Şimdi Ara

SUBARU FORESTER ALDIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
3.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Subaru forester 2.0i premium plus eyesight aldık benzinli modeli fiyatı 197647 tl bize engelli indirimiyle 95 bin tlye geldi kasko ve sigorta hariç martın ilk haftası elimizde inşallah araç full olan modeli alırım bir hayırlı olsun araç gelince izlenimlerimi aktarırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laptopal99 -- 16 Şubat 2018; 15:6:39 >

• Güle güle kullanın çok güzel, ömürlük bir araba. 250.000 km aşağısı yok piyasada. Alan 20 sene biniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Güle güle kullanın çok güzel, ömürlük bir araba. 250.000 km aşağısı yok piyasada. Alan 20 sene biniyor.

sağolun inşallah
  • 2.0i Benzinli herhalde. Allah kolaylik versin. Aferin hoş olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 16 Şubat 2018; 15:22:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMove

2.0i Benzinli herhalde. Allah kolaylik versin. Aferin hoş olmamış

sağol aynen masraflı ya aferin o manada değilde neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laptopal99 -- 16 Şubat 2018; 15:23:54 >
  • Forester kullanıyoruz biz çok memnunuz eminimki sizde memnun kalacaksınız. Hayırlı olsun. Araçla alakalı sorunuz olursa burdayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başay

Forester kullanıyoruz biz çok memnunuz eminimki sizde memnun kalacaksınız. Hayırlı olsun. Araçla alakalı sorunuz olursa burdayım.

pin kodlu giriş nedir x mode falan aracı anlatırmısınız biraz ne yakıyor 100 kmde
  • laptopal99 L kullanıcısına yanıt
    Pin kodlu girişten kastınızı anlamadım ama x mode’u keşke satış temsilcisi size anlatsaydı ben kısaca özet geçeyim x mode arazide çok eğimli bayırlarda araç kendi kendine iniyor kendi frenlemesini direksiyon hareketlerini yapıyor. Bizdeki dizel modeli biz 8 litreyle dolanıyoruz. Subaru hakkında bi yazım var belki okumuşsunuzdur genede buraya alıntılayım.

Son kasa forester kullancısıyız aracı geçen sene sıfır aldık. İlk aldığımız zaman aracı denemek için aralık ayında Bolu Gölcük’e çıkarttım ve gerçekten mercedeslerin bmwlerin pati çekerken sizin dört çekerle hız kesmeden ilerlemeniz iyi hissettiriyor arazisi mükemmel yol olmayan yerde kaputa kadar gelen karlarda yolu aça aça gittiğimizde oldu araçtan camdan indim kar belime geliyordu biz arabaya aşık olmuştuk. Aracı almadan önce araştırdık carviser da makyajsız kasanın incelemesi var. Rüzgar sesi içeri alıyor deniliyor ama bu araçta 160’a kadar rahatsız olabilecek bir insan tanımıyorum. Bizdeki boxer dizel 2.0 150 beygiylik versiyonu. Aracın hızlanması mükemmel biz çok memnunuz. Arkadaşlarla bu araca 9 kişi bindiğimizde oldu. Eğer minyon kız arkadaşlarınız varsa bagaja 3 kız sığabiliyor :) sürüş dinamiklerine gelirsek virajda kesinlikle savurmaz. Yakıt tüketimimiz bizim karma şehiriçi 8.0 litre uzun yolda yazın tatile bodruma gitmiştik o zaman sıkıştırmadık 6.5 litre yaktı sıkıştırınca 9 yakıyor. Çift haneli rakam hiç görmedik biz. Servis ücretlerine gelirse ben izmitte oturuyorum izmitte subaru bayisi bir tane var sahipleri dünya tatlısı insanlar. Araç 15 binde bir bakıma giriyor ilk bakımımız 800 lira tuttu ikinci bakımımız 1500 lira. Her 30 binde ağır bakıma giriyor ağır bakımı 1500 liraydı.

• quote:

Pin kodlu girişten kastınızı anlamadım ama x mode’u keşke satış temsilcisi size anlatsaydı ben kısaca özet geçeyim x mode arazide çok eğimli bayırlarda araç kendi kendine iniyor kendi frenlemesini direksiyon hareketlerini yapıyor. Bizdeki dizel modeli biz 8 litreyle dolanıyoruz. Subaru hakkında bi yazım var belki okumuşsunuzdur genede buraya alıntılayım.

Son kasa forester kullancısıyız aracı geçen sene sıfır aldık. İlk aldığımız zaman aracı denemek için aralık ayında Bolu Gölcük’e çıkarttım ve gerçekten mercedeslerin bmwlerin pati çekerken sizin dört çekerle hız kesmeden ilerlemeniz iyi hissettiriyor arazisi mükemmel yol olmayan yerde kaputa kadar gelen karlarda yolu aça aça gittiğimizde oldu araçtan camdan indim kar belime geliyordu biz arabaya aşık olmuştuk. Aracı almadan önce araştırdık carviser da makyajsız kasanın incelemesi var. Rüzgar sesi içeri alıyor deniliyor ama bu araçta 160’a kadar rahatsız olabilecek bir insan tanımıyorum. Bizdeki boxer dizel 2.0 150 beygiylik versiyonu. Aracın hızlanması mükemmel biz çok memnunuz. Arkadaşlarla bu araca 9 kişi bindiğimizde oldu. Eğer minyon kız arkadaşlarınız varsa bagaja 3 kız sığabiliyor :) sürüş dinamiklerine gelirsek virajda kesinlikle savurmaz. Yakıt tüketimimiz bizim karma şehiriçi 8.0 litre uzun yolda yazın tatile bodruma gitmiştik o zaman sıkıştırmadık 6.5 litre yaktı sıkıştırınca 9 yakıyor. Çift haneli rakam hiç görmedik biz. Servis ücretlerine gelirse ben izmitte oturuyorum izmitte subaru bayisi bir tane var sahipleri dünya tatlısı insanlar. Araç 15 binde bir bakıma giriyor ilk bakımımız 800 lira tuttu ikinci bakımımız 1500 lira. Her 30 binde ağır bakıma giriyor ağır bakımı 1500 liraydı.

evet okumuştum yorumunuzu güzel baya

Başka sorunuz olursa buradayım her zaman, tekrar hayırlı olsun gerçekten çok zevkli bir araç.

• Engelli indirimi ile alınacak en iyi araçlardan birisi. Diğerleri mazda cx-5, toyota rav4 2.5hibrit.

Benzinli vs diyenlere bakmayın, az yakan bir makine. Ben test ettiğimde 9litre yakmıştı. Uzun vadeli 8 - 10 arası olur. Belki cx-5 bir litre daha az yakar ama onun dışında daha az yakacak aynı sınıf benzinli 4*4 pek yok.
  • quote:

Başka sorunuz olursa buradayım her zaman, tekrar hayırlı olsun gerçekten çok zevkli bir araç.

siz dizelini almışsınız dizeli en boş model benzinlisi en dolusu ben en dolusunu aldım en az 20 özellik yok dizelde eyesight mesela
    Dizelinde sport modelinde var dediğiniz özellikler :)

• SUBARU FORESTER ALDIK
    SUBARU FORESTER ALDIK
    SUBARU FORESTER ALDIK
    SUBARU FORESTER ALDIK

Benimki premium plus eyesight olan özellikler bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laptopal99 -- 16 Şubat 2018; 16:0:22 >

• quote:

eyesight yok ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: laptopal99

quote:

eyesight yok ama

öncelikle hayirli olsun güzel tercih
    malesef o kadar dolu ama eyesight e rağmen sport plustan birkaç eksiği var
    aliminyum pedal ve spor ön tampon ve harman kordon
    bu arada aracı alınca tasarruf olsun diye 17 jantlara gecmek istersen karşılıklı haberleşelim
  • Hayırlı olsun ama otv muafiyeti 1600 dan yukarı yasaktı. Yonetmelik mi değişti acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun. Dün 3008 için fiyat aldım amcam için. Normal fiyatı sizin dediğiniz gibi 190-200 arası indirimli hali 118 civarına geliyor. Siz 95'e nasıl aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacrimosam

Hayırlı olsun. Dün 3008 için fiyat aldım amcam için. Normal fiyatı sizin dediğiniz gibi 190-200 arası indirimli hali 118 civarına geliyor. Siz 95'e nasıl aldınız?

Bu 2000 motor bunda ötv %100 3008 de ötv %60 çünkü 1600 motor hemde bu 3008e bin basar tövbe çektirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laptopal99 -- 16 Şubat 2018; 17:26:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

Hayırlı olsun ama otv muafiyeti 1600 dan yukarı yasaktı. Yonetmelik mi değişti acaba?

Yasa değişti

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.