Şimdi Ara

Subwoofer araca zarar verir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bazı şeylerden sıkıldım ve yenilik yapmak istiyorum. 2004 model Doblo aracım var. Araçta 6 tane orijinal hoparlör bulunmakta. İkisi ön kapılarda, ikisi ön gövdede ve ikisi de bagajda bulunmakta. Zamanında (2008-2009 civarı) Pioneer cd çalar aldım ve şirket hoparlörlerin bu teybi kaldırmayacağını ve buna uygun hoparlör almam gerektiğini söyleyerek hoparlör almamı önerdiler. O zaman kampanyada olan Magnat hoparlör satın aldım. Hoparlörlerden de cd çalardan da memnunum bir şikayetim yok. Fakat bi' subwoofer alsam ve bagaja uygun şekilde monte ettirsem uygun olur mu ? Ve bass'ı seven bir insan olarak son bass'ta şarkılar çalsa araçta herhangi bir zarara yol açar mı? En basitinden cam patlayabilir mi ? Bir de farklı bir sorum var; bu subwoofer'ın herhangi bir yasal işlemi var mı ? Yani ruhsata işlenmesi gibi.

• ruhsata islenmiyor birtane mono amfi jbl 601.1 ve kabinli kicker cvr12 guzel olur asiri bir bass sesi alirsiniz bu sekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracinda kicker solo x olmadığı surece sıkıntı yok alt düzey sub al onlarda istediğin bass seviyesini verir jbl pıoneer vs.
  • kursat_53 kullanıcısına yanıt
    Selam kursat ben araca 2 tane L7 ve jbl in bu bassı kaldırcak amfisinden alıcam ve gerekli kolonlarıda alıcam arac tıgra 99 model motora yada baska bı aksama zararı olurmu zararı olmaması için ne yapmam lazım tesekkurler @kursat_53
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.