Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/4-mevsim-kampanyasi.pdf

linkindeki paketlere bir bakın derim.Yeni gelecek abonelere sanırım ama yıllardır abonesiyim deyip bir şans denenmeli diye düşünüyorum.
  • riv R kullanıcısına yanıt
    Doğrudur.
    Benim de anladığım, ilk bağlantı ücreti olan 216 TL yi faturaya aylık bazda ekliyecekler. yani artı 18 TL.

Tek avantajı alışıla gelmiş dayatma olan 24 aylık yerine 12 aylık taahhüt olması, onu da bu ek bağlantı ücreti ile mundar etmesini bilmişler :)
  • nativen N kullanıcısına yanıt
    yalın 35mbps 50gb internet 58 lira diyor ya ben 2007den beri ttnet kullanıyorum bana yalın olmayanı 64 liraya veriyolar ben geçmeye kalksam 40 takla atarlar vermezler o fiyata
  • Banada yalin 16 mbps i 150 gb akn ile 65 tl ye onerdiler kabul etmedim dedim diger iss ler ayni hizi daha dusuk fiyatl akn siz veriyorlar tekrardan aranacaksiniz dediler gorusme bitti bende netspeed tasima icin basvurdum aylik 49 tl ye akn siz 16 mbps destek liyor hattim vdsl yok malesef bölgede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabaci72

16 mgbit 150 AKN 75 TL teklif ettiler.

16 mgbit 200 AKN 70 tl'de bana teklif ettiler..vdsl bölgemde yok mecbur adsl,ben geçicem sanırsam napalım burası türkiye
  • Bugün Türktelekom iptal birimine gittim, en düşük 24 mbps 100 gb 3 yıl taahhüt ve ev tlfunu içerisinde 62 tl önerdi..vdls'den dolayı modem değiştirmem gerektiği için kabul etmedim ve çıktım..netspeed'i düşünüyorum (16 mbps 49 tl) ama ne kadar güvenilir o da ayrı bir muamma
  • netspeed de çakal arkadaşlar, sitelerine baktım bugün öğleyin bağlantı ücreti bir defaya mahsus 75 TL ilk faturaya yansıtılacaktır diyor. bu parayı almaları gereksiz çünkü diğer firmaların çoğunda bu olay kalktı. modemde vermiyorlar, gidip ayrıca modem alacaksın. ayrıca forumdaki firma temsilcisi sorulara cevap vermiyor. firma bana hiç güven vermedi açıkçası.

türknet zaten iddia ediyorum Türkiye'nin en rezil 10 firmasından birisidir, her pisliğe bulaşın bunlara bulaşmayın.

çare uydudan internet gerisi şans oyunu resmen.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Nerde yazıyor hocam bağlantı ücreti 75 TL diye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Nerde yazıyor hocam bağlantı ücreti 75 TL diye ?

kampanya detaylarında bazılarında 60 bazılarında 75 yazıyor

• newrophat kullanıcısına yanıt
    75 TL ücretsiz FIBER Modem sözleşmesinde. 60 TL ise başvuru yapan herkesten 1 defa alınır. 6 ay tahahhüt yaparsan onuda ödemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

75 TL ücretsiz FIBER Modem sözleşmesinde. 60 TL ise başvuru yapan herkesten 1 defa alınır. 6 ay tahahhüt yaparsan onuda ödemezsiniz.

fiber aboneliğini hangi telekom altyapısı kullanan İSSden alırsan al ücretsiz olarak Telekom veriyor (tilgin modem) sen(netspeed) telekomun bedava verdiği modem için nasıl para istiyorsun ?

• Ev telefonumda olduğu için bana 53TL ye 35mbit 50GB kotalı, AKN sonrası 16mbit internet teklif ettiler.Sanırım en doğrusu o olacak.Altyapı fiber olduğu için diğer firmalar sıkıntı olabilir diye korkuyorum.Zaten ev telefonunu da çocukları arada kontrol amaçlı aradığım için kullanmaktayım.Aylık 13,5-15 TL gibi de ona ödemekteyim.Adıyaman da ikamet ediyorum, ağbim türknet(evde) ve vodafone(iş yerinde) kullanmakta, memnun.
  • arkadaşlar fiber yok caddede 16mb 75 akk 55 lira alo paket telefonla 2018 kasıma kadar taahüt vardı ikisi beraber 55 lira ödüyordum zaten akk 100 olursa fiya 61 liraya çıkıyor fiber olmadan hız kaç mb alabilirim
  • Nisan ayında taahhüdüm bitiyordu. Bir kaç gün önce arayıp "Konuştukça Öde 24 Ay Kafan Rahat Kampanyası"nı önerdiler 24 megabit 75 GB AKN ve telefon da içinde 57 TL. Ben de kabul ettim.
  • harunyildiz H kullanıcısına yanıt
    Benimde taahhüt bu ay bitiyor,bu dediğiniz tarife bana da uyar gibi ama ttnet sitesinde son tarih 27 Mart 2017 diyor,siz yakın bir tarihte mi yaptırmıştınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrmikda

Benimde taahhüt bu ay bitiyor,bu dediğiniz tarife bana da uyar gibi ama ttnet sitesinde son tarih 27 Mart 2017 diyor,siz yakın bir tarihte mi yaptırmıştınız ?

Hocam sağ olasın muhtemelen bu paylaştığınız kampanyadan devam edebilirim.

Benim bu ay taahhüdüm bitmiş ve hatta bu ay fazladan fatura ödeyeceğim :s

Ama bu dediğiniz kampanya içinde yalın olarak kullanacağım için 35 Mbps 100 AKN olanını 77 TL'den alacağım gibi duruyor. Şu an kullandığımın aynısı ama zam gelmiş +7 TL ...

Merak ettiğim bir diğer nokta da Yalın 24 Mbps 75 AKN olan da 57 TL olarak gözüküyor. Acaba aralarında çok fark var mıdır? Hız düşümleri, kalitesi vs..

@mcrew hocam ne dersiniz yalın için bu duruma? Yarın geçiş yapayım diyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 2 Mart 2018; 0:56:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathbringer

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: Deathbringer

Şu an 35Mbit 100GB AKN li paketi 70 TL ye kullanıyorum. 2 gün sonra taahhütüm bitiyor. Bu süre zarfında arayan soran olmadı. Bugün kendim aradığımda ise aynı paket 35Mbit 100GB AKN için 87 TL olurmuş. Eğer AKN 50GB olursa 69 TL olacağını söyledi.

Benim için AKN nin kaç gb olduğu önemli değil. Her ay zaten en az 400GB kota doluyor. 50 Mbit 100GB AKN için 90 küsur TL fiyat verildi. 50 Mbit olması gece saat 2'den sonra işime yarar ama fiyatlar çok fazla.

Yarın hem TT Ofislerine hemde TT İlçe Müd. gitmeyi planlıyorum. Tavsiyesi olan varsa çok iyi olur

Hocam aynısını kullanıyoruz. Benim de az bir zaman sonra bitecek. 50 akn olarak önerdikleri güzel değil mi? Ben öyle devam edebilirim. Bakalım...

Bugün gittim hiçbir değişiklik yok, aynı terane. Uğraşmamak adına mecburen 50GB AKN olan paketi aldım. İnternetimde pek sorun olmaz, o yüzden devam etmek istedim. 16Mbit sınırsıza 70 TL veriyoruz mantığıyla devam

Ayrıca kullandığım paket olan 35Mbit 100GB AKN ye + Tivibu + Modem ile 80 TL ye verebildiklerini söylediler. Modemim var Tivibuda istemiyorum diyorum o zaman 87 TL ye alabilirsiniz diyorlar, nasıl bir mantıksa.. İlla yanında ek birşeyler dayatacaklar

Hocam siz ttnet nasıl anlaşmıştınız?

Şimdi Yalın 35 Mbps 100 AKN'yi 77 TL'den veriyor.

Yalın 24 Mbps 75 AKN'yi de 57 TL'den...

Ne diyorsunuz..?

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    35 mbps akn li paket in hızı akn sonrası 16 mbps ye düşer

24 mbps akn li paket in hızı akn sonrası 8 mbps ye

Eger çok data kullanan birisi isen ve 77 liraya kadar bütçe ayırabiliyorsan bir beş lira daha verip 83 liraya 100 mbps 50 gb akn li tarifeye gecebilirsin.

50 gb data kullansan bile hızin 24 mbps ye düşer ve ay sonuna kadar ne kadar data kullanırsan kullan 24 mbps de devam edersin.

Bu aralık ayı itibari ile akn kalkınca da 100 mbps limitsiz akn siz İnternet kullanabilir olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 2 Mart 2018; 1:2:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

35 mbps akn li paket in hızı akn sonrası 16 mbps ye düşer

24 mbps akn li paket in hızı akn sonrası 8 mbps ye

Eger çok data kullanan birisi isen ve 77 liraya kadar bütçe ayırabiliyorsan bir beş lira daha verip 83 liraya 100 mbps 50 gb akn li tarifeye gecebilirsin.

50 gb data kullansan bile hızin 24 mbps ye düşer ve ay sonuna kadar ne kadar data kullanırsan kullan 24 mbps de devam edersin.

Bu aralık ayı itibari ile akn kalkınca da 100 mbps limitsiz akn siz İnternet kullanabilir olursun

Hocam benim dediğim kampanya 24 Ay Kafan Rahat Kampanyası..
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/kafan-rahat-kampanyasi.aspx

Ve mesajımda belirttiğim gibi "yalın" kullandığım için o dediğiniz özellikteki tarife (100 Mbps - 50 AKN) 83 lira değil 102 TL olarak gösteriyor. Bu da aşırı yüksek bence... Çünkü TT'nin bazen görüyorum ki kalitesi yerlerde oluyor...

Düzeltme: Benim dediğim kampanyada 102 TL'lik tarife (100 Mbps - 200 AKN) şeklindeymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 2 Mart 2018; 1:8:34 >

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom hali hazırdaki Türk Telekom abonelerine yeni abonelerinden her zaman pahalı fiyat teklifi yapıyor. Yeni abonelere özel kampanyalardan faydalanman için Türk Telekom müdürlüğüne gidip iptal dilekçesi doldurman gerekir.

Senin kafan rahat kampanyasındaki paketler hem tüm kotaları kapsamıyor. Hem de daha pahalı.

mesela yeni abonelere özel fiber hızlı hepsi dahil kampanyasında yalın paketler
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/fiber-hizli-hepsi-dahil-kampanyasi.aspx

35 mbps 50 gb akn li tarife 67 lira
    35 mbps 100 gb akn li tarife 75 lira
    100 mbps 50 gb akn li tarife 83 lira
    100 mbps 200 gb akn li tarife ise 98 lira

ama kafan rahat tarifesinde yalın paketler
    35 mbps 100 gb akn li tarife 77 lira
    35 mbps 50 gb akn li tarife yok
    100 mbps 200 gb akn 102 lira
    100 mbps 50 gb akn yok

ben olsam en yüksek hız en düşük akn paketlerine yönelirim. Çünkü 10 ay sonra kotalar kalkacak. Ama bu hepsi dahil kampanyasındaki fiyatlardan ve paketlerden faydalanman için hatta daha da indirim almak için müdürlüğe gidip iptal birimine uğraman fiyatların çok pahalı olduğunu söylemen gerekiyor. Hatta müdürlüğe gidip ilk baş fiyat teklifi alıp bu fiyatlar çok yüksek yeni abone olanlara çok daha uygun fiyat veriliyor ben iptal ettirmek istiyorum nereden iptal ettirebilirim diye blöf de yapabilirsin.

Hatta forumda dilekçe yazıp bir hafta içinde aranıp çok daha ucuza fiyat alanlar var.

ilave olarak farklı iss ler düşünürsen netspeed şu an çok populer. 100 mbps 200 gb akn li paketi 58 liraya veriyorlar ve son başvuru günü 58 lira

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.