Şimdi Ara

SUBARU XV FİYATLARI AÇIKLANDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • içi çok kalıtelı ve tasarımı güzel dış tasarımı orta şeker fiyatı malesef çok uçuk kia sportage veya ix35 daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

quote:

Orijinalden alıntı: santorius

1.6 XV'lerin tümü 4x4, fiyata pahalı demeden önce bunu unutmayın.

Yalnız tüm uzakdoğu arabaları gibi bunda da sadece sürücü cam tek dokunuşla açılıp kapanıyor, diğer camları açıp kapamak için basılı tutumak gerek. Sırf bu gıcıklıktan dolayı bile almam. Ne dangalaklıktır bu anlamadım, bunun maliyeti nedir sadece tek cam bu özelliği koyuyolar?

Aynen ya, pahalı arabalarında bile koymuyorlar bu özelliği, bu yüzden uzakdoğu mentalitesini sevemedim bir türlü... tamam sorunsuz eyvallah da sorun çıkartacak birşey koymuyorsun ki.

Bir diğer örneği için 4-ileri otomatik şanzıman.

Lexus da var

• Bu arabanın Beyaz rengini ve cam tavanlısını (sunroofda olabilir hatırlamıyorum) geçen ay Cepaya koymuşlar orada incelemiştim..

Araç Tiguanla veya Kuga ile kıyaslanmıycak derecede kaliteli ve güzel.

Kapıların inanılmaz yumuşak ve tok bir kapanışı vardı.. İç mekan keza öyleydi kaliteli malzeme ile ve özenle yapılmış bir araç olduğunu belli ediyordu.

70 Bin Telem olsa hiç düşünmez alırdım.. Hemde hiç okadar hoşuma gitti yani araba.

XV 1.6 AWD 5MT Elegance Manuel 78.961 TL 78.961 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 14 Ocak 2012; 21:01:17 >
  • Ben hayır diyorum X
  • 1.6 motor, benzinli ve o ağırlıktaki bir aracın 4x4 olması arazide ne gibi fayda sağlayacak? Düz yolda bile performansı yeterli olmayacaktır.
  • Dörtçeker olması, potansiyel müşterilerin %99'unu hiç ilgilendirmiyor. Yolda gördüğümüz X6, RR veya Q7 ler bile iki çeker olsalar sahipleri için farketmezdi.
  • Tamam güzel falan ama...
  • ben ilk defa kendi ipini çeken firma görüyorum
  • 3 hayırla uğurluyoruz kendisini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

quote:

quote:

Yalnız tüm uzakdoğu arabaları gibi bunda da sadece sürücü cam tek dokunuşla açılıp kapanıyor, diğer camları açıp kapamak için basılı tutumak gerek. Sırf bu gıcıklıktan dolayı bile almam. Ne dangalaklıktır bu anlamadım, bunun maliyeti nedir sadece tek cam bu özelliği koyuyolar?

Aynen ya, pahalı arabalarında bile koymuyorlar bu özelliği, bu yüzden uzakdoğu mentalitesini sevemedim bir türlü... tamam sorunsuz eyvallah da sorun çıkartacak birşey koymuyorsun ki.

Lexus da var

Lexus candır. Loto çıkarsa getirticem ibret-i alem olsun diye

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

quote:

quote:

Lexus da var

Lexus candır. Loto çıkarsa getirticem ibret-i alem olsun diye

Loto çıkarsa bende toyota crown çekerim altıma. Millet şaşırır bu toyota olamaz diye

• xv çok güzel bir araç.aldığım aracanın alternatiflerinden biriydi ama iyiki beklememişim.fiyatı çokmuş.
  • Kısa süre sonra 10.000-15.000 Tl indirim yaparlar.
  • Fiyat etiketindeki meblalar en az 10'ar bin az olsaydı bir nebze şansı olurdu.

Tiguan, Spo ve QQ bu sınıftaki en tercih edilesi araçlar.

Asx ve XV doğmadan öldü diye hatırlanır yıllar sonra.

• quote:

Yurtdışı bir siteden okuduğuma göre XV'nin 1.6 benzinli motoru 114 beygir, 2.0 dizel motorları ise 147 beygirmiş. %80 ÖTV'den dolayı fiyatları 110.000 TL'yi geçeceğinden ithalatçı muhtemelen 2.0 dizel motor getirmeyecektir. 1.6 motorun ise beygiri çok düşük. Elin Almanı 1.4 turbo motordan 160 beygir üretirken bu çekik gözlüler 1.6 motordan anca 114 beygir üretebilmiş. 4x4 1.8 tonluk bir araç için bu motor çok yetersiz kalır.

2.0 dizel motor da gelecekmiş ama nadfiren. Ve fiyatı 135.000 TL olacakmış. 147 beygirlik Subaruya bu paraya veren manyak çıkar mı göreceğiz :)
  • http://youtu.be/mlxQchSx1Qo

ben aracı çok beğendim. 4 çeker sistemi, kalitesi, genişliği herşey çok güzel. Ancak o motora o fiyat olmadı ya :( Bi ara gidip test etmek isterim ama o fiyatla satması çok zor. Tiguan 1.4 tfsi 160 ps donanımı da çok zengin olmasına rağmen aynı fiyat. Subaru'nun biran önce fiyatı gözden geçirmesi gerek.
  • sadece sürücü cam tek dokunuşla açılıyor, diğer camları açıp kapamak için sürekli düğmeye basılı tutumanız lazım. 92.000 TL'lik en üst pakette bile bu gıcık durum var. valla sırf bu yüzden bırak almayı teste bile çıkmam!
  • quote:

sadece sürücü cam tek dokunuşla açılıyor, diğer camları açıp kapamak için sürekli düğmeye basılı tutumanız lazım. 92.000 TL'lik en üst pakette bile bu gıcık durum var. valla sırf bu yüzden bırak almayı teste bile çıkmam!

cam düğmelerinin olduğu kapı içtasarımı kötü. Genel iç tasarım düzelmiş diyorlar genel subaru kalitesi için bana göre kötü. Mesela honda civic e kötü diyoruz. Bunun içi de tam iki katı kadar pahalı ama hiçbirşey albenili değil ve iyi ve kaliteli durmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

detaylar belli olmuş

http://www.subaru.com.tr/xv/TeknikOzellikler

verdiğiniz linkteki teknik detaylar yanlış. O motorlar 1.5. Ancak XV'nin motoru 1.6 olacak.

http://www.subaru.fr/gamme/xv/Caracteristiques_Equipements_XV.pdf

fransa sitesinde düz vites olan için bilgiler var. 0-100 13.1 sn, şehir içi 8.0, şehir dışı 5.8 verilmiş. CVT (lineartronic) şanzımanda bu değerin daha iyi olmasını bekliyorum. Herhangi bir bilgiye ulaşırsam paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donniedarko -- 16 Ocak 2012; 22:36:52 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.