Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yed66

Arkadaşlar var mi iptal dilekçesiyle uygun fiyat alan ikna için aramıyorlar mi
    Yok mu cevap verecek arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yed66

Yok mu cevap verecek arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Neyse konu çöpe dönmüş ben yazayım 16 mb sinirsiz 76 teklif ettiler iknadan

• yed66 Y kullanıcısına yanıt
    ben gecen ay millenicoma gecmiştim.35mb hız su ana kadar bir sorun yasamadım.Kullandıgımdan dolayı millenicom öneririm.Digerleri hakkında bilgim yok
  • D smart 12 ay 58 lira.. 16 mbit sınırsız adsl.

2. Aramalarında 64 dediler. Sonra 61 e düştü. Geçen sefer 58 dediniz dedim, şuan 61 dedi. Tamam iptal için gerekli şeyleri başlatalım deyince hah efendim şuan gördüm 58 verebiliriz dedi. Bende çocuğa ayar oldum gerek yok dedim.

Buradaki teklifleri görünce ulan kötü mü yaptık acaba diyorum. Devam mı ettirsem ki

• annemlerin evinde 4 mbit kağnı hızında fiber internet var. internetsiz ev kalmasın kampanyasından almışlar. 30 tl ödüyorlarmış 40 tl ye çıkmış taahhüt bitince.
    çok yavaş olduğu için aradım ttneti 8 bit 63 tl, 16 mbit 69 tl fiyat teklif ettiler.

ben kendi evimde 80 tl ye 50 mbit, 100 gb kotalı kullanıyorum.

16 mbit ten düşük olmamak kaydıyla nasıl ekonomik bir pakete geçebilrielr sizce?

tünet temsilcisinin tekliflerinden başka seçenek yok mudur?

16 mbit 50 tl dese geçecem de. zaten bizimkiler ayda 5 gb bile kota kullanmıyorlardır
  • Netspeed, netgalaxi, millenicom, fixnet gibi alternatif isslerde vardır bunlarıda tercih edebilirsiniz.
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    FIBER tariflerine bakınız;
    https://www.netspeed.com.tr/tumtarifeler/

sizde tt fiber var ise, netspeed millenicom oris (?) den hizmet alabilirsiniz
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Netgalaxy de 50 tl

• Mus. Hiz. inanilmaz kotu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalın Hipernet 50Mbit/200GB paketimin indirimi bitiyor. Paket fiyatlarına bakayım dedim 170 TL minimum. Ne yapsam diye düşünüyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

Yalın Hipernet 50Mbit/200GB paketimin indirimi bitiyor. Paket fiyatlarına bakayım dedim 170 TL minimum. Ne yapsam diye düşünüyorum şuan.
    Teklif alınca yazar mısınız, benzer paket kullanıyorum, paketim temmuzda bitiyor da merak ediyorum. 50 mbps 200 gb ama yalın değil de ttnet alo mu ne vardı. 89tl ödüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Teklif alınca yazar mısınız, benzer paket kullanıyorum, paketim temmuzda bitiyor da merak ediyorum. 50 mbps 200 gb ama yalın değil de ttnet alo mu ne vardı. 89tl ödüyorum.

Alıntıları Göster
    Bende 89 TL ödüyorum hocam. Türk telekom'dan telefon bekliyorum şuan. 100 TL üzeri fiyat verirlerse sözleşme yenilemeyi düşünmüyorum.
  • quote:

Yalın Hipernet 50Mbit/200GB paketimin indirimi bitiyor. Paket fiyatlarına bakayım dedim 170 TL minimum. Ne yapsam diye düşünüyorum şuan.
    Aynı paket bende de var. 2 gün sonra taahhüt bitiyor. 170 lira fiyat çektiler.

Başka servis sağlayıcısına geçmek istemiyorum. Hızım gayet stabil. Geçersem hızım düşer, ping olur diye endişem var.

Ne yapacağım bilmiyorum. İnternet bile lüks oldu. Dün müşteri hizmetleri bana diyor ki, efendim 50 mbps hız çok yüksek bir hız olduğu için ondan fiyatlar böyle.

Bakın çok dedi. Dedim Avrupa 1000 mbps kullanıyor siz 50 mbps lüks diyorsunuz.

Yazıklar olsun bunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 8 Mayıs 2019; 13:3:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Aynı paket bende de var. 2 gün sonra taahhüt bitiyor. 170 lira fiyat çektiler.

Başka servis sağlayıcısına geçmek istemiyorum. Hızım gayet stabil. Geçersem hızım düşer, ping olur diye endişem var.

Ne yapacağım bilmiyorum. İnternet bile lüks oldu. Dün müşteri hizmetleri bana diyor ki, efendim 50 mbps hız çok yüksek bir hız olduğu için ondan fiyatlar böyle.

Bakın çok dedi. Dedim Avrupa 1000 mbps kullanıyor siz 50 mbps lüks diyorsunuz.

Yazıklar olsun bunlara.

Alıntıları Göster
    Evet malesef lüks oldu. İstanbul Kartal'da oturuyorum. Santrale yakın olduğum için internet hızım gayet iyi. Çok şükür kopma vs de hiç yaşamıyorum. 170 Lira derlerse başka iss denemekten başka çarem kalmayacak.

• quote:

Evet malesef lüks oldu. İstanbul Kartal'da oturuyorum. Santrale yakın olduğum için internet hızım gayet iyi. Çok şükür kopma vs de hiç yaşamıyorum. 170 Lira derlerse başka iss denemekten başka çarem kalmayacak.

Alıntıları Göster
    Başka iss maalesef güvenemiyorum. Bende de kopma, hız ve ping sorunu yok. Bu stabil hız için çok uğraştım. Şimdi başka iss geçersem problem olabilir. 170 liradan aşağıya fiyat vermiyorlar.

Taahhütsüz fatura bedeli 177 lira :) güncel faturadan baktım.

• quote:

Başka iss maalesef güvenemiyorum. Bende de kopma, hız ve ping sorunu yok. Bu stabil hız için çok uğraştım. Şimdi başka iss geçersem problem olabilir. 170 liradan aşağıya fiyat vermiyorlar.

Taahhütsüz fatura bedeli 177 lira :) güncel faturadan baktım.

Alıntıları Göster
    Bugün aradılar. 177 TL diyorlar aynı paket için. kabul etmeyince yine aynı hız aynı paket ama kota dolunca internet kesilen tarifeyi önerdi 94 TL İkisini de istemiyorum. Başka servis sağlayıcıya geçicem deyip kapattım telefonu.

• quote:

Bugün aradılar. 177 TL diyorlar aynı paket için. kabul etmeyince yine aynı hız aynı paket ama kota dolunca internet kesilen tarifeyi önerdi 94 TL İkisini de istemiyorum. Başka servis sağlayıcıya geçicem deyip kapattım telefonu.

Alıntıları Göster
    Aynı paketleri bana da önerdiler. Hala kotalı paket öneriyorlar. Çıldırmamak elde değil. Hangi servis sağlayıcısına geçeceksin?

• quote:

Aynı paketleri bana da önerdiler. Hala kotalı paket öneriyorlar. Çıldırmamak elde değil. Hangi servis sağlayıcısına geçeceksin?

Alıntıları Göster
    Türknet veya netspeed düşünüyorum. Netspeed'i araştırmam gerek.
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Geç netspeede onlar taşısın seni. Taşıma esnasında Birkaç saat netsiz kalırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

Geç netspeede onlar taşısın seni. Taşıma esnasında Birkaç saat netsiz kalırsın.
    Hocam nasıl geçeyim Allah aşkına. 10 kişiden 5'i pişman. Ben 47 mbps sabit hız alıyorum. Kopma, kesilme, hız düşüklüğü falan yok. Geçersem bu tarz olaylar olursa sıkıntı.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.