Şimdi Ara

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! (522. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.029
Cevap
198
Favori
983.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oxi-gen

Koltuktan gelen gıcırtı benim araçta da mevcut , koltukta bir problem var serviste bakılıp gerekli parça değişecek , siz hangi servise gösterdiniz aracınızı ?
    İstanbul / Çekmeköy Bayraktar otomotiv de sorundan bahsettim bir çözüm bulamadılar. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spyman S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler
    Kapı kolunu çekerek kapıyı kapatmak püf noktasiymis orayı atlamisim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://youtu.be/8itCaMZHtVA
    Bayraktar şu aracı getirsin artık. D sınıfında özel kişilere alternatif olsun. Bmw 3 den, Mercedes c den sıkılanlar binsin. Niye impreza ve legacy gelmez bu ülkeye?

• Arkadaşlar bir sorunum var benim araçta normalde durup stop düğmesine basınca kapıyı açtığımda cırrrt diye bir röle bırakma sesi gelyodu bu sıralarda araç durup inmek için kapıyı açtığımda kapı açık uyarısı veriyor emniyet kemeri sesli uyarısı ile birlikte ,araç dışına çıkıp kapıyı kapattığımda ses kesiliyor kitleyip gidiyorum . Daha sonra araca binerken kapıyı açtığımda yine sesli uyarı başlıyor kapı kapandığında kesiliyor
    Sanki araçta bir algılayıcı sorunu var güç kesildiği halde algılamıyor gibi bir durum var çok sinir bozucu bu durumu yaşayan yada çözümü bilen var mı
    Birde zaman zaman şöför camını kapattığımda tam kapanıp sonra yarıya kadar iniyor ve Kumanda düğmesi devre dışı kalıyor bir iki saniye bekleyince tekrar kapatabiliyırum bu durum da can sıkıcı servis uzak hemen gidemeyeceğim ne olduğunu bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz.

• En guvenilir araba markalari siralamasi yapilmis Subaru 4. Olmus ve xv en guvenilir modeli 😃

https://www.webtekno.com/2018-in-en-guvenilir-otomobil-markalari-aciklandi-h55898.html

• Volvonun ilk 15 de olmaması ilginç geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En güvenilir araba sıralaması yapmışlar ama; "Rapora göre Lexus'un birinciliği etkileyen en önmeli faktörler kaliteli iç mekan tasarımları ve verimli motorlar." denmiş, verimli motor ve iç mekan tasarımının güvenlikle alakasını çözemedim. motorun verimliliğinin güvenlikle alakası ne olabilir? iç mekandaki tasarım güvenlikle mi alakalı?

bu sıralamayı hangi kriterlere göre yaptıklarını bilsek ya. bu modellerin çoğu zaten Tr de yok diye biliyorum. Honda fit mesela abd de kullanılan jazz ın versiyonuydu.
  • xOguzhangx X kullanıcısına yanıt
    Detay icin siralamayi yapan bagimsiz bir kurulus sanirim, sitesine girdim detay okumak icin ancak ucretli uyelik istedigi icin detaylara bakamadim. Birde site haliyle ingilizce o sebepeten 😅 gerisinide getiremedim. Belki yabanci forumlarda daha detayli bilgilere ulasilabilir. Musait olan arkadaslar bakabilirler mi?

• Eğer dikkat ederseniz en güvenli araç sıralaması değil bu en güvenilir araç deniyor o yüzden Volvo vs gibi bazı araçlar sıralamada olmayabilir , İngilizce karşılığı RELIABLE CARS ; yani güvenlikten ziyade sorunsuz problem çıkartmayan araçlar anlamında kullanılan bir kelime
  • Kendi sorumu cevaplayayım buldum sonunda vites kanalına düşen minik plastik parça park konumuna geçtiğinde kolun yerine yerleşmesine engel oluyormuş o yüzden uyarı veriyormuş belki birine lazım olur

• Geçen gün Çekmeköy Bayraktar a uğradım. Burak beyle güzel bir sohbetimiz oldu. Foresterlerde engelli araç alımlarında,ötv neredeyse %100 düşmüş engelli aracı alımlarında çok büyük fırsatlar oluşmuş. Benim aracım Xv ama foresterlerde gözüm kalmadı değil. İmkanı olan kaçırmasın bence. Daha evvel engelli araç alımlarında 1.6 motor şartı vardı o şart kaldırılınca ve baraj da 247.000 civarına çıkınca forester süper bir seçenek haline geldi.

Burak bey den de Subaru forumlarında her zaman bahsedilir. 11-12 yıldır bu sektörde çalışan oldukça bilgili ve ilgili bir arkadaş. İrtibata geçmek isteyen olursa özelden bana ulaşamayanlar için nosunu da yazayım: 0 216 645 58 76 Burak Gözal bayraktar-Çekmeköy

Şu an şahsen Xv mi değiştiremiyorum, ama önümüzdeki yıllar için artık Premium Forester lerin hayalini kurmaya başladım bile. :)

• Arkadaşlar motoru ilk çalıştırdığımızda soğukken rampayı 20 30 km hızla çıkması ne kadar sürüyor kaç dk da normale dönüyor?

• deliyurek569 D kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani anlayamadım, gaza bastığınız halde devir mi artmıyor, yada devir artıp araç mı hızlanmıyor ?
    Araca ilk hareketi de söz ettiğiniz rampada mı veriyorsunuz ve rampa ne kadar dik ?

Bunlara göre durum normal veya sıkıntılı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Nasıl yani anlayamadım, gaza bastığınız halde devir mi artmıyor, yada devir artıp araç mı hızlanmıyor ?
    Araca ilk hareketi de söz ettiğiniz rampada mı veriyorsunuz ve rampa ne kadar dik ?

Bunlara göre durum normal veya sıkıntılı olabilir.
    Evet ilk çalıştırmada yokuş yukarı çıkışlarda belli bir hızı geçmiyor diye okudum facebook gurubunda

• quote:

Orijinalden alıntı: deliyurek569

Arkadaşlar motoru ilk çalıştırdığımızda soğukken rampayı 20 30 km hızla çıkması ne kadar sürüyor kaç dk da normale dönüyor?
    Bu önerme sonsuz cevap içeriyor

• Siz yaşadınız mı böyle bir durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliyurek569 -- 16 Şubat 2019; 17:28:39 >
  • deliyurek569 D kullanıcısına yanıt
    Yaşamayan araç sahibi var mıdır sizce?

• Turbolu araçlar

• Sanırım sormak istediğiniz motor soğukken XVnin rampa performansı.
    Ben Şimdiye kadar hiç dikkat etmedim,burdan şu anlam çıkarılabilir;dikkat çekici bir olumsuzluk hiç yaşamadım,benzinli araçlarda dizeller gibi motor sıcaklığına bağlı motor performansında bir değişme olduğunu hiç duymadım,sanmıyorum da..

• 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.