Şimdi Ara

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.029
Cevap
199
Favori
980.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun geçen bakımda banada total 0 20 koymuşlardı bu defa bursaya gittim ama değişen şey yok demekki Gaziemir çok dağınık çalışıyor
    Boyasız göçük düzeltme yapanlar var. Çekme yapıyorlar üzerine de rötüş olur
    Esasen bunu yedirmeye çalışmaları ayrı terbiyesizlik dönünce çamura ystacaklar muhtemelen hak arama işi zor geçen arkadaşın arabayı yıkamada göçürmüşler gidip yaptırdık
    Bi ihtimal arkas merkeze bildirin titiz çalışıyorlar volvo falan onlarda ama dikkat edin yaptıracaz diye alıp macunu basıp komple kapıyı boyarlarsa sıkıntı olur sonra
    Benim başıma geldi iki eski arabayı servisten çıkarırken sürttüm orda olmaması gereken bir babaya kabul ettiler aldılar aracı msxunu basıp boyamışlsr bende unuttum satarjen çıktı çok utanmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blkgtz -- 27 Eylül 2019; 0:30:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blkgtz B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,bakalım ne diyecekler ve nasıl bi yaklaşım sergileyecekler,sonuçta kamera mutlaka vardır atölyede sanırım.Enayi yerine konmak insanın canını sıkıyor,araca binerken ve ayrılırken ilk baktığımız yer,nasıl böyle düşünebilirler bilmiyorum..
    Bu arada motor yağını kendim Motul götürdüm de Dif.yağı Total olduğu için onu kullanmışlar,,75w 80 uygun olan mıdır bu yüzden sordum,bakımda tecrübe eden varsa diye..Çünkü Citroen servisi aynı zamanda orası,malum güven olmadığı için her şeyi sorguluyoruz artık.Subaru yetkili servisi sonuçta.Acı ama gerçek olan bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xOguzhangx

2 resimde bir yuvarlak içinde 2 delik görünüyor. Elektirik fişi mi acaba o? topraklı fişe benziyor.
    Ona benziyor ama aralığı o kadar geniş değil,daha sivri uçlu bi şey gibi,belki lift ile kaldırıp indirirken vurulmuştur bilemiyorum,her şey mümkün..

• Snaemete S kullanıcısına yanıt
    Rozetleri yapıştırdım. XV yazısının altına.

• Freebirdx F kullanıcısına yanıt
    İyi günler

Diferansiyel yağları Motul gear 300 onun değerler ile aynı mı karşılaştırabilirsiniz.

Kazasız belasız sürüşler dilerim

• ViTeSKoLu kullanıcısına yanıt

En uygun yer burası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snaemete -- 28 Eylül 2019; 10:32:5 >

• Bugün eskişehirde subaru yetkili servisini aradım
    31 temmuz tarihi itibariyle satışın ve servisin kapatıldığını
    yedek parça tedariğininde sonlandırıldığı bilgisini aldım. Servis için Karamanlılar servisine yönlendirdiler. Eskişehirde de bir dönemin sonuna geldik. Zaten açılalı çok olmamıştı ancak dayanamamışlar sanırım. Bu arada citroen ve kia devam etmekte... Hilal otomotiv bünyesi altında.

• Aman Bayraktar bırakmasın da, o zaman biteriz.
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Bayraktar İstanbul hariç hizmet vermiyor.Mevcut diğer illerde devretti.Düzgün ve kaliteli hizmet veremeyecekse kalmasının bi anlamı da yok.Büyük ihtimalle bağlı bulunduğu Baytur da Türkiye distribütörlüğünü devredebilir,önemli olan layıkı ile bu marka karşısında bu sorumluluğu yerine getirecek bi distribütorün bu işe soyunması.
    Bir kaç sene önce Suzukide de bu kriz yaşanmış yeni distribütör Doğan Holding taze kan gerirmişti.

• B u yaz SUZUKI marine ile de işim oldu ve distribütörün Doğan holding olmasına sevindim doğrusu.
  • İzmir için bir bilgi
    Bayraktardan görevi devralan Arkas Subaru yeni yerine taşınarak Ekim ortalarında çok daha güzel ve markaya yakışan bir yerde hizmet vermeye başlıyor,lokasyon yine Gaziemir Optimum AVM civarında.

Bu da güzel haber. İstanbul Ataşehir de de Shell bitişiğinde yeni bir bayi açılmış. Bi uğrayıp görüşmek lazım sadece satış mı servis de var mı filan.
  • Yeni yeri geçen gün bende fark ettim. Can Peugeot bayisi var Subaru'ya da el atmışlar. Subaru Türkiye sitesinde hem satış hem servis olarak görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freebirdx

Bayraktar İstanbul hariç hizmet vermiyor.Mevcut diğer illerde devretti.Düzgün ve kaliteli hizmet veremeyecekse kalmasının bi anlamı da yok.Büyük ihtimalle bağlı bulunduğu Baytur da Türkiye distribütörlüğünü devredebilir,önemli olan layıkı ile bu marka karşısında bu sorumluluğu yerine getirecek bi distribütorün bu işe soyunması.
    Bir kaç sene önce Suzukide de bu kriz yaşanmış yeni distribütör Doğan Holding taze kan gerirmişti.
    Baytur konusundaki tahmininizin kaynağı nedir ?
  • caretta9 C kullanıcısına yanıt
    (Baytur) Subaru Merkez İlker Bey

• İlginç, bakalım ne olacak...
  • Arkadaşlar, rozetleri gelenlerin siparişten sonra kaç günde geldi acaba..
  • Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    1 hafta(istanbul)

• Merhaba,
    Cuma günü Rozet oluşturum. Çarşamba öğle vakti elimdeydi. (Yutiçi kargo ile - İstanbul)
  • 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.