Şimdi Ara

SUBARU-XV Kullananlar Kulübü!!! (464. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.030
Cevap
198
Favori
983.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android auto ve apple car play uygulamaları düzgün çalışmıyorsa kontrol edilmesi gerekenler:

1-USB kablo: kablo mümkünse orjinal olmalı ve kırık, kısadevre vs. olmamalı
    2- Güncellik: Hem program hemde programa bağlı yazılımlar güncel olmalı. Mesela Android auto yazılımı son sürüm ama google haritalar eskiyse hata verebilir.
    3- Bazen herşey düzgün olsada çalışmayabiliyor. Telefonu ve multimedya cihazını yeniden başlatıp denemek gerekebiliyor.

Android autonun son sürümü burda:https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-2-5815-release/android-auto-maps-media-messaging-voice-3-2-581534-release-android-apk-download/

• quote:

Orijinalden alıntı: calledman

Android auto ve apple car play uygulamaları düzgün çalışmıyorsa kontrol edilmesi gerekenler:

1-USB kablo: kablo mümkünse orjinal olmalı ve kırık, kısadevre vs. olmamalı
    2- Güncellik: Hem program hemde programa bağlı yazılımlar güncel olmalı. Mesela Android auto yazılımı son sürüm ama google haritalar eskiyse hata verebilir.
    3- Bazen herşey düzgün olsada çalışmayabiliyor. Telefonu ve multimedya cihazını yeniden başlatıp denemek gerekebiliyor.

Android autonun son sürümü burda:https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-2-5815-release/android-auto-maps-media-messaging-voice-3-2-581534-release-android-apk-download/
    Teşekkürler fakat her şeyi denedim, herşey güncel ve sorunsuzdu sadece ekrana yansımıyordu sanki kabloyu takmamışım gibi, CarPlay de sıkıntı yok zaten iPhone da..

Bugün bayraktar Çekmeköy bayisini aradım, Burak bey tekrardan gönderdi dosyayı sürüm : v3.0.570553 henüz denemedim, deneyip tekrarda yazarım buraya.

• Perşembe günü xv extreme aldım. Henüz tam anlamıyla araca hakim değilim satın aldığım bayinin de sattığı 3. subaru olunca onlarda çok bilgi sahibi değillerdi ben daha iyi biliyordum. Aracı 600 km kullandım (şehir dışı 500 km) ve beklentilerimi kesinlikle karşıladı. Osmaniye'den Antakya'ya Belen geçidinden oldukça virajlı yollardan geçerek gittim. Yol tutuş mükemmel ben korkmama ve fazla agresif girmemeye dikkat etmeme rağmen yinede aracın tepkileri çok iyiydi. En ufak şeride girme hamleme anında tepki verdi ve direk hiçbir tereddüte yer vermeden şeride girdi. Performans açısından sıkıntı yaşamadım önceki aracım 2016 toyota auris 1.6 atmosferik motor olunca bir fark hissetmedim. Aracın teknolojisi ve eyesight sistemine lafım yok zaten.

Starlink sistemini henüz çözemedim ancak Starlink içindeki YELP isimli program gerektiğinde navigasyon hizmeti de veriyor diye anladım, ilerleyen günlerde deneyeceğim.
    Android autoyu henüz çalıştıramadım ve carplay için telefon bulup denemem lazım sanırım Iphone alacağım.

Araç gerçekten çok hoşuma gitti özellikle yol tutuşu çok netti.Güvenlik için bu aracı tercih etmiştim iyi ki almışım. İlk defa bir aracın kullanma kılavuzunu okuyacağım.

Bu arada yakıt tüketimim İskenderun Osmaniye arasında otoyolda 90 km adaptif cruise ile 5.8 olarak gerçekleşti. Tırmanma yaptıĞım yerlerde İskenderun Antakya arasında ise 7 lt gördüm.

• PERLINGANIT kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Allah kazasız kullanmak nasip etsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hayırlı olsun, o yakıt tüketimleri nedir ya ben geçende istanbul içi 9.5 gördümde şaşırdım ne oluyoruz diye neyseki dün tekrardan 10 seviyesine geldi rahatladım Hangi renk aldınız merak ettim.
  • İskenderun Osmaniye arası yaklaşık 80 km ve adaptif hız sabitleyici ile 5.8 ortalamayla geldim. Şuanda şehir içi deneme yapıyorum yaklaşık 80 km oldu ve ortalama 9.7 lt. aslında beklediğimden daha iyi ne yalan söyleyeyim.
    Renk olarak inci beyazı İskenderun şubede, gaziantep şubede ise quartz mavi vardı ama görmediğim ve biran önce almak için beyazı tercih ettim.
    Bu arada android auto çalışıyor. Birkaç mesaj yukarıda verilen link ile programı kurduktan sonra orijinal kablo ile bağladım ve çalıştı ancak telefon kaynaklı mı bilmiyorum ama açılması biraz yavaş geldi. Birde carplay deneyeceğim ona göre hangisi daha iyi ve hızlı olursa onu kullanacağım.
    Tekrar hayırlı olsun, inci beyazına denk gelmedim hiç bayide filanda görememiştim ama eminim güzeldir, android auto güzel ama CarPlay harika bence.
    Hem Siri'yi kullanabilmek çok keyifli hemde daha stabil ve performanslı geldi bana..
    Eşimde android var bende iPhone ikisinide sürekli kullanıyoruz.
  • Genel itibariyle beyaz araç sevmem ancak sedefli inci beyazı olunca guzel göründü birde beklemek istemedim. Ayrıca cukurovada yaşayınca yaz dönemi diger bütün renk arabalar resmen haşlanıyor. Android dediğiniz gibi biraz yavaş geldi, carplay denemedim ancak yeni telefon almam gerekiyordu mevcut android telefonum ömrünü tamaMlamıştı. Bahane oldu Iphone almak için
  • Xv için Bosch marka filtrelerin ürün kodunu bilen varmı acaba aramızda ?

Daha önce kullanan sipariş veren arkadaş lar olmuştu..

Paylaşırsanız sevinirim

• Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Ürünleri 3 lü paket olarak bende buldum ama ,

Bana bu filtrelerin kod u lazım onu öğrenme ye çalışıyorum.

• Araç her yönüyle mükemmel. Şahsi görüşüm eksi yönleri Şanzumanı ve manuel vites kullanım imkanı veren triptronik olmaması. Oysa Subaru'nun Avrupa versiyonlarında direksiyon arkası vites kulakcıkları standart olarak varmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sercann.34 S kullanıcısına yanıt
    Buyurun resimleri ekledim.

• Subaru fiyat listesi güncellenmiş, XV ye Xtreme Plus diye 4. bir versiyon eklenmiş.
    Xtreme ile Xclusive arasında, Xclusive'den eksikleri:
    - deri döşeme
    - elektrikli sürücü koltuğu
    - sunroof
  • manci kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim resimler için.

Hava ve polen filtresi kod ları doğru çıkıyor ama yağ filtresi uyumlu gözükmüyor ürün kodundan araştırınca.

Bende Bosch marka yap filtresi için sizin gönderdiğiniz üründen farklı bir kod var F 026 407 001 hangisi tam uyumlu onu bulamadım.

Diğer filtreler de problem yok.

• sercann.34 S kullanıcısına yanıt
    Yağ filtresini orjinal ürün almanızı tavsiye ederim. Diğerleri o kadar kritik değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercann.34

Xv için Bosch marka filtrelerin ürün kodunu bilen varmı acaba aramızda ?

Daha önce kullanan sipariş veren arkadaş lar olmuştu..

Paylaşırsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: furykury

Subaru fiyat listesi güncellenmiş, XV ye Xtreme Plus diye 4. bir versiyon eklenmiş.
    Xtreme ile Xclusive arasında, Xclusive'den eksikleri:
    - deri döşeme
    - elektrikli sürücü koltuğu
    - sunroof
    Bence saçma olmuş. Fiyatlar uçmuş, iyiki geçen ay extreme modelini aldım artık Subaru da fiyat performans özelliğini kaybediyor :(

Xclusive modelini sanırım artık kimse almaz, xtreme plus en üst paket gibi olmuş zaten.

Kur böyle devam ederse 2 ay sonra 200 e dayanacak herhalde..

• furykury F kullanıcısına yanıt
    Yani Xrreme plusta anahtarsız giriş ve çalıştırma, kör nokta uyarı sistemi ve uzun far asistan gibi özellikler mi var ekstra olarak.. Öyleyse eğer ilk çıktığında olsaymış keşke.. Bu fahiş fiyatlarla pek bir anlam ifade etmeyecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SencerKorkusuz -- 2 Haziran 2018; 10:40:4 >
  • 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.