Şimdi Ara

Şuanki en iyi telefon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
3
Favori
5.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

başlık şu an ki en iyi android telefon olsa daha güzel olurmuş
    bu şekilde genel bir başlık atıldıysa iphone 5s de eklenmeli bence
    android tarafında en iyisi bence kamera iyi olmasa da htc one m8

Hocam iphone 5s de ilk mesajda bulunmaktadır.

Herkese cevapları için teşekkürler 5 kişiden fazla haberdar etme olmadığı için alıntılamıyorum kusura bakmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk mesaj güncellendi.

• Xperia Z2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • listedeki bütün telefonlar 1 sene sonra çöp oluyor. iphone 5s i 4 sene kullanırsın. o yüzden iphone 5s
  • İlk mesaj güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

quote:

Orijinalden alıntı: IWaTCHMaNI

G3 ten başka şu anda kullanılan snapdragon 805 li hangi telefon var ? benim bildiğim yok . o zaman bu konuyu tartışmanın anlamıda yok . Çünkü bence sence onca bunca diye birşey olamaz . Birşeyin tek gerçeği oluyor . senin için onun için bir özelliği iyi diye en iyi telefon olamaz .
    G3 ün kamerası , en gelişmiş işlemcisi , en gelişmiş 4g hızı , 4k video çeken kamerası , ekran piksel değeri , kamera lensleri daha belki sayamadığım bir sürü şey . Bunları şu anda piyasada olan telefonlardan hiçbiri karşılamıyor . 801 işlemciyle 1. olunmaz malesef.....

Türkiyede satılan bütün LG G3'ler snapdragon 801. LG G3'ün snapdragon 805'li versiyonu eğer Güney Kore’de kalmayıp avrupaya dağıtmaya başlar ise şu anki G3 kullanıcıları verdiği parayamı yoksa kısa sürede yediği kazığamı yanacak?.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/LG-G3un-Snapdragon-805-islemcili-yeni-versiyonu-duyuruldu.htm

Ama ülkemiz dışında satılan telefonların da performansına dayanarak söylediysen LG G3 snapdragon 805 işlemci performansı ile en üst sıraya oturur.

zaten bende genel olarak tüm dünyada satılan telefonlar için konuşuyorum . yoksa normalde ne mi4 ne one plus pne satılıyor türkiyede . almak istedikten sonra isteyen Mi4 üde alır one plus u da alır LG G3 LTE (korede satılan model ) i de alır ...
    Note 4 çıkana kadarda büyük ihtimal en iyi telefon G3 olacak . Note 4 süpriz yaparda 4gb ram snapdragon805 ile gelirse köşkün koltuğuna oturur ( Gerçi bizim memlekete gene daha düşük performanslı exynos işlemcili modeli yollarlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

S5 in s805 li versiyonu g3 un s805li versiyonundan daha erken çikti tabi bu telefonlar sadece guney korede var

daha önce çıkmadı abisi g3 çıkar çıkmaz en fazla 1 ay sonra 805 li modeli çıktı .

Eğer öyle diyorsan tarihlerle beraber kaynakları bekliyorum....
  • Snapdragon 805 li olsa ne olacak vergisiz bile ne kadar pahalı oldukları ortada bence xiaomi gibi uygun fiyattan vermeliler yoksa xiaomi samsung ,sony, htc vb firmaların müşterilerini toplar.

• G3 tabii ki
  • Hiç bir zaman en iyi telefon diye bi şey olmamıştır olmayacaktır da. Kişisel tercihlere göre değişir. G3 tasarım olarak çığır açmış olsada yazılım sıkıntıları göze alındığında,benim tercihim tasarım olarakda oldukça hoşuma giden z2 olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

Hiç bir zaman en iyi telefon diye bi şey olmamıştır olmayacaktır da. Kişisel tercihlere göre değişir. G3 tasarım olarak çığır açmış olsada yazılım sıkıntıları göze alındığında,benim tercihim tasarım olarakda oldukça hoşuma giden z2 olacaktır

Size göre öyle olabilir her fikre saygı duyarım

• Mi4 ,ah ulan keşke şimdi gelse

• quote:

Orijinalden alıntı: Massibe

Mi4 ,ah ulan keşke şimdi gelse

Neyseki 2014 içinde geleceklerini biliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

quote:

Orijinalden alıntı: Massibe

Mi4 ,ah ulan keşke şimdi gelse

Neyseki 2014 içinde geleceklerini biliyoruz.

Bu ay içinde telefon alıcaktım ama napiyim bi kere girdi aklımaBende bekleyenler kervanındayım

• quote:

Snapdragon 805 li olsa ne olacak vergisiz bile ne kadar pahalı oldukları ortada bence xiaomi gibi uygun fiyattan vermeliler yoksa xiaomi samsung ,sony, htc vb firmaların müşterilerini toplar.

haklısın kardeşim ama en iyi diyince fiyatı birkenara bırakmak zorundasın ....En iyi demek ''en iyi demektir'' . Fiyatı işin içine katarsa o zaman bizim Fiyat/Performans başlığı altında farklı bir konuda tartışmamız gerekir....

Not : Daha önce Galaxy s5 ve M8 için Prime modelleri çıkacak ( LTE-A s805 li modeller ) diye sızıntılar oldu özellikleri açıklandı falan fakat G3 ün Prime modeli daha sonra duyulmasına rağmen G3 Prime 25 Temmuzda Korede satışa sunuldu . Fakat diğer modellerin satışa sunulduğuna dair bir iz bulamadım . Sadece ortalıkta dolaşan şu gün çıkabilir dedikoduları dolaşıyor ....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

S5 in s805 li versiyonu g3 un s805li versiyonundan daha erken çikti tabi bu telefonlar sadece guney korede var

daha önce çıkmadı abisi g3 çıkar çıkmaz en fazla 1 ay sonra 805 li modeli çıktı .

Eğer öyle diyorsan tarihlerle beraber kaynakları bekliyorum....

http://m.donanimhaber.com/haberler/Dunyanin-ilk-Snapdragon-805-yongasetli-akilli-telefonu--Galaxy-S5-LTEA.htm bol keseden sallama al sana kaynak samsung u sevmem ama dunyada ilk s805 li telefonu samsung cikarmistir

• Büyük ekran seven biri olarak bence fiyat performans telefonu 1400 tl kadar bulunabilen LG G Flex

• quote:

quote:

Snapdragon 805 li olsa ne olacak vergisiz bile ne kadar pahalı oldukları ortada bence xiaomi gibi uygun fiyattan vermeliler yoksa xiaomi samsung ,sony, htc vb firmaların müşterilerini toplar.

haklısın kardeşim ama en iyi diyince fiyatı birkenara bırakmak zorundasın ....En iyi demek ''en iyi demektir'' . Fiyatı işin içine katarsa o zaman bizim Fiyat/Performans başlığı altında farklı bir konuda tartışmamız gerekir....

Not : Daha önce Galaxy s5 ve M8 için Prime modelleri çıkacak ( LTE-A s805 li modeller ) diye sızıntılar oldu özellikleri açıklandı falan fakat G3 ün Prime modeli daha sonra duyulmasına rağmen G3 Prime 25 Temmuzda Korede satışa sunuldu . Fakat diğer modellerin satışa sunulduğuna dair bir iz bulamadım . Sadece ortalıkta dolaşan şu gün çıkabilir dedikoduları dolaşıyor ....

Evet sende haklısın.

• F/P de mi4 tasarım ve kibarlık nubia s

• quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

Büyük ekran seven biri olarak bence fiyat performans telefonu 1400 tl kadar bulunabilen LG G Flex

Dediğiniz telefon ilk mesaja eklenmiştir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.