Şimdi Ara

Sulandırılan Millet Kıraathanesi konusu. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
2.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasılda güzel kıvırıyorlar eh be İnce kimleri ne hale getirdin sen.
    Kitap düşmanlarını kitap aşığı yaptın ya sen.
  • istersek çorba da verirlermiş reyiz öyle dedi :D
  • Millet Kıraathaneleri Önizleme:

Sulandırılan Millet Kıraathanesi konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtü

Boğaziçi

Odtü

Bilkent

Koç

Sabancı

İstanbul üniversitesi

Gibi en büyük üniversitelerimizdeki toplam kitap sayısı bir Harvard kütüphanesi etmiyor. Mevcut kütüphanelere bağlı, kurumsal geliştirmeler daha mantıklı. Bunlara şubeler oluşturma yoluna da gidilebilir.

Algı olarak ise gençlere “Zaten felaket genç işsizliği rakamlarımız var. Düzeltemedik ve belli ki düzeltemeyeceğiz de daha uzun süre işsizsiniz - alın size topkekli kıraathane - takılın” algısı oluştu. Bunda genç işsizliğini bir türlü düzeltememenin de payı var.

Neyse endüstri 4.0 ve eğitime öncelik isteyenler Muharrem İnce’ye atar, kıraathane isteyen de Erdoğan’a. Ben çok kararsızım. Top kek la bu hammmm yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 12 Haziran 2018; 11:57:27 >
  • Burların her biri devlet destekli Akp gençlik kolları olur. 7/24 propaganda.
    Bide üyelik istediler mi tamam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 12 Haziran 2018; 11:56:26 >
  • sulandırılmaya oldukça müsait olan proje olduğu için olabilir.
    kütüphaneye bedava kek koyup millet kırathanesi diye yedirmeye çalışıyorlar. hem de kitapların yasaklandığı internetin sınırlandırıldığı bir ülkede. bu konuyu sadece muhalefet değil akp seçmeni de sulandırıyor çünkü komik bir proje.
  • Bırak allah aşkına, bana şu işin kütüphaneden farkını anlatır mısın? Ben sana farkını söyleyeyim. Kek olacak keeek, bedava bedava! Sizin ülke yönetme anlayışınız bedavacılıktan ibaret sanıyorsunuz ki o para çıkmayacak bir yerden.. makarnadan keke terfi ettiniz tebrikler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yahu zaten kitap okusanız burada bu konuları tartışmak zorunda kalmazdık. Size kek, krakerle başarılar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Güzelim sende o konunun komple kaldırıldığını benim gibi biliyorsun. O yüzden böyle rahat rahat konuşuyorsun. Ama hukuki bir durumda savcılık isterse, yönetim tekrar çıkartıp veriyorlar haberin olsun. Yani savcılığa vermezsen adam değilsin, hodri meydan. 13 yaşındaki çocuk hakkında tahrik ederse yapılır diyen adam, pedofilidir, sapıkdır. Birde nasıl inkar ediyorsun, karakterini gösteriyorsun iyice...
    Ben konunun kaldırıldığını bilmiyorum. Ama onlarca arşiv sitesi var. Ben öyle bir cümle öyle bir kelime sarfetmedim. Tarihten saatten o sayfayı bulabilirsin internetten. Çıkar getir önümüze. Öyle bir şey demişsem sınırsız çizeyim.

İftira sizde nefes almak gibi olmuş.

• Bu kadar çok sorunun olduğu ülkede, biz kıraathane açacağız diye vaatte bulunursan, ona gülerler de sulandırırlar da kusur bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

Nasılda güzel kıvırıyorlar eh be İnce kimleri ne hale getirdin sen.
    quote:

Muharrem ince ezan okunurken konuşulmaz diye bir şey yok diye konuşmasını kesmezken, kamuda başörtüsüne tepki olarak katılım sağlamayacağım derken, ramazanda bira içerken, Erdoğan'ın rakibi olunca nasıl hizaya geldiğine bak.

Bunlardan bahsediyorsan kitap düşmanlarını kitap aşığı yapan Recep Tayyip Erdoğan İnce=Kemal 2

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Senin bir devlet başkanını seçmeni din kriteri belirliyorsa git bas oyunu Temel Hoca'ya bas.
    Hem yolsuzluk yapmamış, dürüst ahlaklı, dindar bir adam. Üstelik bahsettiği projeler de gayet akılcı.

Aynı zamanda CB bile olamasa CB yardımcısı olacaktır Millet İttifakı ile. Sonra baraj sorunu da çözüldü.
    Ama amacınızın dindar lider seçmek olmadığını hepimiz biliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

@powerstorm;

konu bu;
    https://forum.donanimhaber.com/tecavuz-yalaniyla-17-yasindaki-gencin-olumune-neden-olan-15-yasindaki-kiz-her-seyi-itiraf-etti--132783444-5

önbellek yapınca googledan çoğu gözükmüyor, bu konunun, içindeki mesajlar silinmemiş halini koyabilir misiniz? orda 13 yaşındaki çocuk hakkında mesajı vardı, ve bu üyeye tepkiler vardı. Benim mesajım yok o konuda. ama başkalarının vardı.

önbellekte birşey gözükmüyor, mevcut mesajı biri alıntı yapmış ama açılmıyor tıklayınca;
    https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:keCDjIvOvhAJ:https://forum.donanimhaber.com/tecavuz-yalaniyla-17-yasindaki-gencin-olumune-neden-olan-15-yasindaki-kiz-her-seyi-itiraf-etti--132783444-5+&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr
    Hala mesajımı göremiyorum. Ama ne yazdığımı iyi biliyorum.

Şimdi bu 13 yaşındaki kız. ARABADA CİNSEL İLİŞKİYE GİREBİLİYOR, VE BUNUN İFTİRASINI BAŞKASINA ATARAK CANA KIYDIRABİLİYORSA, CEZASINI DA YETİŞKİN GİBİ ALMALI. İSLAM HUKUKUNA GÖRE 13 YAŞINDAKİ BİR KIZ BÜLUĞ ÇAĞINA ERMİŞTİR. YAPTIKLARINDAN SORUMLUDUR. EHLİYET SAHİBİDİR. KAFASI DOĞRUYA/YANLIŞA BASAR. ARABADA CİMA EDİP BAŞKASINA İFTİRA ATMAZ. DOLAYISIYLA İSLAM HUKUKU OLSA DEDİM, BU KIZ YETİŞKİN GİBİ YARGILANIR VE CEZASI NEYSE ÇEKER. SENİN GİBİ ÖNÜNE GELENE İFTİRA ATANLAR YÜZÜNDEN, ŞEREFSİZLİK YAPANLARA CEZA İSTEYENLERİ PEDOFİLİ DİYE SUÇLADIĞIN İÇİN KADINLAR BÖYLE ERKEKLERİN HAYATINI KARARTABİLİYOR. BÜLUĞ ÇAĞINA GİRMİŞ DEMEK CİNSEL İLİŞKİYE GİRİLEBİLİR GİBİ BİR DAMGA DEĞİL AMA YARGILANABİLİR DEMEK.

Ben birine ergenliğe erişmiş dedim diye onunla ilişkiye girilebileceğini söylemedim.

AMA SENİN İĞRENÇ ZİHNİYETİN BUNU BÖYLE ANLADI.

BU BENİM PEDOFİLİ OLDUĞUMU GÖSTERMEZ AMA SENİN İĞRENÇ BİR İFTİRACI OLDUĞUNU GÖSTERİR. TÜRK KANUNU VS OLSUN OLMASIN 13 YAŞINDA BİR KIZLA BÜYÜK BİRİNİN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE İLİŞKİ YAŞAMASI İĞRENÇTİR. YAŞITIYLA YAŞAMASI DA İĞRENÇTİR VE BU İĞRENÇLİĞİ BİLİNÇLİ ŞEKİLDE YAPMIŞ. ANLADIN MI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 12 Haziran 2018; 12:25:7 >

• Ya birakin siz bunlara inaniyor musunuz gercekten? Kutuphanelerde yapilamaz miydi bu tur bir sey? Eskiden aile yasam merkezleri vardi belediyeler tarafindan yapilan. Bilgisayarlar oyun alanlari kutuphane bilardo vs hepsi mevcuttu ve engelliler cocuklar ve yaslilar icin workshoplar mevcuttu. Simdi ne kutuphane biraktilar ne de aile yasam merkezi. 16 yil boyunca sosyal devlet olmaktan bu kadar uzaklasan bir hukumet simdi de millet kiraathanesi adi altinda insanlari kandiracak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Polyanna bile bu kadarına dayanamaz

İşsizler ağzını açmasın diye bedavaya gidip takılsın diye açılacak yerler ötesi değil birde belli kesim toplanıp sabahtan akşama kadar A Haber izleyip kendilerini tatmin ederler.

Birde dikkat etsinler bedava diyerek giripte işin sonunda hesap gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

ABD'de. Ama Üniversite değil.

Alıntıları Göster
    Millet kıraathanelerinin resimdeki gibi olacağını gerçekten ciddi ciddi düşünüyorsan...

Yukarıda bir arkadaş işin iç yüzünü ve dönen rantları - sayıştay araştırmalarını yazmış, bir oku
  • laiklik elden gidiyeah diyen goblin ömerayhanın dedesi olabilir mi acaba ciddi merak ediyorum kafalar aynı
    Şivan Perverle türküler söyleyip halay çekenlerin
    FETO için gökten yağmur yağsa kabul olur mu diyenlerin
    Çok özledik hocam diyenlerin
    Samanyolu TV'de övgüler yağdıranların
    Meclis kürsüsünde FETO'ya övgü yağdıranların
    Milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyenlerin
    APO ile görüşen öyledir böyledir diyip ben görüştüm diyenlerin
    Ant okumayı yasaklayanların
    TC ibaresini kaldıranların

HİZAYA GELDİĞİ GİBİ Mİ ???

(Daha sayacak çok şey varda bu başlangıç)
  • İnandığı dinin tek kitabını okumayan insanlar kıraathaneye gidip kitap okuyacak

Gerçekten çok inandırıcı geldi. Bilgiyi düşmanı olarak gören bir parti kitap dolu yer kuracak, bana ütopya gibi geliyor. En fazla saçma vaiz kitapları koyar, allaha şirk koşarlar.

ya ben başka bir türkiyede yaşıyorum, ya sen başka bir türkiyede yaşıyorsun ama resmen camdan atlayanasın...klasik ahaber haber bülteni gibi yorum yapmışsın..herşey süper herkes çok mutlu kesin oyledirpolemiğe girmeyelim..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.