Şimdi Ara

Şubat 2011 Masaüstü Resimleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
8.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu litestep de module ler eksik indirdiğim temaya göre fakat,indirmesini istediğimde de takılıyor program bir türlü indirmedi eksik olanları,kullanan başka biri varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

Şu litestep de module ler eksik indirdiğim temaya göre fakat,indirmesini istediğimde de takılıyor program bir türlü indirmedi eksik olanları,kullanan başka biri varmı?

Litestep Windows 7'de biraz sorunlu, sürekli takılıp hata veriyordu bende. XPye geç rahatla.
  • Yok yahu Ne yapıyım xp yi
    Sende var heralde module ler eğer varsa bana sendeki litestep i rarlayıp atarmısın birde onu deneyeyim.
  • Litestep skini nasıl kurulur? yardım
  • quote:

Yok yahu Ne yapıyım xp yi
    Sende var heralde module ler eğer varsa bana sendeki litestep i rarlayıp atarmısın birde onu deneyeyim.

Her skin farklı sürümde module istiyor işe yaramaz. Gene de :http://www.box.net/shared/548j87uvx4
  • En azından alt yapısı olursa,diğerlerini siteden manuel çekmeye çalışırım o yüzden deniyeceğim şimdi Teşekkürler.

Edit:Silinmiş Heralde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed_Passion -- 10 Şubat 2011; 14:26:08 >
  •  Şubat 2011 Masaüstü Resimleri
  • quote:

En azından alt yapısı olursa,diğerlerini siteden manuel çekmeye çalışırım o yüzden deniyeceğim şimdi Teşekkürler.

Edit:Silinmiş Heralde?

http://www.box.net/shared/7ar8xzlxk8 Yanlış link vermişim.
  • Speed_Passion güzel olmuş desk tek beğenmediğim yer alttaki barın fontu
  • Teşekkür Ederim
    Ya o başta aslında objectbar la aynı fonttaydı sonra ob nin temasını değiştirmek zorunda kaldım,fakat barın fontunu değiştirmedim.
    Güzel Olur dediğiniz birşey varsa deneyeyim
    (Calibri ve Candaradan bıktım)
  • Furkan* a katılıyorum..artı olarak bar biraz kalın olmuş sanki ? onun dışında gayet uyumlu
  • Teşekkür Ederim,Sağdaki Saat için O kadar Kalın yapmıştım Biraz daha inceltilebilir tabi,Biraz daha uğraşmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed_Passion -- 11 Şubat 2011; 14:05:02 >
  • Neo sans pro fontunu dene
  • Denedim onu,O da pek iyi olmadı bu Daha iyi bence böyle kalsın bu,Bir dahakine başka birşeyler denerim artık,
    Teşekkürler Yinede
  • Arkadaşlar iyi kötü bir masaüstüde ben yaptım(Tabi isteyip'te yapamadığım bir çok şey var.)Olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.Bu arada ilk skin çalışmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baran18 -- 11 Şubat 2011; 22:33:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meaning Of Life

Windows 7 üzerine ubuntu teması

Şubat 2011 Masaüstü Resimleri

bu wallpaper'in 1920x1080 ini aradım ama bulamadım paylaşabilirmisiniz?
  • Gerçek zaman(realtime nasil çevirim anlamadim :P) Duvar kağıdı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeAr -- 12 Şubat 2011; 14:31:56 >

• @Demaga

• Speed_Passion

Güzel olmuş, ellerine sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.