Şimdi Ara

Subaru forester kullananlar.. (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.716
Cevap
67
Favori
415.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlaşılan ortalama her ay 50 adet araç satılmakta. Forumda ODD sayılarını aktaranlar D segmentinde Suv toplamları alırken yanlışlık yapmaktalar.

Subaru forester kullananlar..
  • https://youtu.be/H_uLD0Px3MA

Starlink sistemin video oynatımı ile ilgili örneği linkten izleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

https://youtu.be/H_uLD0Px3MA

Starlink sistemin video oynatımı ile ilgili örneği linkten izleyebilirsiniz.

Eyvallah
    İlginç geldi.
    Resimleri yüklerken epey zorlanıyor.
    Video nasıl oynatıyor hayret.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Benim araç xv aslında ama sistem aynı diye paylaştım. Bende oynatacağını pek beklemiyordum aslında.

• 2014 Forester icin 2.bakim 909 TL guncel fiyat :) Yaptiran oldu mu bu aralar:?
  • Merhabalar.

İki önceki sayfada paylaşmıştım. 2015 model forester aracımın tekerleğe sürtünmesinden dolayı zarar gören ön davlumbazlarının garantiden değişimi ve yine iki ön sayfada resimleriyle paylaştığım küçük bir kaza sebebiyle tamponda ve far yıkamada oluşan hasar için ayın 9 u itibariyle aracımı sevise bıraktım. (Gaziantep adım otomotiv) Ayın 19 unda teslim edecekler.

Bu arada kasko firmamla görüşerek ikame bir araç aldım 2014 polo yanlız şöyle bir terslik var'ki ikame aracı benim aracım servisten çıkmadan geri istiyorlar. Ayın 17 sinde benim aracım servisten çıkmadan iki gün önce.
    Sigortamla birdaha görüşeceğim bakalım ne olacak.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Subaru forester kullananlar.. Subaru forester kullananlar..

• Arkadaşlar Merhaba,

Kasım ayı içinde 2.0 Dizel Sport model forester almaya karar verdik. Fakat motor hakkında fazla bilgi bulamadım. Aranızda kullananız var mı 2.0 dizel motoru? Yorum yapabilirmisiniz? 2.0 Turbo benzinli versiyonu ile çok arasında kaldık ne yazık ki. Ama tüketimden dolayı dizele karar verdik.

Bir de kış lastiği bakıyorum. Nokian marka almayı düşünüyorum ama sizin öneriniz varsa onlarada açığım.
  • bizde ağustos ayında aldık 2,0 dizel. şehir içi kullanımda ortalama 8 litre yakıyor. şehir dışı 6 litre civarında. performans çok yüksek değil. bastın mı gidiyor ama uçma durumu yok benzinli motordaki gibi. dip gaz yapmadığınız sürece oldukça sessiz. kış lastiği kumho aldık. 300 lira civarına. 4 çeker sistemi zaten çok iyi bence bulabileceğiniz en ucuz kış lastiğini alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkd66 -- 2 Kasım 2016; 17:5:29 >
  • Ben iki yıla yakın dizel kullanıyorum. Engebeli arazi şartlarına sahip bölgede yaşıyorum. Şuan karma tüketim 8.3 litre 15000 km. 150 hp. ğüç gayet iyi. Ancak biraz daha atak olsun diyardanız turbo benzimli seçebilirsiniz. Fiyatı dieze yakın olur ancak yakıt maliyeti artar. 240 hp güç alırsınız. Ancak ben dizeli tavsiye ederim doğrusu. Sport modelinide tercih edebilirsiniz. Fiyat aldınızmı?

• afsinsubaru A kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak dizel sport modeli için 164bin verdiler. Bende 320i ed var. Anne Babam kullanacak genelde arabayı ondan dizel yeterli gelir gibi geliyor bana.

Kendime alıcak olsam gider 240 lığı alırım tabi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuralpozsoy

Fiyat olarak dizel sport modeli için 164bin verdiler. Bende 320i ed var. Anne Babam kullanacak genelde arabayı ondan dizel yeterli gelir gibi geliyor bana.

Kendime alıcak olsam gider 240 lığı alırım tabi :D

Hangi Bayi den aldınız fiyatı
    170 civarı genelde fiyatlar.

• Yeni ötv oranlarinda 1.6-2.0 lt hacimdeki motorlu araçların otvsi fiyatı 160 bin tl den az olanlar icin 90%, 160 binden fazla olanlar icin 120% diyor. Bu durumda forester fiyatinda azalma olacak mı? Bildigim kadariyla suanki 2.0 lt motor hacmi icin otv oranı 145%.
     Subaru forester kullananlar..

• onder235 O kullanıcısına yanıt
    160bin TL ötvsiz fiyat için %90 olduğu için şuanki foresterlara zam gelme ihtimali yok bu şartlarda olursa eğer değişiklik. Çünkü foresterın fiyatı zaten ötvli haliyle 170bin civarında.

Bu değişiklik 2.0 motorlu e segmenti ve 1.6 motorlu d segmenti araçlar için yapılmış. Rakamlar çok bariz limitliyor bazı alman marka arabaları.
  • 2011 model comfort dizel manuel araç buldum 91.000 km donanımları, kronik sorunları, bakım, yakıt tüketimi vb konularda bilgi verebilecek olan var mı?

• Arkadaşlar merhaba,

2016 model forester 2.0 dizel sport model araba için hangi marka kış lastiği önerirsiniz?
  • Merhaba.
    Ben petlas öneririm. Hem yerli hem ucuz hemde kaltesi fena değil.

• Merhabalar.

Arkadaşlar, araç dışında kalan kapı contalarında, cam sileceklerinde ve bazı plastik aksamlarda güneşten ve soğuktan dolayı çatlamalar oluşuyor. Bunu önlemek için bir önerisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsinsubaru -- 14 Kasım 2016; 22:12:46 >
  • 7" starlink sistemle ilgili daha öncede birkaç video paylaşmıştım. Aşağıdaki linkde de servis menüsü ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz. Gerçi kullanıcıyı doğrudan ilgilendiren birşey göremedim ama belki bir işine yarayan olur.

https://youtu.be/6phJNDs8lTU

Xv konusunda paylaştığım mesajı sistemin aynı olması nedeniyle burada da paylaşıyorum.

• 2015 ve ustu sport otomatik modeli için fiyat bilgisi nedir? Servisler ellerindeki test araçlarını satıyorlar anladığım kadariyla

• quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

7" starlink sistemle ilgili daha öncede birkaç video paylaşmıştım. Aşağıdaki linkde de servis menüsü ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz. Gerçi kullanıcıyı doğrudan ilgilendiren birşey göremedim ama belki bir işine yarayan olur.

https://youtu.be/6phJNDs8lTU

Xv konusunda paylaştığım mesajı sistemin aynı olması nedeniyle burada da paylaşıyorum.

Şu video izlemeyi araç hareket halinde iken halledebilsen küçük kızım sana çok dua edecek.
    Servislere sordum yapamayız dediler.
    Off the record yapın dedim yine kabul etmediler.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.