Şimdi Ara

Şubat (2012) | TRT 1 - HD | BİTTİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
4
Favori
17.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fragmanları gerçekten insanın sabrını zorluyor, merakla bekliyorum bu diziyi.
  • vayyy anam vay babam bu ne yafff
  • bu dzıyı cok merak edıyorum
  • Tarih hala belli değil sanırım
  • Onur Ünlü'de gerçekten bir şansızlık var.
  • fragmanlardaki diyaloglar sin city deki diyaloglara benziyor merak ettim makyaj güzel olmuş biraz daha zorlasalar bu kaliteyle bir the walking dead çıkar bıktım artık atv nin ucube aşk-entrika dizilerinden.

bu arada 2012 şubat ayı 29 çekiyor filmin adının bununla bi alakası var gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAT.BH -- 27 Ağustos 2012; 0:58:48 >
  • Dizinin adı neden Şubat,gerçekten enteresan o mesele.Başlayınca anlarız gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusanınAsası

Dizinin adı neden Şubat,gerçekten enteresan o mesele.Başlayınca anlarız gibi

kadının ismide olabilir
  • Dizi iyi olacak gibi , takip.
  • Başlasın artık, izleyecek dizi yok.
  • Kaza sonrası başlama tarihi ileri alınmıştır diye düşünüyorum.Hoş bir tarih verildiğini hatırlamıyorum ama.
  • Beklemedeyiz................................
  • Şubat dizisi yayın günü belli oldu. Uzun süredir beklediğimiz gün geliyor galiba sıradışı hikayesiyle büyük merak uyandıran dizi 14 Eylül Cuma akşamı saat 19:50'de TRT 1 ve TRT 1 HD kanalında yayınlanacak. Ayrıca yapımcı kuruluşun resmi sitesinde dizinin eski bölümleri de yayınlanacak.
  • Keşke Cumartesi veya Pazar yayınlansaydı.
  • keşke şubatta başlasaydı
  • animenin tvye uyarlanmış gerçek hali sanki
  • Hadi bakalım
  • Trt aştı kendini.
  • Bekliyozzzz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.