Şimdi Ara

Şuanda OP 5T almak mantıksız mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8 mayısta 64 gb OP 5T alacağım ,yanlış zamanda mı alıyorum fiyatı ne zaman düşer ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Oneplus 5t kullanıcısıyım. Telefonumdan oldukça memnunum. Tasarımı, performansı, batarya ömrü gerçekten çok iyi kamerasını beğenende var beğenmeyende ben beğeniyorum en azından benim beklentilerimi karşılıyor. Oneplus 5t nin fiyatı düşmez çünkü oneplus firması yeni model çıkınca eskisinin üretimini durduruyor. Oneplus 6 64 gb modeli 540 dolar civarında bir fiyatla çıkacakmış. Ülkemize gelmesi ve fiyatının normale dönmesi çıkış tarihinden sonra en az iki ay daha beklemek demek. Oneplus 5t ve 6 arasında hissedilir bir performans farkı olmaz. Yerinizde olsam 5t alıp uzun bir süre kullanırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.USTA

Merhaba. Oneplus 5t kullanıcısıyım. Telefonumdan oldukça memnunum. Tasarımı, performansı, batarya ömrü gerçekten çok iyi kamerasını beğenende var beğenmeyende ben beğeniyorum en azından benim beklentilerimi karşılıyor. Oneplus 5t nin fiyatı düşmez çünkü oneplus firması yeni model çıkınca eskisinin üretimini durduruyor. Oneplus 6 64 gb modeli 540 dolar civarında bir fiyatla çıkacakmış. Ülkemize gelmesi ve fiyatının normale dönmesi çıkış tarihinden sonra en az iki ay daha beklemek demek. Oneplus 5t ve 6 arasında hissedilir bir performans farkı olmaz. Yerinizde olsam 5t alıp uzun bir süre kullanırdım.
    Zaten amacım OP 5T alıp 3 sene civarı kullanmak,şuan xperia z3 kullanıyorum OP 5T büyüklüğü rahatsız eder mi ?

• 6yı bekleyin. Çok az kaldı. Bu fiyata 5t alınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

6yı bekleyin. Çok az kaldı. Bu fiyata 5t alınmaz.
    Ama 2500ün bir tık bile üstüne çıkamam,çünkü bütçeyi zorlayarak 2500'e çıkardım zaten 6 bu fiyatlardan gelir mi ki ?

• Wung-Zhu kullanıcısına yanıt
    Yeni kur ile çok zor.

• quote:

Yeni kur ile çok zor.
    O zaman beklemek pek mantıklı gözükmüyor en azından benim için,kamera konusunda oneplus üzer mi ? Mi 6 alacaktım oneplusın kamerası çok daha iyi dediler o yüzden OP 5T'ye yöneldim.

Bana sorarsanız tüm telefonların kamerası kötü.

Günü kurtarıyor.

• quote:

Bana sorarsanız tüm telefonların kamerası kötü.

Günü kurtarıyor.
    DSLR makinelerle karşılaştırıyorsanız kesinlikle doğru ama birbirleriyle rekabet konusunda aynı fikirde değilim

• valla amoled ekranlı oneplus dururken o fiyatlara ips panelli telefon alınmaz. kamera konusunda da zoom ve çekilen fotoğrafı detayına kadar büyütmediğiniz sürece problem yaratmıyor. sonuç olarak bu bir dslr değil.

https://photos.oneplus.com/gallery sitesinde göz atarsanız fotoğraflar gayet güzel. alırsanız pişman olmazsınız. oneplus 5t'nin karşılaştırıldıkları telefonlar türkiye piyasasında 3500-5000 aralığındaki amiral gemileri ve hemen her konuda benzer performansları gösteriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aborjini

valla amoled ekranlı oneplus dururken o fiyatlara ips panelli telefon alınmaz. kamera konusunda da zoom ve çekilen fotoğrafı detayına kadar büyütmediğiniz sürece problem yaratmıyor. sonuç olarak bu bir dslr değil.

https://photos.oneplus.com/gallery sitesinde göz atarsanız fotoğraflar gayet güzel. alırsanız pişman olmazsınız. oneplus 5t'nin karşılaştırıldıkları telefonlar türkiye piyasasında 3500-5000 aralığındaki amiral gemileri ve hemen her konuda benzer performansları gösteriyorlar.
    Bence fotoğraflar muazzam zaten kimse bir dslr ile karşılaştırmasın telefonları çünkü amaçları farklı ,mi 6 için dediniz değil mi ips ekranı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wung-Zhu -- 25 Nisan 2018; 15:46:8 >

Rahatsız olacağınızı sanmam. İnce ve dar olduğu için tutması rahat. Kalın bir kılıf almasanız iyi olur. 5t bozulmadığı sürece üç yıl dayanır. Daha hala galaxy s6 kullanan arkadaşımın telefonu çok iyi 5t ona göre kaç kat daha güçlü gerisini siz düşünün.

• quote:

Rahatsız olacağınızı sanmam. İnce ve dar olduğu için tutması rahat. Kalın bir kılıf almasanız iyi olur. 5t bozulmadığı sürece üç yıl dayanır. Daha hala galaxy s6 kullanan arkadaşımın telefonu çok iyi 5t ona göre kaç kat daha güçlü gerisini siz düşünün.
    Çok teşekkürler,artık düşünülcek bi yanı kalmadı OP 5T almak için :)

Rica ederim, umarım sizde 5t den memnun kalırsınız
  • quote:

Rica ederim, umarım sizde 5t den memnun kalırsınız
    Memnun kalırım gibi gözüküyor baya araştırdım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.