Şimdi Ara

Şubat Ayı Masaüstleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
4.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahm-@

quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

quote:

Orijinalden alıntı: Ahm-@

Mac ss'lerinin yanında windows'unkiler ne yaparsan yap tırt kalıyor bence.Arayüzlerdeki ayrıntı yeter,sen yazmıştın sanırım Murat abi windowsta 8bin tane png varsa macte bunun bilmem kaç katı diye.Şu windowsun çalışanları azcıkta görselliğe ve kullanım kolaylığına gitseler.Metro arayüzü gelecekmiş,görmeden kullanmadan yorum yapmam doğru olmaz ama nedense ön yargıyla bakıyorum o işe.Umarım şaşırtırlar milleti.Yazın pcyi kurunca mac yüklemeyi deniyecem kesin.Kolay gelsin herkese...

Bu arada TAKİP :)

yok abicim win 8 de tırt durumda... 20 tane desktop yapmışlar taçsıkrin olmadan bi işe yaramaz... Mouse ile zor oluyor.. İçinde 15 civarı uygulamayla yükleniyor, tabi developer preview de bu şekilde yapmışlar, belki orjinali çıkınca dahili uygulamalar da olmayacak. Hava durumu göstergesi olayını güzel yapmışlar, uygulamalarda piano, bowling gibi şeylerde var.. Piano da kendi bestelerinide yapabiliyorsun, kaydedip tekrar tekrar dinleyebiliyorsun... Uygulamalardan çıkmayı henüz bulamadım. Hem gerçek desktopu hemde bazı uygulamaları aynı anda kullanabiliyorsun... Açıkçası full sürümü geldiğinde ve touch screen takılacak ekranın varsa güzel olur, yoksa bence yalan..

Anladım Cihan abi,hayırlısı ya bi çıksın görelim.Dokunmatik ekran yok,olması içinde o kadar para vermem.Onun yerine sistemi güncellerim daha iyi.Bir Mac yükleyebilsem ohh ne ala.Windows'ta oyun oynarım Mac'te Ps fln onlarla uğraşırım.Gerçi oyundan çok Ps ile uğraşıyorum :)

touch screen panel kit almak şart oldu,lcd monitörümüzü dokunmatik yapacaz gibi görünüyor...
  •  Şubat Ayı Masaüstleri
  • Geçen Aydan beri aynı.
     Şubat Ayı Masaüstleri
  • Sistem bilgilerini göremediim. Hoş görünüyor.
  •  Şubat Ayı Masaüstleri

Bu da benimki. Neler yapabilirim daha masaüstüne?
    edit:imlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 5 Şubat 2012; 11:36:35 >
  •  Şubat Ayı Masaüstleri
  • Buda benim Masaüstü

Şubat Ayı Masaüstleri
  •  Şubat Ayı Masaüstleri

Desk Cloud 2.1 by ~UltimateRT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloneTrooper -- 12 Şubat 2012; 13:16:09 >
  •  Şubat Ayı Masaüstleri
  •  Şubat Ayı Masaüstleri
  •  Şubat Ayı Masaüstleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Şubat Ayı Masaüstleri

Detay

çok güzel bence
  • Eyvallah ;)
  • Bu son daha uğraşmicam bu işlerle :)

Şubat Ayı Masaüstleri
  • quote:

[imaghttp://th08.deviantart.net/fs70/300W/i/2012/032/b/8/feb12_by_neodesktop-d4oc2qn.jpg[/simage]

Detay

adam anlıyor
  •  Şubat Ayı Masaüstleri

ekran alıntısı butonu çıkmış onu görmezden gelin
  • quote:

Şubat Ayı Masaüstleri

Detay

Arka planı paylaşır mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f(x)

[mage]http://img6.imageshack.us/img6/5359/wefwefwef.png[/simage]

ekran alıntısı butonu çıkmış onu görmezden gelin

ekran alıntısı içinde ayrıca uygulama mı kullanıyorsun, ilginç!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.