşamaya gidiyordur ya da bir sebeple mecbur bırakılmıştır. Saçma sapan argüman üretmenin anlamı yok. O saatte aklı başında kimse başka bir sebeple süslenip plazaya gitmez. Tecavüzcüyü savunan sapık zihniyet gibi o saatte orada ne işi varmış demiyorum ama ortada hayatın normal akışından farklı da bir şey var diyorum. İçeride ne olmuştur, neden olmuştur bilemeyiz ama sonucu bu olmamalıydı dedim ki hala da öyle diyorum.

Anormal bir şey varsa da yazmak, konuşmak gerekli diye düşünüyorum. Bu ülkede tecavüzün 2 katından fazla da tecavüz iftirası var. İçeride ne olduğunu bilmiyoruz. Kadına da erkeğe de şantaj, istismar olabilir, bunu kesin şekilde şu anda bilemeyiz. Adli makamlar araştırmasını yapar, bu böyle olmuştur der ona göre yorum yaparız. Ben sadece ne olursa olsun sonucu bu olmamalıydı diyorum. Patronuna yapışıp şantajla hak etmediği yerlere gelenleri de okuyoruz, patronuyla 5dk kamerasız ortamda bulunduğunu iddia edip patron suçsuz olsa da başını yakanları da okuyoruz. Ben iki taraf da ak kaşık demiyorum, iki taraftan biri de olayın başlangıcında suçludur demiyorum. Olayın sonunda ciddi bir suç var, bunun sebebi ve oluş şekli detaylı şekilde araştırılmalı, olay aydınlatılmalı diyorum. İftira atıldığı için kızın babası tarafından öldürülen genci, kocasını aldattığını gören oğlunu öldüren caniyi falan unutmadım. Bunun gibi binlerce olay varken insanlara güvenmiyorum. Bu böyle olmuştur da demiyorum. Hayatın normal akışından farklı bir gelişimi olan bir olay var, sonucunda bir kadının hayatını kaybetmesi var, ortada ciddi bir olay var yani. Araştırılsın, sonucu öğrenelim, ondan sonra linç edeceksek ederiz. Olay netleşmeden kimseyi linç etmek istemiyorum, daha önce kötü örneklerini gördük. ben sadece kızın süslenip gecenin bir vakti plazaya gitmesini anormal gördüm. Sebebi nedir, bu olayla alakası, bağlantısı nedir, ne değilldir bilmiyorum. Sebebini, bağlantısını adli makamlar aydınlatacak, internette yazılan kaynaksız yazılar değil. Olayın araştırmasının sonuçlarını görmeden haklı-haksız, suçlu-suçsuz tartışması yapmak da istemiyorum. Kız intihar etmediyse cinayettir elbette. Ama nedendir, nasıldır bunu da bilmek gerekli. Fiziksel olarak zarar verilmesine ve/veya öldürülmesine kesinlikle karşıyım. Suçun cezalandırılması kısmı ayrı bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BimBitmiş -- 16 Temmuz 2018; 18:46:38 >

• Yarbay
      2452 Mesaj
      16 Temmuz 2018 18:57:16
      quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Bakırköy adalet sarayına gittim. Ordaki tipleri görseniz bunlar o kadar yıl okumuş demezsiniz.

"Cumhuriyet Savcısı" yazan odadaki kodaman adama Bakıyorum, bildiğin Yozgatlı esnaf!

Önüne tampon olmuş göbekleriyle emirler yağdırıp duruyorlardı...

Bu adamlar mı adaleti sağlayacak? Bu adamlar mı aydın, modern, adaletli olacak???

(Yozgatlılar kusura bakmasın, Anadolu'dan aklıma ilk gelen şehri yazdım sadece)
      Ayinesi iştir kişinin. Sana ne adamın görünüşünden? Boş boş konuşmakta üstünüze yok.

|
      |

Samsun'da otomobil ile biçerdöverin çarpıştığı kazada, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. Kaza, Bafra ilçesi Samsun-Sinop karayolunda meydana geldi. Eyüp Kırımlı yönetimindeki 52 DB 511 plakalı otomobil ile Mehmet Sanma yönetimindeki biçerdöver çarpıştı. Kazada, otomobilde bulunan Sezai Köse olay yerinde hayatını kaybetti, sürücü Kırımlı ile Ufuk Türk ve Uğur Akar ise yaralandı.
    • Yüzbaşı
      362 Mesaj
      16 Temmuz 2018 19:03:31
      Behzat Ç deki şule mi bu hikayede aynı yoksa yaşandı mı bu olay tamamını okumadım?

MSI GE70 NOTEBOOK CORE İ7 4700 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3''
      GTX 765 M
    • Binbaşı
      1912 Mesaj
      16 Temmuz 2018 19:37:20
      YaHU kARDEşim kafa taktığınız
      Birbirinizi kırdığınız konuya bakın yahu..
      Rahat olun kasmayın...
      -----------------
      ÖZEL İDMAN yapıyorlar..
      Baba TALİMATI Verecek..
      Adamlarımız mevcut..
      Eğitimli..
      ---------
      Tarihte bunun çok örnegi mevcut..
      TAK TAK ŞAK ŞAK.
      |
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      16 Temmuz 2018 20:09:16
      Bu konu üzerine tartışmak yersiz diye düşünüyorum bundan sonra ki canlar yanmasın artık bir dur denilmesi gerek caydırıcı bir ceza yada gerekli olan neyse o olmalı ama hata hiç bir zaman tek taraflı değil diye de eklemekte fayda var diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1479 Mesaj
      16 Temmuz 2018 20:36:29
      quote:

Orijinalden alıntı: BimBitmiş

Neyi yazıp neyi yazmayacağıma ben karar veriyorum. Gerekli veya gereksiz umrumda da değil. Gecenin bir vakti bir kadın süslenip plazaya gidiyorsa hayra alamet bir durum değildir. Ya isteyerek bir şeyler yaşamaya gidiyordur ya da bir sebeple mecbur bırakılmıştır. Saçma sapan argüman üretmenin anlamı yok. O saatte aklı başında kimse başka bir sebeple süslenip plazaya gitmez. Tecavüzcüyü savunan sapık zihniyet gibi o saatte orada ne işi varmış demiyorum ama ortada hayatın normal akışından farklı da bir şey var diyorum. İçeride ne olmuştur, neden olmuştur bilemeyiz ama sonucu bu olmamalıydı dedim ki hala da öyle diyorum.

Anormal bir şey varsa da yazmak, konuşmak gerekli diye düşünüyorum. Bu ülkede tecavüzün 2 katından fazla da tecavüz iftirası var. İçeride ne olduğunu bilmiyoruz. Kadına da erkeğe de şantaj, istismar olabilir, bunu kesin şekilde şu anda bilemeyiz. Adli makamlar araştırmasını yapar, bu böyle olmuştur der ona göre yorum yaparız. Ben sadece ne olursa olsun sonucu bu olmamalıydı diyorum. Patronuna yapışıp şantajla hak etmediği yerlere gelenleri de okuyoruz, patronuyla 5dk kamerasız ortamda bulunduğunu iddia edip patron suçsuz olsa da başını yakanları da okuyoruz. Ben iki taraf da ak kaşık demiyorum, iki taraftan biri de olayın başlangıcında suçludur demiyorum. Olayın sonunda ciddi bir suç var, bunun sebebi ve oluş şekli detaylı şekilde araştırılmalı, olay aydınlatılmalı diyorum. İftira atıldığı için kızın babası tarafından öldürülen genci, kocasını aldattığını gören oğlunu öldüren caniyi falan unutmadım. Bunun gibi binlerce olay varken insanlara güvenmiyorum. Bu böyle olmuştur da demiyorum. Hayatın normal akışından farklı bir gelişimi olan bir olay var, sonucunda bir kadının hayatını kaybetmesi var, ortada ciddi bir olay var yani. Araştırılsın, sonucu öğrenelim, ondan sonra linç edeceksek ederiz. Olay netleşmeden kimseyi linç etmek istemiyorum, daha önce kötü örneklerini gördük. ben sadece kızın süslenip gecenin bir vakti plazaya gitmesini anormal gördüm. Sebebi nedir, bu olayla alakası, bağlantısı nedir, ne değilldir bilmiyorum. Sebebini, bağlantısını adli makamlar aydınlatacak, internette yazılan kaynaksız yazılar değil. Olayın araştırmasının sonuçlarını görmeden haklı-haksız, suçlu-suçsuz tartışması yapmak da istemiyorum. Kız intihar etmediyse cinayettir elbette. Ama nedendir, nasıldır bunu da bilmek gerekli. Fiziksel olarak zarar verilmesine ve/veya öldürülmesine kesinlikle karşıyım. Suçun cezalandırılması kısmı ayrı bir konu.

Alıntıları Göster
      Bomboş,gereksiz paragraflarını okumaya bile tenezzül etmem, bu iğrenç kafa yapısından çıkmamaya devam.Temiz bir blok

|
      |

• Yüzbaşı
      512 Mesaj
      16 Temmuz 2018 21:13:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

İdam şart idam. Gerisi yalan. Hatta idamlar gece yarısı TRT den canlı yayınla verilmeli.
      A haberle ortak yayın yaparsınız artık....

Yallah Arabistan'a.

|
      |

Winter Is Coming
    • Çavuş
      51 Mesaj
      16 Temmuz 2018 21:34:32
      idam tecavüzcüye bir ödül gibi bir şey ...
      hapishanede tecavüz edenlere her gün işkence edilmesi lazım ama nerde...
      |
      |

.
    • Çavuş
      46 Mesaj
      16 Temmuz 2018 21:56:22
      iğqaşfwğşfqwğşğwşqf
      |
      |

• Yarbay
      3731 Mesaj
      16 Temmuz 2018 22:29:21
      quote:

Orijinalden alıntı: FrontPage77

Behzat Ç deki şule mi bu hikayede aynı yoksa yaşandı mı bu olay tamamını okumadım?
      Hikaye tamamen aynı değil ama benziyor.

|
      |

HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
türksohbet.net
SEO
chat.gen.tr
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.