Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.902
Cevap
41
Favori
143.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olayın espiri ile filan alakası yok bence. Kaliteli değil filmleri dc nin. Yoksa the dark knight serisi de gayet ciddiydi ama efsaneydi her bir filmi. Bu saatten sonra dc (SS gişe de patlamazsa) bir an önce batman solo filmini 2018 yılında çıkarmalı ve sağlam cast seçimleri yapıp duyurması lazım. Yoksa kimsenin umurunda olmayacak dc evreni bu saatten sonra
  • Disney cepleri doldurmuş gene DC gömülüyor. Kötü karakterleri neden mizahi içerikle sunarsın ki anlamıyorum.. Deadshot bildiğin palyanço gibi dolanacak sanırsam etrafta hele Boomerang'tan kesin nefret edicem. Klip ve fragmanlarda sezdiğim cıvıklığa rağmen Marmara Park Imax'te yerimi alıcam. Filmin "kötülüğü" veremediğini düşünüyorum.. Batman sahnelerini gene hayranlıkla seyrederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghostbusters gibi rezalet bir filmin %73 gibi bir puan aldığı RT'yi hiç ciddiye alamam daha. Gider filmimi izler, kararımı veririm.

Boş boş incelemelere takılmaya gerek yok. Eleştirmenler çok biliyor ki zamanında Fight Club, Psycho gibi filmleri de gömdüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Ghostbusters gibi rezalet bir filmin %73 gibi bir puan aldığı RT'yi hiç ciddiye alamam daha. Gider filmimi izler, kararımı veririm.

Boş boş incelemelere takılmaya gerek yok. Eleştirmenler çok biliyor ki zamanında Fight Club, Psycho gibi filmleri de gömdüler.

Diğer dediklerine bir lafım yok ama Ghostbusters rezalet bir film değil cidden. Trailerları çok ama çok kötü yapmışlar sadece. 10 üzerinden 6'lık bir filmdi.

• Bu filmde mi olmamış ya, abi niye böyle yapıyo bunlar valla rezalet, ta ne zamandır bekliyoz, joker var dediler, batman var dediler iyice şişirdiler, fragmanlarda da iyi gözüküyodu, eğer denilenler kadar kötüyse çok üzer ki üzecek gibi de duruyo şuan, shame on you DC
    Keşke baştan jokeri batman i katmasalardı, sonuçta suicide squad filmi bu, ona göre beklentimiz olurdu, ona göre eleştirirdik, bi guardians of the galaxy havası yapardı belki, ama bunları filme koyuyosanda insan daha fazla görmeyi bekliyo tabi, sen bide bunun üstüne çektiğin sahneleride kesiyon, valla rezillik, bunların bunuda batıracağı belliydi zaten, keşke bu kadar beklentiye girmeseydik
    Gerçi izlemeden de bu kadar gömmek ne kadar doğru bilmiyorum ama çok sinirlendirdi şu incelemeler

• Jared Leto'nun Joker'inin tasarımını çok kötü buluyorum, sanki Joker değilde başka birşey gibi, bilmiyorum tam olarak. Performansını merak ediyorum sadece. Film anlaşılan karmaşık bir film, şimdiden ilk darbeyi yedi, bu kesme politikasını anlayamıyorum arkadaş. Marvel filmlerinde de kesilme oluyor fakat kurgu olarak ayakları yere basıyor. Joker sahnelerinin kesilmesini ben Batman'in solo filmine saklamalarına bağlıyorum ama yanlış bir adım olmuş.

Sonuç olarak MoS'dan daha iyi olabilmiştir umarım.
    (MoS benim için 7'lik bir filmdi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Rotten %14'leri gördü ancak şu an %33 tam sonuçlar için beklemekte fayda var.
    Seçim muhabbetine döndü

Batidan yorumlar geldikce puani yukselecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Ghostbusters gibi rezalet bir filmin %73 gibi bir puan aldığı RT'yi hiç ciddiye alamam daha. Gider filmimi izler, kararımı veririm.

Ghostbusters a herkes kadro full kız olmuşlar diye önyargıyla bakıyordu bende dahil ama film bence beklenenden üstündü ve yorumlardada cidden izleyici beğenmişti. Bu filme gelirsek dc batırıyor başka açıklaması yok dc yi fazla önde tutmama rağmen film sektöründe bir marvel olamayacaklar. DC fanlarıda bir garip karanlık hava derler derler sonra gidip bvs de şaka olunca 1-2 tane olur derler jl fragmanında bruce wayne her konuşmasınde espri olur atmosfer karanlık derler. Belli ki ya siz artık komik olmasın espri olmasın tutumundan vazgeçeceksiniz yada dc den . DC belli ki yavaştan izleyici çekebilmek adına o tarafa kayıyor kendi atmosferinden çıkıyor

• Beyler bence DC yine çizgi roman fanlarına göre film yaptı.

Comic book 4/5 vermiş adam akıllı güvenebildiğim tek site bu.

Eleştirmenler filmleri çizgi roman uyarlaması olarak bakmıyor.Film olarak baktıkları için sonuç hüsran gibi gözüktü.Sonuçta bu adamlar Age of ultronu film olarak baktığı için beğenmişti.Uyarlama olarak bakarsak berbattı orası ayrı konu.

• Nolan'ın eline o imkanı verecektin 2010'da Batman v Superman'i çekecekti işte. Senaryodan tut oyuncusuna kadar her şeyi hazırlamış o zamanlarda..

• Icefyre kullanıcısına yanıt
    Nolan'ın superman'ini düşünemiyorum. Batman gibi bir kahramanı bile o kadar değiştirdiğini düşünürsek. Baya sıfırdan yaratılırdı herhalde .Ha güzel bir film olacağından eminim ama bu seferde fanların pek beğeneceğini sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi inceleyen birisi Joker'in sahnelerinin toplam 7-8 DAKİKA olduğunu söylemiş.

• Icefyre kullanıcısına yanıt
    Ben diğer düşmanı yem olarak gösterip Joker'ı esas düşman yaparlar diye düşünüyordum tam tersini yapmışlar. Yazık etmişler Jared'e de Joker'e de.
  • Jared bu silinen sahnelerine hiç mi ses çıkarmıyor yahu? Gerçi para falan vermişlerdir sus diye.
  • will smith'i filme dahil ederek zaten olayın özünden kopmuşlar. iyi ki will smith bu lobi gücüyle çocuklarını oynatmamış.
  • David Ayer: "Ayaklarımın üzerinde ölmeyi, dizlerimin üzerinde yaşamaya tercih ederim."

Eleştirilere cevaben.
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey gerçekten olabilir mi ? Böyle bir gönderme bu adamın ağzından çıkıyorsa insanı işkillendiriyor.

Adamın önceki filmleri aslında güzeller.
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Evet gerçekten de demiş.

Önceki filmlerinden bir tek Fury'i izledim. Şunu söyleyebilirim ki atmosfer ve oyunculuklar muazzamdı ama o kadardı işte. Senaryoda bir çok mantık hatası ve anlam ifade etmeyen yerler vardı. Hele ki sonlara doğru iyice saçmalıyordu.
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Biz burda dalgasını geçiyoruz Disney lobisi diye asdkjlashldjasd Adam ciddi ciddi bunu belirtmiş. Bizim gibilere yem atmış da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 3 Ağustos 2016; 0:29:33 >
  • Filmde kesilen veya değiştirilen sahneler. Ağır spoiler..

Filmin ilk sahnesi June Moon'un Enchantress'e dönüşmesiyken Deadshot'ın origin hikayesine çevrilmiş.

Batman'in filmdeki süresi Spiderman'in CW'daki kadarken onu da kısaltmışlar.

Joker'in Harley ile konuştuğu ona tokat attığı, üstüne işediği ve sonrasında gelişen olaylar tamamen filmden kesilmiş. Joker'in Harley'e şiddet gösterdiği sahneler kesilmiş. Joker'in tren istasyonunda ekip ile karşılaşması, Harley'i geri almaya çalışması, reddedilmesi ve ona tokat atmasından sonra bomba atarak oradan kaçması kısımları kesilmiş. (Bye Bye sahnesi sanırım.) Joker'in kafasını arabanın camına vurduğu kısım çıkartılmış, Arkham'daki parmaklarını oynattığı sahne çıkartılmış, Harley Quinn diye bağırdığı sahne çıkartılmış.

Boomerang Harley ile daha fazla etkileşim halindeymiş, onu da azaltmışlar.

Flash ilk gösterimde yokmuş, sonradan eklenmiş.

Kendinizi bir Jared Leto'nun yerine koyun. Kafayı tamamen yeşile boyat, kaşları kazıttır, dövme dişler vs ve karakter için saatlerce çalış şekilden şekle gir. Sana filmde ayrılan süre 15 dakikayı bile bulmasın. Bu nedir şimdi? Adam bir ay boyunca deli hastanesine gidip insanları gözlemlemiş onlarla konuşmuş ayıp yav emeğin karşılığı bu mu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 3 Ağustos 2016; 0:47:26 >

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.