Şimdi Ara

Şükür Sıralaması (ŞÜKÜRİZM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İsveçli: Bu nasıl hava yahu her gün kapalı bunaldım ben intihar edeceğim.

Şükürist: Haline şükret yine maddi durumun yerinde ya ortadoğuda doğsaydın?

Ortadoğulu: Bu nasıl bir ülke yolsuzluk almış başını gitmiş istediğimizi alamıyoruz hayat pahalılığı çalışma şartları rezalaet, insanlar birbirine dışarda diş biliyor hiç kimse mutlu değil.

Şükürist: Haline şükret ya afrikada doğsaydın her gün yaprak yiyecektin bir içme suyu için km'lerce yürüyecektin.

Afrikalı: Bu nasıl bir hayat la elin ülkesinde millet istediğini yiyor içiyor biz bir su için km'lerce yol yürüyoruz üstümüze başımıza giyecek bir şey bulamıyoruz.

Şükürist: Haline şükret ya kolun bacağın olmasaydı hayat boyu başkalarına muhtaç olmak zorunda kalırdın.

Engelli: Bu nasıl hayat arkadaş millet dışarda koşuyor yürüyor oyun oynuyor ben burada toplum içine karışamıyorum.

Şükürist: Haline şükret ya gözün görmez kulağın duymaz ve konuşamasaydın?

Gözü görmeyen kulağı duymayan ve konuşamayan şahıs: .......................................................

Şükürist: Allah'ım bu çocuğu bana neden verdin?

Diğer şüküristler: Şükret çocuğu olmayan insanlar var

Sizin anlayacağınız bu işin sonu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72F89107A -- 11 Ocak 2020; 19:3:47 >

• Şükür zenginlerin işine gelen bir şeydir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandaşı şükrettir ki YANDAŞ şikayet etmesin. Şükür kavramı en çok akp döneminde baş göstermiştir. DİNler kitle kontrol araçlarıdır derlerdi inanmazdım artık inanıyorum.
  • şükür zavallılar ve tembeller içindir, aklı başında insan kendisinden kötülere değil kendisinden iyilere bakıp onlar gibi olmak için gayret gösterir, ne de olsa benden kötüler de var diyip boş boş duran insanın ne kendisine ne çevresine hiçbir faydası olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.