Şimdi Ara

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! (561. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.030
Cevap
198
Favori
983.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Crawler bana göre çadırdan hallice , o parayı haketmiyor, ayrıca çok ağır. Mutfak dışarıda , tuvalet bildiğim kadarıyla yok, banyoyu saymıyorum. Ne anladım ben o işten :) Normal karavan gibi olanı da , 190bin lira fln ve 1750kg civarı, afedersiniz de o fiyata her türlü alman karavanı alınır, sırf A/T lastik var ve tipi off road diye, çakma Conqueror karavana bence o para verilmez. Biraz yerin dibine soktum ama durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santacruz -- 25 Mayıs 2020; 21:1:29 >
  • Teşekkürler bilgi için. Hiçbir bilgim yoktu araştırayım.
  • Bu karavanların satıcılarının, gerçekten de kağıt üzerindeki ağırlık kadar teslim ettiklerine emin miyiz.

Karavan alıp ta kendi ağırlığının üzerine en az 500 kg koymayacaksak içi boş karavan ile mi gezeceğiz ?

E bu kadar ağırlıkla da bence bizim araçlar düşük eğimli yokuşu bile 70-80 le çıkamaz.

Karavan almayı ciddi düşünen arkadaşlardan bir bilgi rica edeceğim;

Bizim araçların SUBARU tarafından belirlenmiş max. karavan çekme ağırlığını bir miktar geçmeyi düşünüyor musunuz ?
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Ben kesinlikle geçmeyi düşünmüyorum. İnşallah kısmet olursa alacağım karavan bürstner premio life 430TS olacak , 860kg boş, 1100kg izin verilen dolu ağırlığı var.Ayrıca 500 kg yük fazla gibi geldi bana, karavanda biraz daha kompakt yaşamakta fayda var.
  • santacruz kullanıcısına yanıt
    Bence de doğrusu bu. Ben mesajlar arasında kaçırmış olabilirim;
    bizim araçların max. karavan çekme ağırlığı neydi k i? bir de bu ağırlığa aracın kendi ve/veya tavan bagaj ağırlığı dahil miydi ?
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Max çekme kapasitesi 1400kg , Max izin verilen araç+römork (katar) ağırlığı da 3340kg , sadece aracın max yüklü ağırlığı 1940kg.
    1400 kg gayet güzel ve yeterli bence
  • Merhaba arkadaslar,
    Golf 7 vardi sattim cocuk sayisi 2 olunca biraz daha saglam ve ic hacmi genis araclara yoneldim butce meselesi elbette ancak subaru xv nasildir “2018 kasa” ozellikle yorum alabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceo000 C kullanıcısına yanıt
    Aradigim cevabi 556.sayfada Oguzhang arkadasim vermis 😄 eyv

• Xtreme - 267900
    Xclusive - 296900 olmuş... Galiba üst vergi dilimine girdi
    Haziran ayında gelecek araçlarda donanım farkları var. Direksiyondan vites değiştirme, farlarda karartma vb. Exlusive de RAB geldi.

• 1 haziran itibariyle fiyat artışları olucak deniliyordu denk gelen varmı
  • Herkese merhaba,
    Arkadaşlar çok severek,sorunsuz kullandığım 2015 Elegance aracımı,26 binde, ikinci araç olduğu için ve farklı bir yatırım planı için satmak istiyorum,ilgilenenler özel mesaj yazabilir,malum siteye de ilan verdim zaten

• Ceo000 C kullanıcısına yanıt
    Xv iç hacim olarak süper bir araç değil. Golften sonra biraz rahatlatır.

Yalıtım olarak golf daha iyi olabilir. Performansı golfe göre kötü, tüketimi de biraz fazla olur. Onun dışında golfe göre daha kaliteli, daha sağlam, güvenli olacaktır.

İç hacim önemliyse c5 aircross güzel seçenek. Alternatif ssangyong korando bakabilirsiniz. Renault kadjar da geniş.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Degerlendirmeniz icin tesekkur ederim, bu forum ile birlikte ben vw den uzaklasirken subaru safina gecis oldu. Hala bakiyorum, ic hacim yalitim konfor hanimdan onay alirsa :) daha da kuvvetlenecek kararim bakalim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceo000

Degerlendirmeniz icin tesekkur ederim, bu forum ile birlikte ben vw den uzaklasirken subaru safina gecis oldu. Hala bakiyorum, ic hacim yalitim konfor hanimdan onay alirsa :) daha da kuvvetlenecek kararim bakalim...
    Gelin gelin sizi de alalım böyle :) Eğer önünüzde bir yol varsa her koşulda gidebilmenin rahatlığı paha biçilemez, bugün Kapıdağ yarım adasını turladık, manzara çok güzeldi dayanamadım çektim :)  SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!!

Harika
    Nasip diyelim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Freebirdx

Herkese merhaba,
    Arkadaşlar çok severek,sorunsuz kullandığım 2015 Elegance aracımı,26 binde, ikinci araç olduğu için ve farklı bir yatırım planı için satmak istiyorum,ilgilenenler özel mesaj yazabilir,malum siteye de ilan verdim zaten
    Aracımı ilanın ilk günü sattım,alan kişi de Levorg sahibi ve o da ikinci günü satmış,bu paylaşımı yapma sebebim Subaru markası ülkemizde de sanırım artık geç de olsa hak ettiği değeri görmeye başladı,ilgi gerçekten çok fazla.Subaru markasına ilgi duyup bu yazıyı okuyacak kişilere de rehberlik yapması adına şunları söylemek istiyorum, aracımla geçirdiğim 5 yıl boyunca hiçbir sıkıntı yaşamadım ve her açıdan çok memnun kaldık şu an araç almayı düşünmüyorum fakat tekrar almak istediğimde Subaru'dan başka bir araca bilemeyeceği mi biliyorum.

Herkese sağlıklı,kazasız belasız günler.

• Hayırlı olsun. Bende aracımı ilana koyduktan 3 gün sonra satmıştım.

• Teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.