Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstelik taahhütsüz beğenmezsen hemen iptal edebiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turktelekom un numarasını engelleyin, ikna hatasına düşmeyin

• 24mb 150 akn 24 ay sözleşme 55 TL.
    Telefonla arayıp ikna ettiler, memnunum.
    Türktelekom.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

24mb 150 akn 24 ay sözleşme 55 TL.
    Türktelekom.
    Güzel teklif sunmuşlar. İptal talebinde bulundunuz mu acaba? 3 Mayıs'ta taahhütüm sona eriyor. 24 mbit 75 gb akk 36 ay taahhüt 62 tl teklif sundular. 36 ay çok fazla deyince 24 ay için 75 tl teklif ettiler kabul etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kirmasti_16

Güzel teklif sunmuşlar. İptal talebinde bulundunuz mu acaba? 3 Mayıs'ta taahhütüm sona eriyor. 24 mbit 75 gb akk 36 ay taahhüt 62 tl teklif sundular. 36 ay çok fazla deyince 24 ay için 75 tl teklif ettiler kabul etmedim.

Evet önce telekom müdürlüğüne gidip iptal fişi alıp sözleşme yenilemedim.
    Ondan sonra sık sık arayıp çeşitli tekliflerde bulundular, bu hoşumuza gitti bunu kabul ettik.
    Temmuzda diğer 24 aylığım bitiyor bakalım ona ne verecekler.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    55 tl ye ek ücret var mı? Herşey dahil mi?

• 2 yıldır 8mb 50gb(ilk hafta bitiyor)57 tl kullanıyorum. Normalde iptal edecektim arasınlar diye numara bıraktım. 35mb 50gb 65 tl dediler düşüneyim dedim 1 saat sonra aramışlar çalıştığım icin cevap veremedim. Sonra başvurunuz iptal edildi diye mesaj geldi. Aradım durumu belirttim ayni tarifeye 70 çıkıyor anlık düşmüşlerdir dedi bende tamam dedim kapattım. 65 e verirlerse alacağım. 16 ya düşüyor en kötü suan 2.8mb kullandığımı düşünürsek...

Düzeltme. Aramadılar tekrar num bıraktım. 20 gün sonra taahhüt bitiyor. İptal edeceğim aramazlarsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanerArslann -- 29 Nisan 2018; 17:17:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

55 tl ye ek ücret var mı? Herşey dahil mi?

Sözleşmede herşey dahil yazıyor.

• 40 TL' ye NetSpeed 16 Mbit 75 AKK kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

24mb 150 akn 24 ay sözleşme 55 TL.
    Türktelekom.
    Çok iyiymiş.

@Atalay35
    Bir gelişme oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilicbaligi -- 3 Mayıs 2018; 9:26:24 >
  • kilicbaligi K kullanıcısına yanıt
    Bağladık işi. :)

35 Mbit Fibernet 75 AKN telefon görüştükçe öde 68TL. İki yıl sözleşme. Kaldığımız yerden devam.
  • sizlerinde bi düşüncenizi almak istiyorum neredeyse yıllardır 8 mibit netlimitsiz kullanıyorum bu pakete zaten artık abone almıyorlar sanırım ttnetin en düşük ücretli paketi olması lazım şuan 83 tl 2 senede birde sürekli ttnetten arayıp interneti indirimli kullanmam için teklif sundular yaklaşık 1 ay önce taahüdüm bitti paket degişikligi yapmadan 57 tl ye kullandım 2 sene boyunca taahüdüm bitince yine sürekli aramalar başladı geçen gün konuştum bana sundukları teklif 16 yada 24 mbit hız olması lazım tam hatırlamıyorum 150 akn 24 ay taahüt 65 tl bende yıllardır ttnet abonesi oldugumu söyledim ki en az 13 senedir başka kullanıcılara çok daha uygun teklifler sunuyorlar bu seferde yine aynı internet hızı 100 akn 60 tl teklif etti bende sordum peki benim taahüdüm bitince kaç tl ödeyecem sanırım 105 tl demişti buda tahimini sonuçta her sene zam geliyor çünkü paketi degiştiriyorlar ben interneti sadece film izlemek işte internete girmek harici öyle kullanan biri degilim yani oyun oynayayım felan bu tarz şeyler pek yok 8 mbit netlimitsiz ttnetin en düşük ücretli paketi onda da her sene artış oluyor ama 3-4 tl bir şey sonuçta diger pakettede bu artış olacak bugün 105 tl olan paket 2 sene sonra 115 tl olur

benim sormak istedigim önceden mevcut paketi degiştirmeden bana teklif sunuyorlardı ben paketimi degiştirmeden indirim alamazmıyım ben bununda tamamen ttnetin oyunu oldugunu düşünüyorum sözce cazip bi teklif sunuyor gibi görünüyorlar ama 24 ay sonra benden en az 20 tl daha fazla para kazanacaklar bide ben internet harici sabit telefon ücreti ödüyorum sizce ne yapmalıyım onlar pek yaş tahtaya basmaz herkese kafasına göre teklif sunuyorlar bazılarına sabit telefon ücretide içinde çok uygun teklifler sunuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berrakk -- 4 Mayıs 2018; 23:46:33 >
  • berrakk B kullanıcısına yanıt
    Hattını direk netspeede aktar 16 aknsiz 52 tl. 6 ay taahütten sonra iptal etmek istersen direk edebilirsin bence.

Aktar dedim çünkü sağlam portla aktarılmış olursun. Sıfırdan yapmak istersen bozuk port verebilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

Hattını direk netspeede aktar 16 aknsiz 52 tl. 6 ay taahütten sonra iptal etmek istersen direk edebilirsin bence.

Aktar dedim çünkü sağlam portla aktarılmış olursun. Sıfırdan yapmak istersen bozuk port verebilirler
    Direk aktarmak nasıl oluyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet_ka

Direk aktarmak nasıl oluyor hocam.

Alıntıları Göster
    Bildiğim kadarıyla mevcut internet hattını kapattırmak yerine netspeede yada başka iss ye mevcut internet hattını aktarmak için başvuruyorsun. Böylece internetin hiç kapanmıyor mevcut portuna hiç dokunulmuyor, sadece kullandığın iss değişmiş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun26180 -- 16 Mayıs 2018; 13:8:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun26180

Bildiğim kadarıyla mevcut internet hattını kapattırmak yerine netspeede yada başka iss ye mevcut internet hattını aktarmak için başvuruyorsun. Böylece internetin hiç kapanmıyor mevcut portuna hiç dokunulmuyor, sadece kullandığın iss değişmiş oluyor.

Alıntıları Göster
    Ama En nihayetinde servis sağlayıcım değişiyor bir yandan da çift taraflı abonelik devam etmiş oluyor , belki görünürde kullanmasamda alttan TTNET taahütsüz de olsa hizmet vermeye devam ediyor değil mi hocam yani iptal etmem gerekecek bir yerde.Yoksa halen kullanıyor olarak gözükürüm.
  • 52 TL LİK paket için bende başvuru yaptım gayet hızlı ve yeterli , eğer şahsi kullanım söz konusu ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet_ka

Ama En nihayetinde servis sağlayıcım değişiyor bir yandan da çift taraflı abonelik devam etmiş oluyor , belki görünürde kullanmasamda alttan TTNET taahütsüz de olsa hizmet vermeye devam ediyor değil mi hocam yani iptal etmem gerekecek bir yerde.Yoksa halen kullanıyor olarak gözükürüm.

Alıntıları Göster
    Netspeed ile internete girmeye başladığınızda ttnetle olan bağınız ortadan kalkıyor. Ttnet ile bağınızı netspeed aracılığıyla sonlandırmış oluyorsunuz. Aynı telefon numarası gibi türkcell numaranızla aveaya geçiş yapmanız gibi düşünün. Netspeedi ararsanız onlar daha net bilgi vericektir. Ben sadece teorik olarak böyle diye biliyorum.
  • şu an ttnetteyim haziran 30 bitecek.2 gün önce arıza oluştu hatta ekipler geldiler 3 gün sonunda yazılımsal bir arıza var dendi en sonunda çözüldü.saha ekibinde çalışan elemanın dediği şu...başka bir operatöre geçseydiniz her arıza için size 25 tl fatura çıkarılırdı...arıza kısmına ELİT diye bir şey yazıldımı size bor çıkarılır denildi.ne derece doğru bilemedim.konuyla alakası olan arkadaşlar yorumlarlarsa sevinirim
  • Şuan superonline adsl kullanıyorum. Ttnet geçmek istiyorum. Aynı port üzerinden mi olur. Ben portun değişip ttnet den aktarılmasını istiyorum mümkün mü ?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.