Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de Şubat ayının 4’ünde bitiyor. ( ayni paketi kullanıyoruz ) Dün mh.’ni aradım. Bu fiyatlardan devam etmeyeceğim; iptal ettireceğim. Prosedür nasıl ilerliyor dememin ardından direk “bekleyin, daha zamanınız var. Sizi ararlar.” ifadesi geldi.

Bakalim, bir iki haftaya aradılar aradılar; makul bir fiyat verdiler, verdiler. Yoksa kesinlikle iptal ettireceğim. İnterneti de, ev telefonunu da. Yok öyle ! Elin arabi gelsin icini boşaltsın; çilesini vatandaş çeksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    200 gb sonrasi 3 mpbs'ye hiz dusumu btk'ya aykiri degil mi? Ayipli hizmet oldugundan aktivasyon ucreti vs. odemek istemiyorum diyebilir miyim telekoma?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, evimde Türktelekom 100mbps sınırsız (eski 300gbAkn 120tl) hipernet(vdsl) kullanmaktayım ve 2020 11. aya kadar taahhütüm var. Yaza doğru başka eve taşınmayı düşünüyorum. Yeni taşıncağım evde Fiber internet olması durumunda nakil istediğimde taahhütüm geçerli olacak mı? Yani 100mbps interneti aynı ücret ödeyerek kullanmaya devam edebilir miyim?
  • bjkali kullanıcısına yanıt
    Güncel faturanız ne gözüküyor. Bende aynı gün aynı tarifeye 3 yıl taahhüt verdim. Güncel faturam 72 lira gözüküyor

• Az önce beni de aradılar, 24 mbps 75 akn li paket 68 TL ile kullanıyordum iki senedir. Şimdiki teklifleri aynı hız sınırsız 104 lira kabul etmedim. Sonra 200 gb kota kota sonrası hızım 8 mbps olarak 84 lira dediler kabul etmedim araştırma yapmam lazım dedim yarın yine ararız dediler.
    Arkadaşlar durum bu ne diyorsunuz sizce kabul etmesem daha iyi fiyat verirler mi? Yada 15 yıllık Türk Telekom macerası nı bitirip başka iss mi araştırayım.
  • Ki-Adi K kullanıcısına yanıt
    Normalde evet aynı şartlar da devam edebilirsin.

Ama Türk Telekom un ne yapacağı belli olmuyor.

• matsipik M kullanıcısına yanıt
    50,25TL görünüyor şuanda gümcel faturam muhtemelen 2tl de kampanya katılım ücreti gibi birşey eklenir 52 gelir 2yıl benim

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Az önce beni de aradılar, 24 mbps 75 akn li paket 68 TL ile kullanıyordum iki senedir. Şimdiki teklifleri aynı hız sınırsız 104 lira kabul etmedim. Sonra 200 gb kota kota sonrası hızım 8 mbps olarak 84 lira dediler kabul etmedim araştırma yapmam lazım dedim yarın yine ararız dediler.
    Arkadaşlar durum bu ne diyorsunuz sizce kabul etmesem daha iyi fiyat verirler mi? Yada 15 yıllık Türk Telekom macerası nı bitirip başka iss mi araştırayım.
    Fiyatlar artmayan netspeed e geç hemen. Yarı fiyatına 1 yıl fiyat garantisi veriyorlar. 8 mbps 84 tl saçmalık.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Netspeed iyimidir hocam sorun yaşarmıyım acaba.
  • quote:

Netspeed iyimidir hocam sorun yaşarmıyım acaba.
    Ana konusunu oku. Memnun olan çok. Mhsini arayıp bilgi al.. Aklına yatarsa geç.

• Mevcut tarifem 24 mbps 150 gb akk'lı 78 tl ödüyorum..30 dakika önce beni de aradılar işte 2019 eylül ayında taahhüdünüz bitiyor sonrası için yüksek fiyattan etkilenmeyin size sınırsız 104 liradan verelim tahhüdünüzde ocak 2020 de biter dediler..Kabul etmedim sonra 24 mbps 200 gb limitli fiyatı 84 tl den vermeye calıstı Zaten akk kalkmadı mı neden aynı pakete daha fazla vereyım dedım. Bende biliyorum taahhüt bitimi sonrası farklı ücretler olacagını ama bunlar ne koparırsak kar diyorlar.

birde 2018 kasım gibi aradılar 150 gb kotanızı aştığınızı farkediyoruz size 100 tl den 300 gb akk verelim diye kabul etmeyince 90 tl den 200 gb akk verelim dediler.. Oysaki çalışan bir insan oldugum için 100 gb pek gecmem.. Bunlar sanırım iyice tutuştu eski fiyattan tahhütü olan aboneleri yeni tarifelere geçirmek istiyorlar yorum sizin..

Biraz uzun oldu biliyorum ama sizce iyi mi yaptım kötü mü ben bilemedim yada bana akıl verin.. yorum sizin..

• ustumegelme U kullanıcısına yanıt
    iyi yapmıssınız

ama eylulde su anki fiyatları beklemeyin

hangi issp gitseniz fiyatlar yukselecek eylule kadar
  • Benim taahhutum 31 ocakta bitiyor. 50 mps / 200gb akn 91.50 tl oduyorum. Yilbasindan once 101.90 dediler sonra 106.90 dediler. Beklettim 1-2 hafta. Artik zaman daraldi aramayi kestiler.

Bugun ben ariyayim dedim 177 tl fiyat cektiler. Bu kadar zam yapmazlar blof yapiyorlar falan dedik. Mudurluge gittim kadin da ayni fiyati cekti. Millenicom’a gecis yapacagim cikip millenicoma basvurdum 84.90’lik pakete.

Fakat bunlar da 1-2 ay sonra mecburi zam yapacak artik 150 mi olur 160 mi. İnsallah fazla zam gelmez.

Kacan balik buyuk oldu. 106 tlye 2 sene daha uzatma firsati kacti.

Binada 2 senedir port sikintisi var. İptal de edemiyoruz. İss arasi gecis yapacagiz kullanici adi sifre vereceklermis. İnsallah portu kaybetmeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J. Marston -- 10 Ocak 2019; 18:49:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım 2018 de bende 50mbps 50gb AKN li pakete 77.90 TL ye bir kampanyaya taahhüt verdim. 2020 kasımda ayına kadar kafamız rahat belki ama ondan sonra ne olacak bilemiyoruz. Bu yüzden bu iss lerin şuanda bile indirim yapmaları için kampanyalar yürütmeliyiz. Yoksa bizi soyup soğana çevirecekler onların elinde olursak.
  • Türk Telekom ilçe binasında görüştüm, papağan gibi aynı tarife yi tekrarlıyorlar. 24 mbps sınırsız 104 tl diyor. Yada 24 mbps 200 gb kotalı 84tl.

Mart ayına kadar bekleyeceğim yeni paket çıkaracaklar mı. Telekom iyice abarttı eskiden bizi ikna için güzel teklifler sunardı şimdi işine gelirse mantığı.
  • Bu hafta taahhütüm bitiyordu . 16 Mbps sınırsız 80 TL. Eski kullanıcı olduğumdan 7 TL indirimle 73 TL. ye yenileme yaptım 16 Mbps hız bana yetiyor. Hakkını yemeyim ne zaman arasam kısa zamanda problemi çözüyorlar. Diğer İss sorunları görünce gözüm korktu açıkçası. Ucuza kaçıpta sorun yaşamaktansa TT ile yola devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 12 Ocak 2019; 12:19:40 >
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    Hocam Yalın internet mi kullanıyorsunuz? Bana aynı paketi 84 tl diyor.
  • Hayır. 250 dk bedava var ancak telefonu dış armalara kapattım.. Telefonlamı aldınız fiyatı ? Birebir görüşmedemi ? Ofise gidin tekrardan bir arkadaşım bu şekilde sözleşme yapmıştır. Eski aboneye de indirim yaparak yukarıdaki fiyatımı söylersiniz. Benim gittiğim ofisde çalışan personel yardımseverdi. Bilgisayar harici listeden de bakıp fiyatı verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 14 Ocak 2019; 8:35:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Kasım 2018 de bende 50mbps 50gb AKN li pakete 77.90 TL ye bir kampanyaya taahhüt verdim. 2020 kasımda ayına kadar kafamız rahat belki ama ondan sonra ne olacak bilemiyoruz. Bu yüzden bu iss lerin şuanda bile indirim yapmaları için kampanyalar yürütmeliyiz. Yoksa bizi soyup soğana çevirecekler onların elinde olursak.
    Bende 77 tl veriyorum 35 mbps. İçinde tivibu süper paket de var. 2021 e kadar kafam rahat. Ama şimdiki aklım olsaydı taahhütü 2 yıllık değil 3 yıllık isterdim. Bazıları 3 yıllık imzalamış..

• quote:

Türk Telekom ilçe binasında görüştüm, papağan gibi aynı tarife yi tekrarlıyorlar. 24 mbps sınırsız 104 tl diyor. Yada 24 mbps 200 gb kotalı 84tl.

Mart ayına kadar bekleyeceğim yeni paket çıkaracaklar mı. Telekom iyice abarttı eskiden bizi ikna için güzel teklifler sunardı şimdi işine gelirse mantığı.
    Hala kotalı paket nasıl satıyorlar? Duran kotalı akıllı kotalı falan mı sordunuz mu?

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.