Şimdi Ara

Şubat 2011 Masaüstü Resimleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
8.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: torque89

Furkan epeydir atmıyorsun desk ?

Valla Desk yapmaya ayırabilecek pek fazla zamanım olmuyor. O yüzden de uzun zamandır Desk yapıp paylaşamıyorum.. Dün biraz uğraşıp baştan savma birkaç şey yaptım. Yarın paylaşırım büyük bir ihtimalle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

quote:

Orijinalden alıntı: torque89

Furkan epeydir atmıyorsun desk ?

Valla Desk yapmaya ayırabilecek pek fazla zamanım olmuyor. O yüzden de uzun zamandır Desk yapıp paylaşamıyorum.. Dün biraz uğraşıp baştan savma birkaç şey yaptım. Yarın paylaşırım büyük bir ihtimalle..

Anladım Furkan..Okullar başlayınca böyle oluyor hâliyle Beklemedeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahm-@ -- 26 Şubat 2011; 22:10:03 >

•  Şubat 2011 Masaüstü Resimleri
    Dock bende bağımlılık yaptı :)) Değişiklik yaptım ama kullanamadım deski elim hemen aşağı kayıyor :)) Yine dock la devam edecem
  • @xhoOp Dockta çok fazla dosya var dostum. Kullanması zor değil mi ?

O Değil de Geçen sene yazın attığım desklere baktım, büyük gelişme kaydetmişim.
  • @xhoOp

Güzel sade bir desk olmuş Bazı simgeleri değiştirsen dahada güzel olur bence...Aynen dock'u kaldırıyım full rainmeter kullanıyım diyorum ama olmuyor ,Birde xwindows dock kullanmanı öneririm,iconlarda yansıma efekti oluyor bayılıyorum o özelliğine... Mesela benden ufak bir kare göstereyim

Şubat 2011 Masaüstü Resimleri

• Owl City.
    Yok zor değil aksine daha da kolaylaştırıyor bana göre :))
    torque89
    O özelliğine bende bayılıyorum. :) Ama xwd yükledim, yansıma falan herşey tamam.:) ama dock sadece bi kez açılıyor.Daha da açılmıyo hata falanda vermiyo sadece pc donuyo.Bir türlü bulamadım çözümünü.Çözümünü biliyosanız çok mutlu olurum. :) Bende xwd kullanmak isterim tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhoOp -- 26 Şubat 2011; 23:25:49 >
  • @xhoOp

İşletim sistemin 64 bit ise olabilir,sanırım Berkay (Speed_Passion) da aynı sorunu yaşamıştı yada çalışmamıştı..O tarz bir sorundu tam hatırlamıyorum,istersen bendeki setup dosyasını upload eder yollarım linki sana Ama 64 bit işletim sistemi kullanıyorsan yapabileceğim bir şey yok ne yazıkki ...
  •  Şubat 2011 Masaüstü Resimleri
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.