Şimdi Ara

Subaru forester kullananlar.. (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.717
Cevap
67
Favori
415.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://subaru.com.tr/Gonullu-Geri-Cagirma-Urun-Guncelleme

Bu adresteki formu doldurun. Aracınız geri çağırılan modeller içinde ise çağırırlar.
  • Benim arabayı geri çağırmıyorlar. 2015 dizel forester var bende. Ama hangi modelleri çağırdıklarını merak ettim açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortacalkan

Hocam sizin arabanın modeli ve yılı nedir acaba? Bu hava yastığı fişeği değişimi hangi modeller de var bilginiz var mı?
    2009 model Forester var bende. Sadece yolcu tarafı olmak uzere Takata marka airbag fişekleri için geri çağırma vardı. Ön göğsü de dağıtıp yolcuya daha çok zarar verme ihtimali olduğu için.

Dün reddit'te yanlış gormediysem 2015-2018 model araçlarda da bir geri çağırma durumu olabilir. Subaru ve Forester alt konularına bir bakın isterseniz.

• turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Mrb istanbul anadolu yakasi icin nerde ekspertiz yaptırabiliriz.sadece kaporta ya baktırmak istemiyorum çünkü motoru nasıl oda önemli. 2013 premium için 130 bin nasıl sizce.

• otorapor
    android apksı var ios bilmiyorum
    şubeleri yazıyor orada ek ücret öderseniz garant,de veriyorlar
    bir arkadaş oraya göstermiş almış 2 km sonra şanzıman dağılmış:
    expertiz firmassı aracın bedelini ödemiş::: benim aracı sattığım kişi söyledi 2 hafta önce

edit : baktım: anadolu yakasında 24 şubesi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 24 Ekim 2019; 13:28:49 >
  • cagri20 C kullanıcısına yanıt
    Subaruyu bilen bir yere goturmeniz daha iyi olur. Mekanik icin jaspa, kaporta mekanik cadde motor goturebilirsiniz.

• chemaster1 C kullanıcısına yanıt
    bilen servis bulamadım ben bu güne kadar
    direksiyon problemi vardı
    toyota da usta bir arkadaşım aylarca bir çok servise gösterdiktemn sonra komple ön takımı sökerek çözdü:
    far yıkayıcım kırık üç yıldır
    yeni bir servisten alabildik renk mavi olarak o da kurallarına aykırı olarak başka servisten bulmuş nasıl iş ise

benim bildiğim parça yoksa japonyadan 15-20-30 günde gelir japonyadan-toy ota ve suzukide böyle
    Se-Ta Subaru var hocam sultanbeyli'de, subaru park var kurtköyde, köprüye yakın yerdeyse maslakta Subaru Boss türker usta(avrupa yakası) var. Beylikdüzü tarafında da Sefaköyde Saban Oto Selahattin usta(avrupa yakası) var. Bunları tavsiye ederim size yakın olanını tercih edebilirsiniz. Hepsi Subaru üzerine master yapmış servisler.
    yeni model'de premium 150 beygir atmosferiktir. bana biraz fazla geldi ama km, bakım kaporta durumu vs çok değişken var.
  • Tüm dostlara iyi haftalar dilerim

• Herkese merhaba, Subaru alma arefesindeyim. Fakat kafama takılan birkaç soru var. 2014 yılından beri 1.2 seat leon kullanıyoruz.Artık mı daha emniyetli ve nispeten daha çok hacimli bir araç almak istiyoruz.Düne kadar xv öndeydi fakat xv fiyatlarının ucması ve neredeyse 1-2 yaşında foresterlarla aynı fiyata gelmesi kafamı karıştırıyor. Vergi kısmını bir tarafa bırakırsak 200-220 TL bütçeyle 2018-2019 full paket yeni platform xv mi almak daha mantıklı yoksa 2016-2017 dizel forester mı almak mantıklı. 3kişilik bir aileyiz. Aynı soruyu xv grubunda da sordum. Sizlerin görüşünü de almak isterim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    sormak istediğim sizlere
    2017 forester aracıma her yıl aralık başı kışlık lastiklere geçiş yapıyorum , fakat bu güne kadar aracıma rot-balans yaptırmadım .. yaptırmalımıyım?. Borlas Bornova ağaçlı yola gidiyorum bu arada..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihan1769 kullanıcısına yanıt
    Benim önerim Forester'dan yana olurdu.
  • Herkese selamlar 3 üncü Forester im 2015 dizel

• adalizebey kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın

• Merhaba arkadaşlar,

Hızlı bilgi alışverişi için Whatsapp grubu kurdum. Forester sahibi olanlar ve henüz sahip olmayıp da bilgi almak isteyenleri beklerim.

Katılmak aşağıdaki linkten ulaşabilirler. Linkteki boşluğu silin ve öyle kullanın lütfen.

https:// chat.whatsapp.com/BhkaMDDE7ZH6UuNI21YcHI

Görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstkurt -- 17 Aralık 2019; 17:11:12 >
  • Bağlantı yanlış olabilir mi?

"Aradığınız sayfayı bulamadık
    Var olmayan veya yeni sildiğimiz bir sayfaya ulaşmaya çalışıyorsunuz gibi görünüyor.
    Lütfen geri dönün veya yazdığınız url'yi kontrol edip doğru yazıldığından emin olduktan sonra tekrar deneyin." gibi bir yazı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adalizebey

Herkese selamlar 3 üncü Forester im 2015 dizel

Hayırlı olsun , mahsuru yoksa araç kaç bin km de ve kaça aldınız. Sormamım sebebi 2015 foresterim var satarsam fiyatlar nerelerde diye.

• Aranıza 2018 model 2.0i premium plus eyesight modeli ile katılıyorum. 2019'un 4. ayında sıfır almıştım.

Yakın zamanda periyodik bakım yaptıran var mı? 15 bin bakımına girerim 3-4 aya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 17 Aralık 2019; 9:17:28 >
  • 2018 ve sonrası forester ı olup lpg taktıran ya da taktırmayı düşünen var mı ? bu konuda çok olumsuz yorumlar okuyorum boxer motor uyumsuz sübap sorunları çok oluyor vs.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.