Şimdi Ara

[b]subwoofer sorunu[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • logitech x540 ımın subwooferının göbeği çöktü.kullanıcı hatası diye garantiye götürmedim.tamirciye götürdüm tamirci bobinde ezilmiş dedi açtı yaptı göbeğin eziğini de düzeltti.ama eve geldim subwooferın eskisi gibi ses vermediğini anladım.bu logitechin istanbulda yedek servisi varmı?

• garanti falan kalmamıştır onda , garanti bantlarını falan yırtmışlar hatta üzerinde tamir olduğu anlaşılır bence sen ya elden sat yada üstüne yeni bas al
  • ya bant fln yırtmadılar.gözümün önünde yaptılar.ama tabiki açıldığı belli olurnasıl logitechin istanbulda teknik servisi olmaz yahuuu
  • keşke direk aldığın yere gitseydin nasıl olsa para vermişin bidaha vermek zorunda kalmazdın sen yinede aldığın yere ver garantiyle yapma şansı olur belki olmadı parasını verirsin yinede yaparlar geçmiş olsun
  • gürkan kardeş takılan hoparlörün empedansı vede gücü aynı olmalı mambren hacmide aynı olmalı yoksa performans düşmesi olur nitekim olmuşta.çünkü subwoofer kabin hesabı subwooferın özelliklerine göre hesaplanır. aynı subwooferı taktırtman lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.