Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ev telefonu var 24 mb internete 64.90 verdiler şuan 47 lira ödüyorum 9 ay var daha taahhüdümün bitmesine.
    Napayım sizce ?
  • Spooky21 kullanıcısına yanıt
    Bence kabul edin.. 50mbps iyi fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 24 mbps 35 gb akn telefon dahil 61 tl ye anlaştım. Bölge müdürlüğüne gittim.

Hepsi dahil devam paketin ismi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 Mbit 50GB AKN paketimin taahhüdü mart ayında bitiyordu. Bugün müdürlükteki iptal kısmına giderek aşağıdaki paketlere geçtim. 40 TL + 12 TL Alo paket toplamda 52 TL'ye 2 sene sınırsız internete devam edicem.

EvTelefonu_olana_24Ay_indirim_ikna
    24 Ay Alo Paket Avantajı_İkna

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI
  • arkadaşlar bende bu akşam iyi bir teklif için telefonda kapatma blöfü yaptım ıslak imza vermeden iptal ettirmezler değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spooky21

Hocam ben de öyle düşünüyorum. Taahhütümün bitmesine 1 ay kaldı daha önce bu hızları 10 tl daha fazlaya sundular kabul etmedim bu kez ben aradım daha uygun teklif aldım. 1 ocaktan sonra fiyatların nasıl olacağı meçhul yayınlanan fiyatlar malum kabul et diyorsunuz yani di mi?
    Hocam bence de kabul edin ..Aynı tarifeye ben yeni geçiş yaptım tek farkı 100gb akk olmasıydı...100 liraya anlaştım ve 50 megabit hız veriyor..Tabii 50 hız alamayız o ayrı konu ama en azından yeni yılda fiyatlar uçadabilir...80 lira çok iyi fiyat kaçırmayın
  • apollo34 kullanıcısına yanıt
    o faturada yanlışlık olması kuvvetle muhtemel , itiraz edin ses kaydını dinlemelerini isteyin o parayı sizden alabileceklerini hiç sanmıyorum.
    ben daha önce birkaç kez daha taahüt bitmeden süreyi uzattım kendim arayarak hiç ekstra para ödemedim şimdiye kadar.
  • mephisto26 M kullanıcısına yanıt
    Yardımlarınız için sağolun hocam. Bunların işleri güçleri yalan dolan. Durumu onlara bildirdim. Fatura çıkmadan birşey yapamyız diyorlar.Faturam gelince savcılığa dolandırıcıktan şikayet edeceğim. Çünkü arayan müşteri temsilcisi kasıtlı olarak yüksek fatura gelmesi, cayma bedeli alınması için eski kampanyadan ayrılmam halinde tarafıma borç çıkacağını söylemedi.Bunun sonucunda aylık 56 TL ödediğim eski taahdümde aralık ayı içinde 56 TL ödeyecekken ve bu tahhüdüm 2019 yılı mart ayında bitiyorkan TT.net personelinin beni yanıltması, eksik, yanlış bilgi vermesi, hile ile yen kampanyaya geçirdiler ve benden yüksek fatura alınmasına neden oldular. Bunun telefon dolandırıcılarından bir farkı yok. Güncel faturam şu an 470 TL olarak gözüküyor. Kızdığımdan yeni verdiğim taahhüdü iptal etmek istedim. bİr hafta önce verdiğim taahhütden ayrılma bedeli olaark 600 TL istediler. Bu son tahhüdüm de bitince bedava verselerde bunlarda 1 saniye bile durmam.

• Az önce arayıp sözleşme uzatmak için bilgi aldım 71 Tl felan 16mbit için 2 senelik fiyat verdiler. Birde 35mbit için 75 TL gibi bir fiyat verdiler ama VDSL mi ne destekli modem olması lazımmış yoksa bağlantı alamazsınız dedi modemim ZYxel VMG3312-B10B. İyi bir fiyat gibi
  • CherryHill kullanıcısına yanıt
    Bu modem zaten vdsl , altyapı iyiyse geçin zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Bu modem zaten vdsl , altyapı iyiyse geçin zaten
    Gelen ekipler 16mbit destekler diyor hız testi yaptığımda 13-14 alıyorum ama downloadda alıyorum o hızı. Müşteri hizmetleride daha fazlasını destekliyor yok acaba gelen ekip VDSL e göre söylemedimi emin değilim zaten 3-4 lira fark var yüksek olanı yaptıracağım olursa ne ala.
    https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede

Buradan görebilirsiniz desteklenen hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 29 Aralık 2018; 21:45:10 >
  • Arkadaşlar şu an (24 ay taahhütlü) 35 mbps 100 gb akn'li paketteyim, 50 mbps 50 gb akn'ye yükseltsem 1 Ocak'tan sonra 50 mbps sınırsız paketim olacak değil mi?
    Bende adsl'den sizin gibi vdsl geçişi yapacaktım. 2 ile 15 gün arasında taşınır o sürede internet kullanamazsınız diyince vazgeçtim
  • Yılbaşına 2 gün kala ADSL'den VDSL'e geçiş yaparak risk almayın. Aynısını yaşadım. tüm sistemlerde 75mbit hız alabildiğim çıkıyor ama mahalledeki santral vdsl kart takmayı bile desteklemiyormuş bizzat müdürlüğe gidip sordum. yani size vdsl uygun diyecekler ama sonradan sorun çıkarsa geri eski tarifenize dönüyorsunuz bu aşamada 1 ocak tarihi geçerse akn li ucuz paketlere güle güle dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: qahn

Bende adsl'den sizin gibi vdsl geçişi yapacaktım. 2 ile 15 gün arasında taşınır o sürede internet kullanamazsınız diyince vazgeçtim
    Az önce geçiş yaptım , dediğin gibi 2 ile 15 gün dediler ama hız testi yaptım 30mbit hız aldım. upload da 2-3 mbit çok iyi. Ama tekrar düştü tam geçiş sağlanana kadar olacak galiba böyle git geller.
  • Arkadaşlar selamlar,

2 hafta önce onlar aradığında, pek dinlemeden zaten 2 ayım kaldı gerekirse kendim ofislerine giderek uzatırım demiştim, teliflerini bile dinlemedim.

Bugün ise kendim Telekom Prime hattını aradım, sadece bilgi alma amaçlı.
    Kullandığım paket 50 mbit 200 gb akn + 250 dakika alo paket 2019 şubatta bitecek, ayda 97,75 ödüyorum.
    Bana önerdikleri ise 50 mbit 100 gb + 100 dakika alo paket, fiyatı 100,9 +6,9 = 107,8. Yani +10 tl farkla yeni tarife önerdiler.

Sizce kabul etsem mi? Yoksa bir ihtimal 2 ay daha bekleyip, yılbaşından sonra ne olabilir görsem mi?
    İnsanları hemen yeni sözleşme yaptırmak istemeleri çok kıllandırıyor açıkçası. Bu fiyat norma ise riske girmeyip uzatıcam sözleşmemi.

Şimdiden fikir veren herkese teşekkür eder, yeni yılınızı da tebrik ederim,

Saygılarımla:)

• quote:

Orijinalden alıntı: mcnecati

Arkadaşlar selamlar,

2 hafta önce onlar aradığında, pek dinlemeden zaten 2 ayım kaldı gerekirse kendim ofislerine giderek uzatırım demiştim, teliflerini bile dinlemedim.

Bugün ise kendim Telekom Prime hattını aradım, sadece bilgi alma amaçlı.
    Kullandığım paket 50 mbit 200 gb akn + 250 dakika alo paket 2019 şubatta bitecek, ayda 97,75 ödüyorum.
    Bana önerdikleri ise 50 mbit 100 gb + 100 dakika alo paket, fiyatı 100,9 +6,9 = 107,8. Yani +10 tl farkla yeni tarife önerdiler.

Sizce kabul etsem mi? Yoksa bir ihtimal 2 ay daha bekleyip, yılbaşından sonra ne olabilir görsem mi?
    İnsanları hemen yeni sözleşme yaptırmak istemeleri çok kıllandırıyor açıkçası. Bu fiyat norma ise riske girmeyip uzatıcam sözleşmemi.

Şimdiden fikir veren herkese teşekkür eder, yeni yılınızı da tebrik ederim,

Saygılarımla:)
    Müşteri temsilcisini arayıp "24 ay kafan rahat" kampanyasından yararlanarak yeni taahhüt vermek istediğinizi söyleyin. ttnet alo paket "konuştukça öde" seçmek istediğinizi söyleyin (eğer telefonu kullanmıyorsanız) size burdan geçiş olamaz falan diyebilir. siz sadece fiyatlarını öğrenmek istediğinizi söyleyin. eğer kafanıza yatarsa yarın (son gün) bulunduğunuz yerdeki bölge telekom müdürlüğüne gidip iptal kısmından sıra alın ve bu pakete geçmek istediğinizi söyleyin geçirirler.

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    İlk öncelikle cevabınız ve öneriniz için teşekkür ederim. En iyisi müdürlüğe gitmek gibi görünüyor. Peki gene de 108 liralık fiyat normal midir?
  • İptal imzası verdikten sonra en iyi ne zaman ararlar

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.