Şimdi Ara

:::::SUCUK ALCAM AMA EN LEZZETLİ HANGİSİ?:::: (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
30.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kavasoglu baharatı az degıl cok fazlada deıl tam kıvamında ve %100 et
  • quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

-Polonez
    -Cumhuriyet

Ekmek arası yiyeceksen "Cumhuriyet", sucuklu yumurta yapacaksan "Polonez"

Bu kaDAr olur

• almadın mı lem hala.
  • polonez hakkında iyi şeyler duymadım bilginiz olsun
  • Besler
  • AKKENT VEYA CUMHURİYET
  • BİM de en ucuzu besler onu alıyorum(;
  • afyon-bolvadin-yalçınlar sucuk
  • cumhuriyet ama bulması zor.
  • horttttttttt
  • Çumhuriyet, ikbal.
  • Her türlü vakumlu naylona sarılı fermente (Amerikan tipi üretim stili) sucuklardan uzak dur. zaten hepsinin üzerinde çok küçücük puntolarla " sucuk benzeri ürün " yazar. Türk damak zevkine uygun değil ve çok mide gazı yaptırır.

CUMHURİYET SUCUK tan uzak dur. içinde yüksek oranda kırmızılaştırıcı NİTRAT adlı kimyasal madde var.

PINAR AÇIK KANGAL lezzet olarak süper değildir ama sağlıklıdır.

Bulabilirsen (ama zor) sucuğun kralı Kayseri İMAMOĞLU sucuktur. ŞAHİN denen kalitesiz markaya bile 5 çeker.

Her türlü tavuk karışımlı sucuktan uzak dur. içinde % 1 bile tavuk olsa almamanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal959 -- 14 Ekim 2008; 2:22:40 >
  • CUMHURİYET veya İKBAL... Başkasına bakmaya gerek yok
  • Cumhuriyet
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemal959

CUMHURİYET SUCUK tan uzak dur. içinde yüksek oranda kırmızılaştırıcı NİTRAT adlı kimyasal madde var.

hocam kim takar nitratı önemli olan lezzet

quote:

Her türlü tavuk karışımlı sucuktan uzak dur. içinde % 1 bile tavuk olsa almamanı tavsiye ederim

bu konuda katılıyorum. Tavuk sucuğu bozar
  • Olur da eskişehire yolunuz düşerde canınız sucuk çekerse İMREN i tavsiye ederim.. Biz hep ordan alıyoruz adamlar sadece sucuk ve pastırma satıyorlar
  • fiyat/performans pardon yani fiyat/lezzet oranı en yüksek olan sucuk hangisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

fiyat/performans pardon yani fiyat/lezzet oranı en yüksek olan sucuk hangisi

overclock yapacak mısın?
  • Sanıldığı gibi kayseri sucuğu çok iyi sucuk değildir. Baharatından yenmiyecek kadar fazla baharatlı olur. Sucuk ya istanbul apikoğlu polonez maret pınar gibi birşey olacak yada Afyon. Pastırma derseniz o zaman Kayseri başka tabi.
    Not: Kayserideyim :)
  • sucuk alirken tercihim %100 dana eti olmasi cunku herdurumda istediginiz markayi bulamayabiliyorsunuz benim tercihim ozlem sucuk %100 dana eti
    bence tercih de bu yonde yapilmali
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.