Şimdi Ara

Şuanki en iyi telefon (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
3
Favori
5.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ero_52

quote:

Orijinalden alıntı: cthax

quote:

quote:

Oppo Find 7 (7a Değil)

Tamamdır ilk mesaj düzenlenmiştir.

Bu arada hocam konunuza anket eklerseniz daha güzel ve klavuz niteliği taşır

Hocam ankette seçenek sınırı var mı?

Sanırım yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oppo Find 7 (7a Değil)

Tamamdır ilk mesaj düzenlenmiştir.

Bu arada hocam konunuza anket eklerseniz daha güzel ve klavuz niteliği taşır

Hocam ankette seçenek sınırı var mı?

Sanırım yok

Tamam hocam anladım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu günceldir.

• ero_52 kullanıcısına yanıt
    En iyi telefon bütçenin yettiği telefondur. ancak konuya gelecek olursak xperia z2 derim. F/p içinse g2 derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batterx One

En iyi telefon bütçenin yettiği telefondur. ancak konuya gelecek olursak xperia z2 derim. F/p içinse g2 derim.

Yorum için teşekkürler.

İlk mesaj güncellenmiştir.Xperia z2 nin liderliği devam ederken xiaomi mi4 ikinciliğini ve lg g3 de üçüncülüğünü sürdürüyor.

• Benim için en iyi telefon THL 5000'dir. 5000mah batarya taşıyan telefonda başka donanım aramam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Benim için en iyi telefon THL 5000'dir. 5000mah batarya taşıyan telefonda başka donanım aramam.

Hocam mtk işlemcili telefonlar şimdilik pek iyi oyun performansları sunamadıkları için ilk mesaja eklenmemişlerdir.Şayet.bu sorun mt6595 veya 6795 ile düzelirse ilk mesaja eklenecektir.İlginiz için teşekkürler.

• S5, Xperia Z2, LG G3 ve Note 3'ü inceleme şansım oldu. Hepsinde menülerde ağır geçiş ve kasmalar olduğunu gördüm. Belki güncellemeyle geçebilecek sorunlar. Fakat benim de gönlüm Mi 4ten yana. S3 kuıllanan biri olarak sanırım Samsung'a birdaha tövbe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grinch92

S5, Xperia Z2, LG G3 ve Note 3'ü inceleme şansım oldu. Hepsinde menülerde ağır geçiş ve kasmalar olduğunu gördüm. Belki güncellemeyle geçebilecek sorunlar. Fakat benim de gönlüm Mi 4ten yana. S3 kuıllanan biri olarak sanırım Samsung'a birdaha tövbe.

Aynen hocam ya samsung almam aldırmam.

Bu arada ilginiz için teşekkürler.

Tam böyle bir konu açmak üzereyken baya kapsamlısını bulduğum için ben teşekkür ederim. S3'ü 1400 tlye ucuza aldım.. Sanıyordum. 700 tl masraf ettim hala şarjda sıkıntı, ekranda görüntü gitmesi gibi bir sürü sorunu var. Cyanogenmode'u yüklediğimden beri yazılımsal hiçbir problemi olmadı ve telefonda inanılmaz bir hız artışı oldu fakat donanımsal problemleri bitmek bilmiyor.. Mi 4 çok cazip geliyor. Sanırım tercihimi ondan yana kullanacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grinch92

Tam böyle bir konu açmak üzereyken baya kapsamlısını bulduğum için ben teşekkür ederim. S3'ü 1400 tlye ucuza aldım.. Sanıyordum. 700 tl masraf ettim hala şarjda sıkıntı, ekranda görüntü gitmesi gibi bir sürü sorunu var. Cyanogenmode'u yüklediğimden beri yazılımsal hiçbir problemi olmadı ve telefonda inanılmaz bir hız artışı oldu fakat donanımsal problemleri bitmek bilmiyor.. Mi 4 çok cazip geliyor. Sanırım tercihimi ondan yana kullanacağım

Keşke başta hiç samsunga bulaşmasaydın neyse kurtulduysan problem yok.
    Banada mi4 çok cazip geliyor hem iyi hem güzel hem ucuz hem de haftada bir güncelleme alıyor daha ne olsun

S3 e Mi'nin Launcher'ını yüklemiştim. Yazılımını değiştirmememe rağmen hem benchmark puanında hem de gözle görülür performansında artış olmuştu. Tabii Samsung'un yazılımının izin verdiği yere kadar
  • Bende aynı şekilde mi nin launcherını beğeniyorum.

Xiaomi mi4 ün sene sonuna kadar ülkemize gelmesi ile umarım bizde mi4 ümüze kavuşabiliriz.

Tabi bi de bu mi4 2 saniyede falan stoğu tüketirse fibernet bile yetmeyebilir.

Hiç sanmıyorum 450 dolara yakın bir fiyata bizim piyasamıza gireceğini. 1500 ile 1800 arası gibi olur tahminimce. O yüzden pek ümiylenmiyorum. Yurt dışınan alırım muhtemelen.
  • 1500-1800 olursa zaten tanınmıyor Türkiye'de satamaz.

Eğer iyi bir imaj ve satış rakamı istiyorsa 1200-1300 civarını geçmesin aksi takdirde gelmesede olur.

• Bu yılki telefonların tamamı hayal kırıklığı oldu bence.

• en iyi telefon kasmayan telefondur .. nokia 3310 taş gibi telefon .. kavgada iyi is yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesaj günceldir.

Sony xperia z2 nin 31 oyla liderliği devam ediyor.Z2 yi 18 oyla xiaomi mi4 ve 16 oyla lg g3 izliyor.

• K920 söylenen özelliklerde çıkarsa en iyisi olur şimdilik find 7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G3
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.