Şimdi Ara

SubWoofer Yırtılmasından korkuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> PC Ses Sistemleri ve Ses Kartları >> SubWoofer Yırtılmasından korkuyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    307 Mesaj
    elimde x530 mevcut.genellikle bassı bol müzikler dinlerim.internette basslı şarkılarda subsoofer yırtılmasıyla ilgili birsürü video seyrettim ve endişe etmeye başladım x530umdan ..şuan yırtılma gibi bir sorun yok hiçbir sorun yok kısacası.fakat olur diye korkuyorum ve önüne nasıl geçebilirim bu korkumun ve basslı müzikleri azaltmalımıyım..teşekkür ederim

|
    |
    |
    |

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    |
    |
    Kabin körüklerinin eskimesi ve zayıflaması sonucu yırtılma oluyor.Woofer demeyelimde körüklerin yırtılması desek daha doğru x530 bassı içinde körükleri eskidi derseniz körüklerini sağlamlaştırabilirsiniz ama bu şikayet ile forumda olan arkadaşımı görmedim şu ana kadar...
    |
    |
    zamanında bende çok patlatmıştım sırf zevkine..yalnız çok pis kokuyor ya 1 gün bulunduğum ortamdan o koku gitmediğini hatırlarım..

sorunuza gelirsek; x530 un anfisi hakkında pek teknik bilgim yok ama..anfide eğer ses patlamarından koruma varsa ki ani ses yükselmesinde anfi sesi otomatik düzenler ve kısar, korkmanıza gerek yok

+ arkadaşın ddği gibi eskimiş ise woofer yapcak bişi olmayabilir artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 17 Şubat 2010; 22:23:04 >
    |
    |

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    woofer 1 senedir babamın işyerinde kullanılıyordu fakat çok az sesde ve az sıklıkla kullanılıyordu.sonra eve odama aldım onu 1 senedirde bende koku şikayetim olmadı..hiçbi sorunda çıkartmadı sadece içime bu tür videoları seyrettikten sonra bi kuşku düştü ondan sordum
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    HTC Wildfire S,Logitech Z2300 Speakers,Creative ep630 Black,Logitech x230,Logitech x540,Creative Audigy value 7.1,Creative Sound Blaster 5.1,JBL 1000 watt,Samsung Preston,BENQT2200HDA LCD,Fujifilm A235,Creative A300
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    doğru söylüyorsun aslında bişey olursada yenisini alırım iddia sağolsun
    |
    |
    konuyla ilgisi ne kadar var bilmiyom ama bu gün hoporlor alırken mağzada çalan müzikle zığplayan oynayan ahşap kutunun ortasındaki kıprdıyan şeye dokunurken elim içine girdi sanırım burada okuduğum yazılara göre sub bofer dedikleri şey o :) dozur dozur ses gelince hemen uzaklaştım ordan bi de korktum
    ki :) sonra dediler ki crttive iyi onu aldık çıktık
    |
    |

Orijinalden alıntı: bıcırbıcır

konuyla ilgisi ne kadar var bilmiyom ama bu gün hoporlor alırken mağzada çalan müzikle zığplayan oynayan ahşap kutunun ortasındaki kıprdıyan şeye dokunurken elim içine girdi sanırım burada okuduğum yazılara göre sub bofer dedikleri şey o :) dozur dozur ses gelince hemen uzaklaştım ordan bi de korktum

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: bıcırbıcır

hey allahim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1402 Mesaj
    |
    |
    *Chevrolet Cruze 1.8 LS
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    sen o bufferi ses sona getirip videodaki hale getirmeyi başar , ben sana gidip yenisini alıcam :D , o videodaki embesil hoperlöfe fiziki zarar vererek o hale getirmiş , sesle bi alakası yok yani
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.