Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.902
Cevap
41
Favori
143.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erwin

Will Smith nerede demiş Leto'dan nefret ediyorum diye?

Daha geçen gün talk show da dalga geçiyordu Margot ve fare olayıyla. Birisi ortaya bir şey atıyor siz de atlıyorsunuz hemen.

Ayrıca Dark Knight serisi varken Marvel'in filmleri daha ortada yoktu, Daredevil ve Hulk gibi 2 iğrenç film çekmişlerdi.

DC'nin en büyük sorunu bu evren işine başlamayı çok geciktirmeleri. 2010 gibi başlasalardı filmleri kendi içinde değerlendirilir her eleştirmende Marvel'in filmleri ile karşılaştırıp çok karanlık, eğlenceli değil diye eleştiremezdi. Şu anda Marvel'in 12 kendilerinin 2 filmi var evrende. Eleştirmenlerin çoğu Marvel filmlerini baz alıp eleştiriyor.

Ben olsam ayrıca Joker'i bu filme koymazdım, çünkü insanlar onun Batman gibi öylesine gözüktüğünü ve filmin esas kötüsü olmadığını anlamayacaklar. Ekibin bir üyesi olmadığına göre de süresinin az olması gayet normal. Açıkçası bana göre normal bir karar. Son zamanlarda Deadshot hep SS'in gizli lideri olarak gösteriliyor. O ön plana çıkmayacak da kim çıkacak?

Ben her Çizgi Roman filmini izlerim, aralarında çok sevdiklerimde oldu(TDK, CA:Winter Soldier, Avengers 1, Iron Man, BvS) gömdüklerimde oldu(Thor, Avengers: Age of Ultron, Iron Man 3) ama hepsini de izledim. Artık eleştirileri takmayıp her filmi sinemada izlemeye gayret ediyorum. Eleştirilere kalsa Avengers Age of Ultron'ı beğenmem BvS'den ise nefret etmem gerekiyordu. Herkesin zevki kendine.

Ayrıca "Every Nerds Fantasy" diye BvS Honest Trailer'ında geçen cümle bir yerde tanıdık geldi bana. Bu forumda 2-3 pek zeki kişi dalga geçmişti benimle aynı cümleyi film çıkmadan kurduğumda.

Nasıl Marvel filmi yoktu Iron Man 1 filmi Dark Knight'tan 1-2 ay önce çıkmıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece Cara icin izleyecegim film

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the hollywood reporter a göre WB bildiğin batırmış edit kısmında filmin. Ayer ilk filmi çektiğinde daha karanlık sert bir tondaymış hatta ilk trailer da öyleydi zaten. Daha sonra WB buna itiraz etmiş ve filmde bir sürü oynama yapmış. Hatta bu yüzden yeniden çekimler yaptırmış Ayer e. Haber çok uzun tamamına bakamadım ama WB cephesi baya panik halindeymiş şuan da. Umarım gişede patlarlar da akılları başlarına gelir bir de sözde yönetmenlerini serbest bırakacağız diyorlarlardı. Zaten Jl nin son fragmandan belliydi artık dc filmlerinin ne çizgide olacağı
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Batman Begins üçlemenin ilk filmiydi.Iron Man'dan önce çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zad Prime

Batman Begins üçlemenin ilk filmiydi.Iron Man'dan önce çıktı.

Serisi varken demiş arkadaş Batman Begins dememiş o yüzden cevap verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Will Smith nerede demiş Leto'dan nefret ediyorum diye?

Daha geçen gün talk show da dalga geçiyordu Margot ve fare olayıyla. Birisi ortaya bir şey atıyor siz de atlıyorsunuz hemen.

Ayrıca Dark Knight serisi varken Marvel'in filmleri daha ortada yoktu, Daredevil ve Hulk gibi 2 iğrenç film çekmişlerdi.

DC'nin en büyük sorunu bu evren işine başlamayı çok geciktirmeleri. 2010 gibi başlasalardı filmleri kendi içinde değerlendirilir her eleştirmende Marvel'in filmleri ile karşılaştırıp çok karanlık, eğlenceli değil diye eleştiremezdi. Şu anda Marvel'in 12 kendilerinin 2 filmi var evrende. Eleştirmenlerin çoğu Marvel filmlerini baz alıp eleştiriyor.

Ben olsam ayrıca Joker'i bu filme koymazdım, çünkü insanlar onun Batman gibi öylesine gözüktüğünü ve filmin esas kötüsü olmadığını anlamayacaklar. Ekibin bir üyesi olmadığına göre de süresinin az olması gayet normal. Açıkçası bana göre normal bir karar. Son zamanlarda Deadshot hep SS'in gizli lideri olarak gösteriliyor. O ön plana çıkmayacak da kim çıkacak?

Ben her Çizgi Roman filmini izlerim, aralarında çok sevdiklerimde oldu(TDK, CA:Winter Soldier, Avengers 1, Iron Man, BvS) gömdüklerimde oldu(Thor, Avengers: Age of Ultron, Iron Man 3) ama hepsini de izledim. Artık eleştirileri takmayıp her filmi sinemada izlemeye gayret ediyorum. Eleştirilere kalsa Avengers Age of Ultron'ı beğenmem BvS'den ise nefret etmem gerekiyordu. Herkesin zevki kendine.

Ayrıca "Every Nerds Fantasy" diye BvS Honest Trailer'ında geçen cümle bir yerde tanıdık geldi bana. Bu forumda 2-3 pek zeki kişi dalga geçmişti benimle aynı cümleyi film çıkmadan kurduğumda.

Nasıl Marvel filmi yoktu Iron Man 1 filmi Dark Knight'tan 1-2 ay önce çıkmıştı.

Tamam o zaman kimse Dark Knight'ı Iron Man ile karşılaştırmadı çünkü Marvel daha yeni başlamıştı. Şimdi 12 tane filmleri var DC'nin reboot ettiği evreninde ise 2(SS ile birlikte 3)

Eleştirmenler direk Marvel'in filmleri ile karşılaştırıyorlar işte. DC aynı zamanda başlayıp onunda bu kadar filmi olsaydı kimse yok bu film eğlenceli değil, yok bu film çok karanlık bilmem ne diye eleştirip eksi puan vermezdi. Suicide Squad'ı şimdi gidip Guardians of Galaxy ile falan karşılaştıracaklar ve tamamiyle yanlış karara varacaklar tekrardan.

Aman zaten yemişim eleştirmenini hepsi Hıncal Uluç'tan hallice. Ben kendi zevkime bakarım. İster 1 versinler gene izleyeceğim.

• Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Pardon o zaman.

• Bir DC fanı olarak bu filmin duyurulduğundan beri patlayacağını düşünüyorum, fragmanlardan en ufak bir heyecan duymadım. Margot Robbie için izlenir orası ayrı. Özellikle Joker'in performansını merak ediyorum, Batman reboot'un efsane olup olmaması ona bağlı.

• PlayerX kullanıcısına yanıt
    Eğer Joker performansı beğenilmezse, Ben Affleck solo filmine Joker'i koymayabilir, hatta eğer şu Jared Leto olayı gerçekse büyük ihtimal Arkham City'deki gibi bir plot twist yapıp Jared Leto'nun Joker'ini kapatırlar.
  • Yeniden çekim zamanında belliydi bir şey olduğu. Filmin karanlık olduğu düşünüldüğü için zorla yeniden çekim yaptırılıyor deniyordu. Malum sahnelerin çıkması da sürpriz değil. İnşallah stüdyo bundan sonra filmlere karışmamak gerektiğini öğrenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Yeniden çekim zamanında belliydi bir şey olduğu. Filmin karanlık olduğu düşünüldüğü için zorla yeniden çekim yaptırılıyor deniyordu. Malum sahnelerin çıkması da sürpriz değil. İnşallah stüdyo bundan sonra filmlere karışmamak gerektiğini öğrenir.

+1

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Hocam o olay gerçek değil.

• Zad Prime kullanıcısına yanıt
    O zaman Batman solo filminde olması performansına bağlı

• joker 1 tanedir onu ve tipini herkes bilir,onun yerini doldurabilmek gerçekten zor o nedenle ben lenoya iyi yada kötü demeyeceğim filmden çıktığımda da.

• Beyler hayatımda hiç Imax'de film izlemedim. 28.5 lira Imax fiyatı. Bizim şehirde yok. Yıllık izinde tatile gideceğim orada düşünüyorum.

Değer mi 28.5 liraya? Ne farkı var?
  • Charlotte McKinney kullanıcısına yanıt
    Normal sinema youtube'daki 480p ise Imax 1080p'dir diyim
  • Sinmyeong kullanıcısına yanıt
    Sağol. İzmir'de varmış herhalde bi oraya giderim.
  • Yazık oldu filme,emeğe...

• Rotten Tomato ya güvenmiyorum ben ya. Batman v Superman i gayet severek izlemiştim filmin ilk 1 saatini anlayabilmek için bazi çizgi romanları okumuş olmak gerek tabi fakat bi dc fanı için çok zevkli bir filmdi. Gerçek Joker Profilimdeki Jokerdir bir şöyle joker yapamadılar filmlerde. vereceksin seslendirecek Mark Hamill. Batman oyunlarında gördüğüm Joker kesinlikle en iyisi bence herkesin aksine heath ledger i sevmemiştim ben.
  • Sen sırf o Joker'i sevdin diye gerçek Joker o olmuyor yalnız.
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.