Şimdi Ara

Şuanki en iyi telefon (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
3
Favori
5.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BekirTemel

İyi forumlar hocam.

Tesekkurler size de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi harika cihazlar ancak benim için Note serisi her zaman rakipsiz ve özel olmuştur.

Bu arada eğer listede android harici cihazlar varsa L1520 ve L930 da listeye girmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

Lenovo k920

Hatırlattığınız için teşekkürler hemen ilk mesaja ekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Hepsi harika cihazlar ancak benim için Note serisi her zaman rakipsiz ve özel olmuştur.

Bu arada eğer listede android harici cihazlar varsa L1520 ve L930 da listeye girmeli.

Hocam note 3 olarak kabul ettim ayrıca bahsettiğiniz telefonlar ilk mesaja eklenmiştir.

• ero_52 kullanıcısına yanıt
    Evet şimdilik Note 3 diyorum ben. Ilginiz için teşekkür ederim.

• RealSchule R kullanıcısına yanıt
    ben de bir gmd kullanıcısı olarak bu markadan uzak durun diyorum
    ne teknik servisi bir işe yarıyor ne güncelleme veriyor ne de başka bir şey
    kısaca telefon alacaksanız amman General Mobile'dan uzak durun

asıl soruya gelirsek en iyisi g3 gibi gözükmesine rağmen ben iPhone 6 almayı isterim tercihim iPhone

not: şu ana kadar sadece 1 telefonum oldu ve o da gm discovery, hiçbir apple ürünü kullanmadım fanboy değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: IWaTCHMaNI

Şu anda en iyi telefon LG G3 ( Korede satılan snapdragon805 li model ) . Ekran kalitesi ve donanımı en üst seviyede ....

Siz çok karıştırmışsınız. S5 LTE-A G3 LTE-A dan önce çıktı. Ve ikisi de üst düzey. Ayrıca ikisi de sadece koreye özel şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Evet şimdilik Note 3 diyorum ben. Ilginiz için teşekkür ederim.

Yorumunuz için teşekkürler iyi forumlar.

• Mi4 her ne kadar Mi3'ün tasarımından geri kalmış olsa da çok güzel bir telefon.
  • Nokia 6300. Metal kasa.
    8. kattan düştü eskisinden iyi çalışıyor. Listedeki telefonları atın bakalım 1. kattan :)
  • iphone 5s,çıkınca iphone 6 olacaktır büyük ihtimalle
  • konu takip + xperia z1 compact
  • ero_52 kullanıcısına yanıt
    xiaomi mi4 demişsinizde biz bunu nerden ne zaman alıcaz bi bilgi var mı ki? ve nede mi4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Base Born

xiaomi mi4 demişsinizde biz bunu nerden ne zaman alıcaz bi bilgi var mı ki? ve nede mi4

Şirket yani xiaomi yıl sonuna kadar aralarında Türkiye de bulunan 10 ülkeye gireceğini açıkladı.O yüzden mi4 4-5 ay içinde bir aksilik olmassa Türkiye'de satışta olacak.
    Ayrıca bahsettiğiniz telefon ilk mesaja eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 10 Ağustos 2014; 15:08:37 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peketo96

ben de bir gmd kullanıcısı olarak bu markadan uzak durun diyorum
    ne teknik servisi bir işe yarıyor ne güncelleme veriyor ne de başka bir şey
    kısaca telefon alacaksanız amman General Mobile'dan uzak durun

asıl soruya gelirsek en iyisi g3 gibi gözükmesine rağmen ben iPhone 6 almayı isterim tercihim iPhone

not: şu ana kadar sadece 1 telefonum oldu ve o da gm discovery, hiçbir apple ürünü kullanmadım fanboy değilim

yanlış anlaşıldı sanırım. ben gidin GMD alın demiyorum, bu saatten sonra ben de önermiyorum kimseye. arkadaşla aramızda başka bi mevzu var yani
    ben gene de kötülemeden edemezdim gmyi görünce atladım konuya
    tamam ucuz yaparsın telefonu anlarım ama adamlar yapmak için yapmış telefonu aldıktan sonra herşey senin sorumluluğunda
    tamirine 200 tl istiyorlar (şarj soketi) güncelleme desen hala ilk aldığımız versiyonda (4.2) depolama alanı çok sınırlı
    kısaca çok başarısız kesinlikle önermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: peketo96

ben gene de kötülemeden edemezdim gmyi görünce atladım konuya
    tamam ucuz yaparsın telefonu anlarım ama adamlar yapmak için yapmış telefonu aldıktan sonra herşey senin sorumluluğunda
    tamirine 200 tl istiyorlar (şarj soketi) güncelleme desen hala ilk aldığımız versiyonda (4.2) depolama alanı çok sınırlı
    kısaca çok başarısız kesinlikle önermiyorum.

merdiven altı şirket gibi zaten de 1 2 noktada resmen saçmalamışsın.

1. Alırken 32GB dendi, alınca 4GB mı çıktı da depolama alanı sınırlı diyosun ? Telefonun özelliği belli, tercih edip almak kişiye kalmış ki almışsın.
    2. Nerdeyse hiç bi firma bu kadar iyileştirme güncellemesi vermedi. Tamam güncellerken flashı kaybettiler ama verdiler yani

diğer bütün noktalarda haklısın, şu saatten sonra GM ürünü almak akıl işi değil

dediklerine katılıyorum tabiki

fakat 4gb ve 16gblik iki seçeneği var 32 gb zaten yok ve
    ben alırken 16gblik stok yoktu benim suçum değil
    4gb de hiçbirşeye yetmiyor hep yeterli alan yok uyarısı
    güncelleştirme bile yapamıyorum

verdiği güncelleştirmeleri söyliyim
    sallayarak açık uygulamaları kapatmak (çok gerekli)
    telefon tuşlarını bildirim ışığı gibi kullanmak
    2 yıldır bunlar dışında ne yapıldı
    bir de benim bahsettiğim güncelleştirme android versiyonu güncelleştirmesiydi aslında
    4.2 ile aldık çoğu telefon 4.3 hatta 4.4e geçti artık android L isminde yeni bişey daha çıktı
    biz hala 4.2

neyse sanırım bunları tartışmanın yeri burası değil ama bir kullanıcı olarak almak isteyenlerin yorumlarımı
    dikkate almasında fayda var, alternatif olarak aynı fiyatta motorola moto g'ye bakılabilir

• öncelikle kesinlikle her hangi bi markanin kör fanatigi degilim hic biri benim banka hesabima parada yatirmiyor iphone 4s kullanicisiydik taki garanti bitiminden 3 gün sonra durduk yere wlani bozuldu o sekilde sattim 2 hafta önce yeni telefon aldim yerli yabanci bir cok forumlarda ve bizzat bu isin UZMANLARININ yapilan testlerde HTC ONE M8 HEP birinci siradaydi bende onda karar kildim ve tavsiye ederim
  • öncelikle kesinlikle her hangi bi markanin kör fanatigi degilim hic biri benim banka hesabima parada yatirmiyor iphone 4s kullanicisiydik taki garanti bitiminden 3 gün sonra durduk yere wlani bozuldu o sekilde sattim 2 hafta önce yeni telefon aldim yerli yabanci bir cok forumlarda ve bizzat bu isin UZMANLARININ yapilan testlerde HTC ONE M8 HEP birinci siradaydi bende onda karar kildim ve tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.