Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı
10.940
Cevap
164
Favori
706.540
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Subaru >> SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!!
Giriş
    234 Mesaj
    yeni kasa xv , sürücü koltuğunun altından araç çukur veya bariyerlerden geçerken (daha çok yan salınım yaparken) rahatsız edici bir gıcırdama sesi geliyor (gıcırdayan bir yay sesini anımsatan) , kesinlikle koltuktan geliyor bu durum sizin araçlarınızda hiç oldu mu ? servis yan deri kısmın plastik kısma sürtmesinden olabilir süphesi ile silikon sıktı fakat bir fayda sağlamadı , sanırım koltuğun ray veya alt çerçeve kısmında bir sorun var yabancı forumlarda özellikle outback'lerde bu sorun çok meydana gelmis , 1 yıllık bir araç ta bu durum biraz can sıkıcı olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Snaemete

Sizin bu ekran görüntülerine hastayım, bu resimler bana araç değiştirtecek
    SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, OPTOMA HD28 DSE, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, WD HD TV LIVE HUB, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, BLACKVIEW BV7000 Pro, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, LENOVO YOGA 3 PRO, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721, SUBARU XV BUZ GRİ 2014 ELEGANCE, INNOCENCE IS NO EXCUSE... VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...

• Yüzbaşı
    312 Mesaj

Emniyet kemerinin takıldığı yuvadan geliyor olabilir.

|
    |
    oxi-gen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

X-Mode ve Eyesight için alınır bunlarda bonus 😀

|
    |
    Thai-Fun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynı sorun bende de var. önceleri yan koltuktan geliyordu. şimdi sürücü koktuğundan da geliyor. bence koltuk yaylarından. evvelce mitsubishi colt aracımda da olmuştu. 30 bin bakımını bekliyorum.
    |
    |
    oxi-gen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bugün Van otoparkından çıkıp eve gelince fark ettim ki yanımdaki araba kapısını sert açmış ve benim sol arka kapıyı biraz ezmiş parmak büyüklüğünde bir göçük var, bunu boyasız, ağrısız, sancısız düzelttirmenin bir yolu var mı ? Nazarlık olacak gibi değil pek, belki küçük ama gözüme battı bi kere :(

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNNİ -- 10 Ocak 2019; 23:30:49 >

Orijinalden alıntı: KNNİ

Göçük düzeltme üzerine yerler var . Görmek lazım ama kolayca hallolur muhtemelen . Bazen kapının alt taraflarına doğru barlara denk gelen yerler uğraştırabiliyor biraz .
    Bu yaklaşık kapı kolunun hizasında.

Bir araştırayım oturduğun bölgede nereler var.

İstanbul - Anadolu Yakası / Ümraniye tarafında tavsiyesi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainer -- 10 Ocak 2019; 23:58:30 >

Libadiyedeki Bosch car servisi var orada yapiyorlar gocuk duzeltme ben aracin bakimlarinida orada yaptiriyorum. Gidip gorusebilirsiniz 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cocainer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    192 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RCP08

Libadiyedeki Bosch car servisi var orada yapiyorlar gocuk duzeltme ben aracin bakimlarinida orada yaptiriyorum. Gidip gorusebilirsiniz 😃
    Hocam sizde yağ eksiltme sorunu var mı?

|
    |

Orijinalden alıntı: RCP08

teşekkürler uygun bir zamanda gideceğim.

Sizinki kadar olan göçüklere servis te kapı içinden ulaşarak müdahale edebilir.
    |
    |
    cocainer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SAMSUNG 46ES6340, TOSHIBA CAMILEO X100 FULL HD VIDEO CAM, OPTOMA HD28 DSE, LOGITECH HARMONY ONE REMOTE, PIONEER VSX-2021-K, LG M227WD, TOSHIBA L650-15K NOTEBOOK, LG BD390 BLU-RAY PLAYER, WD HD TV LIVE HUB, TOSHIBA HD-A35 HD-DVD PLAYER, SONY PS3 130GB NTSC-U, BLACKVIEW BV7000 Pro, TOSHIBA STOR.E TV 2TB, LENOVO YOGA 3 PRO, TOSHIBA 22DV667DG DVD/TV, MSI AIO AE2420 3D, SEDONA 721, SUBARU XV BUZ GRİ 2014 ELEGANCE, INNOCENCE IS NO EXCUSE... VAROLAN HERŞEY EVRENİN DENGESİNE HİZMET EDER...
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    http://teknikeloto.com/ Burda birçok kere farklı araçlara işlem yaptırdım memnunum . Genelde Kartal sanayidekinde Mustafa usta vardı ona giderdim . Şimdi yeni açılan sancaktepedeki yerde olması lazım .
    |
    |

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Sizinki kadar olan göçüklere servis te kapı içinden ulaşarak müdahale edebilir.
    Teşekkürler cevabınız için

|
    |

Bu aralar kar da gelince merak ettim, bizim araç her ne kadar 4*4 olsa da diyelim ki polis/jandarma durdurdu zincirsiz gecemezsin dedi.

1- Zincir takmanın bizim araca bir zararı mevcut mu?

2- Öneri zincir, sunu aldım ben diyen, link paylasan olur mu?

Iyı calismalar

zincir düzgün takıldığı sürece hiç bir sıkıntı olmaz ancak kış lastiğiniz varsa zincir takmaya pek ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum
    |
    |
    cva kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

acaba koruyucu yazılım mı var ?
    |
    |

Merhaba cok tesekkurler cevap ıcın

Benim kis lastikleri son kullanma tarihi 2018, lastikci de bu kis da kullan sonra at abi dedi, bundan mutevellit pek de guvenmiyorum aslinda bir de yani takmak zorunlu derse ne yapacagiz, her halukarda aslinda aracta bir tane bulundurmak iyi olabilir diye dusunuyorum ben, aranızda online alan oldu mu yakında?

cva
    |
    |
    uyarserdar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
seo paketleri
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.