Şimdi Ara

subaru outback kullanan yorumu olanlar (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
44.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Abi beni arayabilir misin 05336601804
  • Mrh bülent bey yorumunuzu okudum outback subaru hakkındaki görüşünüzü sorum şu kronik problemi nelerdir motor blokta kirilma oluyor duydugum kadari ile aracani ilanda satan aciklamada bunu belirtmis egrisiyle dogrusuyla aydinlatirmisiniz detaylı şekilde yazarmisin teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba 2015 model outback 2,0 dizel otomatik almak üzereyim ,kronik arızası ,ankarada servis parça sıkıntısı yaşarmıyım

satma düşüncesi ile almak istemediğimden 2 el satışını sormuyorum

düşüncelerinizi alabilirmiyim

• ozer06 O kullanıcısına yanıt

Merhaba, satın aldınız mı? Yedek parça sıkıntısı var mı?

• 2017de sıfır aldım. 135bin kmde. Halen kullanıyorum. Net olarak söylüyorum Premium bir araçtır. Forester piyasada daha iyi gibi görünüyor ama arada ciddi kalite ve özellik farkı var. Ben istanbuldayım Yedek parça sorunu yok denecek kadar az. Bazı spesifik parçalar japonyadan geliyor oda 15günü geçmedi hiç.

• ozer06 O kullanıcısına yanıt

2016 hazirandan sonra üretileni almaya özen gösterin çünkü baya bi iyileştirme yapıldı, mesela camlar daha kalın, süspansiyon daha iyileştirilmiş, karartmalı aynalar vs vs. 2016 6.ay ve sonrası 2017-2018 birebir aynıdır hiçbir iyleştirme vs yapılmamıştır sonrasıda daha getirilmedi ülkemize.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.