Şimdi Ara

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! (515. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.030
Cevap
199
Favori
982.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Snaemete

Sizin bu ekran görüntülerine hastayım, bu resimler bana araç değiştirtecek

• oxi-gen O kullanıcısına yanıt
    Emniyet kemerinin takıldığı yuvadan geliyor olabilir.

• Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    X-Mode ve Eyesight için alınır bunlarda bonus 😀

• oxi-gen O kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var. önceleri yan koltuktan geliyordu. şimdi sürücü koktuğundan da geliyor. bence koltuk yaylarından. evvelce mitsubishi colt aracımda da olmuştu. 30 bin bakımını bekliyorum.
  • Frenleme öncesi ve sonrası. Adaptif CC devredeyken de kendiliğinden frenlediğinde stop ışıkları yanıyor.

• Arkadaşlar herkese merhaba,

Bugün Van otoparkından çıkıp eve gelince fark ettim ki yanımdaki araba kapısını sert açmış ve benim sol arka kapıyı biraz ezmiş parmak büyüklüğünde bir göçük var, bunu boyasız, ağrısız, sancısız düzelttirmenin bir yolu var mı ? Nazarlık olacak gibi değil pek, belki küçük ama gözüme battı bi kere :(

• Göçük düzeltme üzerine yerler var . Görmek lazım ama kolayca hallolur muhtemelen . Bazen kapının alt taraflarına doğru barlara denk gelen yerler uğraştırabiliyor biraz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNNİ -- 10 Ocak 2019; 23:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNNİ

Göçük düzeltme üzerine yerler var . Görmek lazım ama kolayca hallolur muhtemelen . Bazen kapının alt taraflarına doğru barlara denk gelen yerler uğraştırabiliyor biraz .
    Bu yaklaşık kapı kolunun hizasında.

Bir araştırayım oturduğun bölgede nereler var.

İstanbul - Anadolu Yakası / Ümraniye tarafında tavsiyesi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainer -- 10 Ocak 2019; 23:58:30 >
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    Libadiyedeki Bosch car servisi var orada yapiyorlar gocuk duzeltme ben aracin bakimlarinida orada yaptiriyorum. Gidip gorusebilirsiniz 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RCP08

Libadiyedeki Bosch car servisi var orada yapiyorlar gocuk duzeltme ben aracin bakimlarinida orada yaptiriyorum. Gidip gorusebilirsiniz 😃
    Hocam sizde yağ eksiltme sorunu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: RCP08

teşekkürler uygun bir zamanda gideceğim.
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    Sizinki kadar olan göçüklere servis te kapı içinden ulaşarak müdahale edebilir.
  • http://teknikeloto.com/ Burda birçok kere farklı araçlara işlem yaptırdım memnunum . Genelde Kartal sanayidekinde Mustafa usta vardı ona giderdim . Şimdi yeni açılan sancaktepedeki yerde olması lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Sizinki kadar olan göçüklere servis te kapı içinden ulaşarak müdahale edebilir.
    Teşekkürler cevabınız için

• Selamlar

Bu aralar kar da gelince merak ettim, bizim araç her ne kadar 4*4 olsa da diyelim ki polis/jandarma durdurdu zincirsiz gecemezsin dedi.

1- Zincir takmanın bizim araca bir zararı mevcut mu?

2- Öneri zincir, sunu aldım ben diyen, link paylasan olur mu?

Iyı calismalar
  • cva C kullanıcısına yanıt
    zincir düzgün takıldığı sürece hiç bir sıkıntı olmaz ancak kış lastiğiniz varsa zincir takmaya pek ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum
  • Dün farkettim, bizim xv ısınmadan rampaya vurduğunuzda devir yükselmiyor arabada 20 yi geçmiyor, ısınınca daha iyi tırmanıyor.

acaba koruyucu yazılım mı var ?
  • Merhaba cok tesekkurler cevap ıcın

Benim kis lastikleri son kullanma tarihi 2018, lastikci de bu kis da kullan sonra at abi dedi, bundan mutevellit pek de guvenmiyorum aslinda bir de yani takmak zorunlu derse ne yapacagiz, her halukarda aslinda aracta bir tane bulundurmak iyi olabilir diye dusunuyorum ben, aranızda online alan oldu mu yakında?

cva
  • cva C kullanıcısına yanıt
    Bizim araca zincir takan hiç görmedim. Ben geçtiğimiz pazar uludağa çıktım jandarma uzaktan kış lastiklerime baktı ve hiç bir şey demedi, durdurmadı bile. Bu arada yolda hiç kar yoktu ve birçok araç rahatlıkla çıkabiliyordu. İllaki kanuni yada göstermelik yada çok zor durumda kullanmalık derseniz şu başlığı bir okumanızı tavsiye ederim;
    https://forum.donanimhaber.com/subaru-xv-ve-kar-kelepceleri-ve-zincirler--123408343

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thai-Fun -- 15 Ocak 2019; 18:29:57 >
  • 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.