Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 249tl den 50mbit veriyor, aknsiz miş. Çok uygun geldi...https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/lider-kampanya.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 11 Aralık 2018; 20:50:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Gelişmeleri yazarsanız yol gösterici olur..

Alıntıları Göster
    Islak imzalı iptal talebime karşılık bugün arandım.24 mbps 75 gb modem hediyeli 2 yıllık taahhüt verdim.Aylık 59tl anlaştım.Daha önce 24 mbps 100 gb 69 liradan kullanıyordum.50/50 istedim ama ekranda çıkmıyor dedi çokta önemli değil benim için.
    35 mbps olan pakete 79 lira fiyat çekti.Zaten telefonda hangi birini aklımda tutacağım bilemedim benim için birim fiyat ne kadar az olursa okadar iyidir.Aylık kota kullanımım 100gbı bulmamıştır bu güne kadar.Ücretsiz modemle birlikte kafama yattı.Modemi satlığa çıkaracağım oradan da 2 aylık fatura çıkar heralde.

• erco35coast kullanıcısına yanıt
    Hocam utanmadan lider kampanya yazmışlar. Biz buradan bu hız ile bu fiyatları nasıl alıyoruz o zaman? Alternatiflere yönelin arkadaşlar.

https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdide eski kampanyaları ısıtıp ısıtıp yazıyorsunuz. 01.01.2019 dan sonra yeni paketler eklenir..
  • arkadaşlar benimde bir haftaya taahhütüm doluyor. izlemem gereken yol nedir. gidip iptal başvurusu yapıyorum. sonra aranmayı mı bekliyorum ?

fibernetspor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsoul -- 11 Aralık 2018; 23:50:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakarqa

şimdide eski kampanyaları ısıtıp ısıtıp yazıyorsunuz. 01.01.2019 dan sonra yeni paketler eklenir..
    01.01.2019 da görüşürüz. bence akk falan kalkmayacak.
    Aknsiz paketlerimiz daha pahalı ama istiyorsanız 10-15 daha atın sizi geçirelim aknsize diyecekler.
  • Geçen gün müdürlükten iptal bölümüne gittim. Teklif beklerken 1 Ocak'taki AKN ve limitsiz olayını sordum. Şu anki AKN'ye geldikten sonra size ek kota tanimlanacak ve hızınız azaltılarak 8 mbs olarak devam edecek dedi. Ama uydurdu ama gerçek söyledi. Uygun teklif de alamadım. Çok da umurlarında değil gibi.

Aldığım teklif herşey dahil 16mbs 75 AKN için 72 TL.

Ayrıca cep hattınızı Türk Telekom'a taşırsanız farklı teklifler sunuyorlar.

• Sabah sabah Turk Telekom ne yapıyor hayırdır inşallah Ek Akn mi getirecek dertleri ne... Şöyle çarcabuk 2019 gelsin görelim bu kotasız uygulamayı yoksa bunlardan her şey beklenilebilir valla...
    Neyse ki müşteri hizmetlerini aradım ve içim rahatladı... 31 Aralık 2018 den sonra hız vs düşümü yok...
    ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 12 Aralık 2018; 9:55:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 16 hız 50 gb akn. 36 ay taahhüt 51 tl. Ulaşabildiğim en son teklif bu. Konu tt olunca işkilleniyor insan. 3 yıl uzun bir süre.
  • tebemiyav T kullanıcısına yanıt
    36 ay mı maaşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mevcut aboneler için olan Konut ve Asistans Sigortanız Bizden kampanyası bitti mi? Sitelerinde görünmüyor. TT Ofislerinde veriliyor mu hala?
  • Telekom müdürlüğüne gittim iptal başvurusu için. Fiber iş yerim paketi teklif etti çalışan kişi. 24mbps 75gb akk, akk dolduğunda hızının 8 e düşecek, ev telefonum da var kullanmadığım, kullanmazsanız ücret yansımayacak dedi. Fiyat olarak da 52tl diyince hemen kabul ettim ve 24 ay taahhüt verdim. Bu olay aralık ayının ilk haftası gerçekleşti. İçimde bir kuşku oldu aradım müşteri hizmetlerini geçen hafta aynı bu anlattığım şekilde tarifemi ve ücretini teyit etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keyloger64 -- 12 Aralık 2018; 15:42:53 >
  • 16hiz 100 gb 3 yıl taahhüt 61 tl yapti daha da düşmedi birde şimdi yeniledikten sonra internet kesildi sözleşme yenileyince böyle mi oluyordu 2 saat oldu daha gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah06

Mevcut aboneler için olan Konut ve Asistans Sigortanız Bizden kampanyası bitti mi? Sitelerinde görünmüyor. TT Ofislerinde veriliyor mu hala?
    Sanırım kaldırılmış çünkü bazı arkadaşlar 30 kasım 2018 de bu kampanyanın bittiğini söyledi yine de müdürlüğe gidip konuşun derim.
  • keyloger64 K kullanıcısına yanıt
    İlk faturana 30 tl damga vergisi birde 15 tl alo telefon kurulum ücreti ilave edilecek bilgin olsun

• Türktelekom müşteri hizmetleri ile biraz önce görüştüm. 50 gb hız 50 gb akk paketi 24 ay taahhüt karşılığında 81 TL ye geçirebileceğini söyledi. 1 ocaktan itibaren akk kalkacağı için hızınız 50 gb olur dedi. Hemen kabul ettim.
  • Metacortex kullanıcısına yanıt
    Abonelik süresine göre, faturaları düzenli yatırıp yatırmamanıza, bölgeye göre internet sitesinde yayınlanmayan sadece müşteri temsilcilerinin ekranlarında görünen kampanyalar veya kişiye özel indirimler olabiliyor. Fark bundan kaynaklanıyor.
  • arkadaslar 50 mb hiz 50 gb kota 80 tl ye gecemedim bir turlu bulamadilar online basvurdum yine bulamadi buna nasil is anlamadim

• EN UYGUN yazıp 6606 ya gönderdim ertesi gün aradılar. Hız yetersiz dedim akn yi hiç söylemedim. (16mbps 35 gb 52 tl den kullanıyordum)

Baktılar önce bir tane paket buldu daha sonra taahütün bitecek olması nedeniyle indirim hakkınız var dedi %40 ka yakın indirim ile 35 mbps 50gb paketine geçtim. Akn sonrası 16mbps olacakki şu an en yüksek hızım oydu zaten.. 70 tl gibi bir fiyat a anlaştık.. 2019 da akn kalkınca kotasız olacak dediler (inşallah)

Paket adı doludolugb mış.

• Öylesine aradım fiyat almak için 50 mbps 100 gb kotalı pakete 101 tl falan dedi. 35 mbps 50 gb kotalı paketi söyledi ona da 76 tl dedi.. Tamam düşüneceğim deyip kapattım

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.