Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Komsularinizin 35 mbps aldığına emin olmanizi oneririm.. Çünkü bunlarin vicdani yok. Ona eminim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yog errf kullanıcısına yanıt
    35 mbite daha once gecis yaptim bir ay kullandim hocam fiyat yuksek geldi taahhüt yaptirdigim 24 mbite geri dondum . Alo paket parasi eklediler 77 lira fatura geldi Millennicomdan sorgulattim 80e kadar destekliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar TTNET taahhütüm bitti. Bugün aradılar biraz pazarlık yaptık. Karar vermem için 1 saat sonra tekrar arayacaklar. 50 mbit 100 AKK 76 TL teklif sundular bunun içerisinde sabit telefon faturası da dahil. Sizce ne yapmalıyım? Türkneti de denemek istiyorum aslında taahhütsüz. Alt yapı Fiber desteklemiyor, Hiper destekliyor.
  • Arph kullanıcısına yanıt
    Bence türknet,i deneyin beğenmezseniz taahhüt yok zaten direk bahsettiğimiz pakete geçiş yaparsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekom prime üyesiyim nisan 21 de paket taahhütü bitiyor arayan soran yok henüz taahhüt biterken teklif yapıyorlar mı ?

• 16 100 gb den vdsl 35 e çıktım 55 ten 66 ya yükseldi, son 6 ay falan kaldı taahhüt bitimine. Deneme amaçlı geçtim,bitince fiyata göre bakacağım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zenyxia

68 liraya 35 Mbit 50 GB AKN kullanıyorum taahhüt bitmesine 6 ay kala geçmiştim pratikte 16 Mbit sınırsız değerlendirilebilir.
    o hızda 50 gb 2 gün belki yeter, aknsiz netspeed iyi

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Netspeed gibi tanınmamış sonu Türknet benzeri olacak firmalarla boş yere uğraşıp ucuz etin yahnisi olacağına bu paketi alın hat destekliyorsa tepe tepe 16 Mbit sınırsız kullanırsınız geceleri de 35 Mbit bonus olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zenyxia

Netspeed gibi tanınmamış sonu Türknet benzeri olacak firmalarla boş yere uğraşıp ucuz etin yahnisi olacağına bu paketi alın hat destekliyorsa tepe tepe 16 Mbit sınırsız kullanırsınız geceleri de 35 Mbit bonus olur.
    Netspeed kullananlardan şikayet olsa yazarlar, bendede şikayet yok, ama türktelekomdan çok şikayet var, şikayet sitesine bakınız. Netspeed daha iyi Netspeed biz biliyoruz siz bilmiyosunuz, Netspeed i kullanan bilir.

Netspeed den an öce upload ettiğim tarih saate bakınız fullhd videoya bakınız, Netspeed sayesinde youtuber olucam

Netspeed'in kendine ait forum sayfası bile yok. Zaten kaç abonesi var ki toplamda buraya gelip şikayet edecek. Ayrıca bu halde bile şikayet eden var yok değil. Türkneti de biliyoruz zamanında. Methiyeler diziliyordu şimdi arayıp derdini anlatacağın müşteri hizmetleri bile yok. Netspeed Türk Telekom altyapısı üzerinden büyümeye devam ederse sonu Türknet gibi olur.

• Zenyxia kullanıcısına yanıt
    firmaların endine ait forum sayfası olsa şaibeli olur, verileri çıkarlarına göre silerlerdi, firma dışı bağımsız forum veya şikayet sitesindeki yazılanlar önemlidir, önemli olan sorunsuz olsun

Kastettiğim forum Donanımhaber. Burada kendine ayrı bölümü bulunmuyor. TT, Kablonet, Superonline ve Türknet gibi internet pazarında belli bir oranın üstünde paya sahip olanların var.

Netspeed daha toy bir firma. Bölümü yok ama konusunda bir sürü şikayet yazmışlar özellikle aktivasyondaki gecikmeler. Bunları aynıları Türknet'te de yaşadı. Sebebi ise Türk Telekom'un müşterisi olana öncelik vermesi. Şu an Netspeed de sorun yoksa güzel umarım da böyle devam eder ama ipler TT'nin elindeyken ve internet, su ve elektrik gibi günlük yaşamın parçası haline gelmişken sorun çıktığında yaya kalmanız büyük sıkıntı olabilir.

• Zenyxia kullanıcısına yanıt
    2 hafta oluyor Türktelekom kullanırken vodafon altyapısında çalıştırıyordu, destekleyeceği en fazlası hız16 indirme ve 0.70 yükleme idi fazlasını veremiyordu

pahalıydı kota vardı akn vardı taahüt vardı , süpriz fatura, hileli kazık fatura, taahüt bozma bedeli kazığı vardı ki erken arayıp telden sözleşmeyi sesli erken evet alıp kendileri bozuyor aslında.

işletmeci firma değişimi istedim geçtim, isimkayit.com altyapısı izmitden devam ediyor, önceki hat değerime göre seçim yaptım aynı hızda ama aknsiz sınırsız, belki fazlasını destekler, ama bana bu fiyata bu hız yeterli kota yok akn yok taahüt yok bu iyi, süpriz hileli fatura yok.

önceki firmanızı iptal etmeden işletmeci değişimi isteyin, yeni geçiş yapılacak firmadan istenir, 2 saat ile 48 saate internet açılıyor, port yoksa onuda her firma geciktiriyor o başka, eskiyi iptal de portu vermeme durumu yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 18 Nisan 2018; 21:9:46 >
  • youtube standart hesapla video yüklemede verdiği en fazla hız kaçdır bilen varmı ?

şuan bende 0.66 hat hızımla 600 mb videoyu 2 saate yakın sürdü

• quote:

Orijinalden alıntı: utku-utku

24 megabit, 75 GB akn için +250 dk konuşma için 66 TL iki yılık sözleşme yaptım.

Sözleşme 3 yıl olursa 62 TL olurmuş. 4 TL lik fiyat farkı ile tvbu yapalım önerisine de yok dedim.
    250 dk konuşma paketine ne kadar ödüyorsunuz ?
  • 24 mbps 75 gb akn yalın internete 59 tl ödüyorum bir ay sonra sözleşme bitecek geçen arayıp 24 mbps 100 gb akn 69 tl teklif ettiler kabul etmedim tabi bakalım daha nasıl teklifler gelecek

• 24 Ay Bizimle Kal İnternet Kampanyasıyla
    Alo 250 paket dahil 35 Mbit 50 GB AKNli tarifeyi 62 Liraya 2 yıl taahhüt verdim.
    Daha önce
    Alo 250 paket dahil 24 Mbit 75 GB AKNli tarifeye 59 lira ödüyordum.
    Taahhüt bittikten 4 gün sonra gittim (Haftasonu tatili,resmi tatil girdi araya) bilerek yoksa 75 GB AKN kullandığım için alt GB AKNli tarifeye geçiş yapılmıyor.
    İlk başta 35 mbit 100 GB AKNli tarifeye Modem dahil 74 TL fiyat çektiler.Arkadaşın faturasını götürmüştüm yanında yeni müşteriye bu fiyata nasıl veriyorsunuz dedim.(35 Mbit 50GB AKN Yalın 67 TL) bir saniye dedi 24 Ay Bizimle Kal İnternet Kampanyasını tanımladı.
  • 24 mbit hipernet 75 gb akk - 59 tl ödüyorum. haziran sonu gibi sözleşmem bitiyor.türk telekomdanda memnumun farklı farklı fiyatlar ve hız aralıkları olmuş almış oldugunuz en iyi teklifi söylermisiniz ?
    teklifleri 24 mbit 75 gb akk - 72 tl söylüyorlar teklifleri bu.
  • 22 Nisan itibari ile TTNET ile sözleşme sona erdi. Tatil diye kimse aramadı. Ben aradım. Ardından Türk Telekom yerine gittim.

25 Mbit 75 AKN telefon görüştükçe öde. 68 TL. Şu anda kullandığım. 59 TL. Hipernet. Çiftetelli Kampanyası.
    35 Mbit 75 AKN telefon görüştükçe öde 75 TL.
    35 Mbit 100 AKN telefon görüştükçe öde 83 TL.

Hem telefonda hemde yüz yüze yaptığım görüşmelerde aynı fiyatı verdiler.
    Daha uygun fiyat alan varmıdır? Ne diyorsunuz bu konuda?
  • Atalay35 kullanıcısına yanıt
    Daha uygunu türknet altyapınızda vdsl varsa 35 mbps akn siz yani kotasız tlf 1000dk heryone dahil 64.90

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.