Şimdi Ara

SUB-BASS VEREBİLEN EARBUD KULAKLIK TAVSİYESİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çinden her gördüğüm modeli alıp boşuna para harcamak istemiyorum.
    Belli başlı markalar var deneyenler deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

-Vidoo BK2 20 USD civarı olması lazım 16ohm premium olduğunu iddia ediyor. Bir yorum Sennheiser MX475'den daha iyi oldupu yazıyordu. Başka bir yorumda bass-headler için uygun değil vs. yazıyor.

-Headroom MS16 4 USD civarı bassları güzel denmiş ancak yüksek seste bozuyor yazmışlar. Biri de çıkıntılık yapıp bunda bas yok demiş :D

- 5 USD'ye Electronic Venture E-monk varmış ama üretimden kalkmış yeni versiyonda sesi batırmışlar yazıyor.

-Edifier H180 var güzel sesi var diyorlar ama yorumlar sıradan kullanıcılardan.

IEM'ler kadar çok olmasa da bayağı model var deneyenler deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim. Yukarıdaki yorumlar aliexpress yorumlarından bulduklarım.

• ben yincrow x6 almıştım 2019 şubat civarı, indirimle 4usd=25tl gibi bi fiyata gelmişti sanırım

incelemelerde herkes sub-bass'ından bahsediyordu bi araştırmanı tavsiye ederim

ben gayet memnunum aylardır tek kullandığım kulakiçi bu
  • Hocam ben de Tingo TC200 diye bir kulaklık aldım. Gelir mi bilmem artık bekliyorum, takipsiz posta ile gönderildi 35 günü geçti galiba, gelmezse bir dahaki sefere takipli posta ile alacağım. Edifier P180'i de güzel gibi duruyor onu alabilirim bu gelmezse artık.
  • Tingo TC200 geldi. Çok alt sub-bass hariç herşeyi duyabiliyorsunuz. Bu bahsettiğim çok alt sadece bir kaç şarkıda kendini belli ediyor. Bu kulaklıkla EDM dinlenebiliyor. Basslar, tizler, detaylar güzel. Çok parlak bir sesi yok, çok kapalı da değil. Şu ana kadar benim dinlediğim en iyi earbud.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.