Şimdi Ara

Sub wooferdaki girişlerime bakarmısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 gün 19 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JUNE8O (1 mesaj) albawarden (1 mesaj) turuncu55 (1 mesaj) belmont (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Ev Sinema Ses Sistemleri >> Sub wooferdaki girişlerime bakarmısınız?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1147 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selamlar değerli ses uzmanları arkadaşlar, bende harman kardonun görselde girişleri paylaştığım subwoofer var sadece anfiden sub girişine bağlayıp kullanıyorum. Peki burda birçok kolon girişleri de mevcut bunlar ne işe yarıyor bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim çok kullanışlı bişiler yapabilirimde farkındamı değilim normalde avr anfim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Binbaşı
    1007 Mesaj
    Sub çıkışı olmayan amfilerde, ön hoparlör çıkışları High Level girişlere bağlanır, çıkışlardan hoparlörlere gider. Subwoofer alt sesleri kendisi verir üst frekansları hoparlörlere gönderir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    738 Mesaj
    Arkadaşlar kusura bakmayın buraya yazıyorum. Konu açamadım. Benim Harman kardon avr de görüntüyü duvara yansitiyorum yukardan aşağıya çizgiler çıktı. Sorun nedir ? HDMI kabloda veya projeksiyona sorun yok denedim tek tek. Sorun anfi de gibi. Nedir sizce sorunu ?

• Yarbay
    4237 Mesaj

Avr’yi sağlam olduğunu bildiğiniz bir Hdmi kablo ile başka bir monitör yada tv’ye bağlayıp denediniz mi?
    Eğer onlarda da aynı sorun varsa Avr’nin Hdmi çıkışında bir sorun var demektir ve garanti bittiyse tamiratı baya pahalıya gelebilir.

Eğer başka tv ile de aynı sorun oluyorsa bir servise verip tamirat için ne kadar fiyat istenildiğine bir bakın derim

|
    |
    albawarden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.