Şimdi Ara

Şubat (2012) | TRT 1 - HD | BİTTİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
4
Favori
17.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi yarın başlıyor.Merakla bekliyoruz.Umarım beklentiler boşa çıkmaz.
  • Merakla bekliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matt Jeevas -- 13 Eylül 2012; 14:41:13 >
  • Ezel'den beri hiç bir diziyi bu kadar merakla beklememiştim. İnşallah sağlam bir dizi olur ve beklentileri karşılar.
  • imkansız aşk hikayesi yahu arkadaş nedir bu Türk dizi yapımcılarının ısrarla aşk üstüne kurulu dizi çevirme istekleri illa aşk mı ön planda olmak zorunda karakterlerin çoğunlukla mantığıyla hareket ettiği diziler yapılmayayacak mı ülkemizde hep duygularıyla hareket eden karakterler mi olmaya devam edecek
  • Artık son 40 dakika.Bakalım nasıl olacak dizi.
  • Müthiş bir şey gibi geliyor adam ezio
  • Karakterimiz Güçlü hafızası iyi pek saf
  • Gayet güzel başladı.
  • 3 aydir bunu mu bekliyordum dedirtti bana. Sonuna kadar bekleyelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer Yağmur'un kaybettiği babası Aziz bey çıkarsa sevmem bak bu diziyi. Her şey bu kadar farklıyken sıradanlaşmamalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 14 Eylül 2012; 20:34:13 >
  • Sermet Yeşil çok iyi ya.

Kosmosdan beri hayrandım zaten adama.Umarım dizide daha çok görev alır.

Tek beğenmediğim nokta Melisa Sözen oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

Eğer Yağmur'un kaybettiği babası Aziz bey çıkarsa sevmem bak bu diziyi. Her şey bu kadar farklıyken sıradanlaşmamalı...

Bunu '' şubat '' ın twitter adresinden de yaz... Senaryo dedin mi , her zaman sıradanlaşmalı , bayağılaşmalıdır.
    Yoksa Türk Halkı bu dizileri anlayamaz.

----

İşin esprisini bir yana bırakırsak , diziyi 3-4 bölüm sonra yeniden değerlendirmek lazım.
    Ama ilk bölümde favorim.
  • Kesinlikle benim de favorilerim arasına girdi. En azından değişik bir şeyler izletmeye çalışıyor Eflatun Film. Bende Melisa Sözen'i hiç mi hiç beğenmiyorum, burada da çok sırıtmış ama katlanacağız.
  • Türk Ezio Şubat.
    Dizi farklı tarzı ve işleyişi ile birlikte kaliteli çekimlere sahip.En azından sıkılmadan izleyebiliyoruz.
  • Ben baya begendim, tutacak gibi. Fragmanı etkileyiciydi zaten. Diziye şimdiden kaptırdık kendimi, farklı bi dünyayi göz önüne almışlar.

Kısacası önlerden yerimizi alalım.

• Yalnız aziz beye arabanın çarptığı sahne çok saçma olmuş, bu arada şubatın kızla bi akrabalığı çıkabilir, o anahtar felan, neyse bekleyip görelim.

• Çok beğendim daha da güzel olur bu dizi
  • merakla bekliyordum güzel dizi yapmışlar bakalım nolcak ilerleyen bölümlerde
  • Ben beğendim diziyi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.