Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.902
Cevap
41
Favori
143.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler çok beklentiye giriyorsunuz ondan hayal kırıklığına uğruyorsunuz en azından 7 lik bir performans bekliyorum ben bu filmden
  • Icefyre kullanıcısına yanıt
    Jokerin bu kadar çıkarılması büyük ihtimal karakteri filmde anlamsız kılmıştır ama bunları gösterimden sonra yaptılar. Leto nun performansı beğenilmemiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 3 Ağustos 2016; 0:51:00 >
  • BvS filminde de kötü eleştiriler gelmişti ancak ben yine de o kadar kötü olamayacağını düşünüp sinemaya gitmiştim.
    Bu sefer aynı hatayı yapmayacağım extended versiyonu çıkınca izlerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Jokerin bu kadar çıkarılması büyük ihtimal karakteri filmde anlamsız kılmıştır ama bunları gösterimden sonra yaptılar. Leto nun performansı beğenilmemiş olabilir.

Mayıs'ta Londra'da yapılan öngösterimi izleyen insanların yorumlarını okudum. Bir tane beğenmeyen görmedim bence olay bildiğimizden daha farklı. Sabah Will Smith'in Jared Leto'dan nefret ettiğiyle alakalı bir şey okudum.

Doğruysa kendisinden bir şerefsiz olarak bahsetmiş. "Sette o hariç herkes profesyonel davrandı. Ondan rahatsız olduğum için evimde ekibe ekiple yaptığım onu çağırmadım. Adam masamızın üstüne ölü domuz fırlattı. Kahvaltımın içine işedi. Keşke çenesini kapatıp sadece rolünü oynasaydı." demiş. Leto'nun Dallas Buyers Club'ta da böyle terslikleri vardı sette tamamen kadın kılığında dolaşmış, kendisine Jared diye hitap edenleri dikkate almamış vs. Eğer bunlar doğruysa karakteri tekrar cast edebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Böyle şeyler benim gözümde güzel olaylar ama sette olan biz değiliz. Demek ki Will Smith'in hoşuna gitmemiş. Bana birini seç deseler Leto'yu seçerdim. Wb de Smith'i seçmiş. SS editinden anlaşıldığı üzere.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • margot...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Biz burda dalgasını geçiyoruz Disney lobisi diye asdkjlashldjasd Adam ciddi ciddi bunu belirtmiş. Bizim gibilere yem atmış da olabilir.

Disney lobisi ne Allah askina?

Su Dc nin beceremedigi filmler icin kesin Disney in oyunu kafasindan bir cikin artik

Milletin kafasina silah mi dayaniyorda Marvel filmlerine kosa kosa gidiyorlar,gise rekorlari kiriyorlar?

Madem Disney lobisi var,neden bu Disney lobisi Dark Knight serisine karismamis?

Bir film insanlarin beklentilerini karsiladiginda hakki veriliyor,merak etmeyin

Dark Knight serisinde oldugu gibi

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Üfffff şaka yapıyoruz diyoruz. Valla eksik çalışıyor parçalarınız. Ayrıca Dark Knight zamanı Marvel filmi de yoktu. Sadece Tdkr o döneme denk geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Senin nezdinde ciddi ciddi bunu dusunenlere idi cevabim.

BvS zamaninda ciddi ciddi filmin basarisizligini Disney e baglayanlar vardi

Pesin pesin soylemis oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Biz burda dalgasını geçiyoruz Disney lobisi diye asdkjlashldjasd Adam ciddi ciddi bunu belirtmiş. Bizim gibilere yem atmış da olabilir.

Disney lobisi ne Allah askina?

Su Dc nin beceremedigi filmler icin kesin Disney in oyunu kafasindan bir cikin artik

Milletin kafasina silah mi dayaniyorda Marvel filmlerine kosa kosa gidiyorlar,gise rekorlari kiriyorlar?

Madem Disney lobisi var,neden bu Disney lobisi Dark Knight serisine karismamis?

Bir film insanlarin beklentilerini karsiladiginda hakki veriliyor,merak etmeyin

Dark Knight serisinde oldugu gibi

İlk iki Batman çıktığında daha Marvel Sinematik evreni kurmamıştı hocam. Zaten son filmde artık efsane olayına gelmişti üçleme. Hani isteseler bile karışamazlardı kısacası. Tabii bu paralel Disney olayına inandığım anlamına gelmiyor.

• böyle acemilik olamaz ya koskoca dc bu adamlara mı teslim etmiş bu filmi will smith filmi mi yoksa bir seri filmi mi koskoca DC'yi temsil ediyorsunuz durumlar böyleyse harley'in güzelliğide kurtarmaz bu filmi yorumları okuduktan sonra filme gitme isteği bile kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

margot...

Ne oldu ona ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Daha bir kaç gün önce Jared, Joker rolüne devam etmek istiyorum falan diyordu ama bilemedim şimdi. Haberin linkini alabilir miyim?

Eğer bu gerçekse olaylar olaylar...

Jared demek ki Marvel ajanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 3 Ağustos 2016; 1:15:57 >
  • Gannicus12 G kullanıcısına yanıt
    Sinematik evrenin olmadigini biliyorum lakin o zamanlar dahi Marvel Dc den cok daha basariliydi,gise geliri vs olsun.(Farkli studyolarda olsa dahi)

Bu Disney teorisine cidden inanan adamlar gordum BvS konusunda,baya sayilari yuksek

• ooo karışmış gene buralar ve belli ki yine saçma sapan hamlelerle filmi çöp etmişler.

yeni çöpümüz hayırlı olsun.

dc cilerde bi zahmet disney vs. muhabbetini bırakıp mevzuya objektif baskınlar biraz. WB gibi bir şirketin filmini sebepsiz yere kimse gömemez.

• https://www.youtube.com/watch?v=FKaLy54AbWs

jeremy jahns beğenmiş, fena olmuyo bunun yorumları, bi önceki mesajımda sinirden gömmüştüm ama en azından 7 lik bişey olacak heralde, gerçi bu kesilen sahnelerin saçmalığını açıklamıyo, o ayrı konu
  • Ben bu filme sırf Soundtrackleri duymak için bile giderim ! Çünkü çok güzel seçmişler ve bakalım bunları nerede kullanmışlar

• http://www.gizmodo.com.au/2016/08/suicide-squadfake-will-smith-did-not-say-he-hates-jared-leto-though-wed-believe-it/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zad Prime -- 3 Ağustos 2016; 1:42:55 >
  • Anlasilan film beklentilerin bayagi altinda kaldi.JL dende umudum yok zaten.Tek umudum Ben Affleck in Batman filmi,yani bu kadar orjinal ve muazzam karakterler ancak bu kadar kotu kullanilabilirdi.WB un napip edip el atmasi lazim artik su yonetmenlere,Disney lobisi ne Allah askina, Haluk Ulusoy mu var basinda gecin su deli sacmasi isleri.WB kusura bakmasin cok yanlis yolda ilerliyor ve bu Ultimate Edition olayinin boku cikti artik, madem kesiceksin o zaman cikarma ya da cikariyosan tamamini koy.Filmi Batman ve Joker ustune temellendirip pazarlayip Deadshot filmi yaparsan kusura bakma patlarsin.Olan Jared Leto nun emeklerine,bizim umutlarimiza oldu.Gozunu sevem Ben Affleck sen kurtar bizi bu capsizlardan.Ayrica David Ayer a sinir oldum Fuck Marvel ne ulan ergen misin sen saygisiz herif.Marvel evreninide seven biri olarak kendisini siddetle kiniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bob Paisley -- 3 Ağustos 2016; 4:00:49 >
  • Hayır bundan sonra dc filmlerine nasıl iyi bir gözle bakılabilirki?
    Daha pek birşey beklemem bunlardan.wb ikidir maçı satıyor hoş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unknownviii -- 3 Ağustos 2016; 5:16:12 >
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.