Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
81
Favori
212.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oha ya. arayanlar ikna ekibi olmayabilir. tt müdürlüğünün iptal kısmında paket olurmuş. o listeye baktınız mı?Mesela avantaja devam kampanyası
  • bugün adslden vdsle geçmek istedim 24mbps 75gb + modem 59 lira teklif aldım kabul etmedim sizce daha iyi teklif gelebilirmi kabul etsemiydim?(10 yıldır tt kullanıcısıyım)
  • 16 mgbit 150 AKN 75 TL teklif ettiler.
  • slm
    2 yıllık telekomda sozlesmem bıtıyor 19 subat 2018 de.
    kullandıgım paket YALIN VDSL 100 MBPS 200 AKN = 103,00 tl.idi
    ıcınde toplamda yalın oldugu ıcın 10 tl koyuyorlardı 93+10
    yenı alan varmı yalın 100 mbps 200 akn olarak....fıyat olarak ne ıstıyorlar..
    bu yalında 10 tl fark alıyorlaR.telefon olmadıgı halde..
    fiber baglantıdada telefonsuz dıye extra eklıyorlarmı..???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 20 Ocak 2018; 21:13:14 >
  • eray1135 kullanıcısına yanıt
    35 mbls tarifeyi seç akk sonrası 16 ya düşer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

35 mbls tarifeyi seç akk sonrası 16 ya düşer

Hocam Bu hangi paket ve normalde kaç tldir?

• ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI

• arabaci72 A kullanıcısına yanıt
    35 mbps 50 gb 67 lira, yalın internet erişim bedeli içinde.

50 gb kota bittikten sonra da hızı 16 mbps ye düşüyor. Eğer vdsl varsa ona geçmeye çalış.

www.milleni.com.tr/fiber-nerede

Buradan bulunduğun yerde vdsl var mı bakabilirsin

• eray1135 kullanıcısına yanıt
    Eğer sabit telefon içinde ise iyi fiyat. Ya da yalin internet erişim ücreti içinde bu fiyata güzel.

Tavsiyem 35 mbps 50 gb akn li tarife. Şu an yalın olarak her şey içinde 67 lira. Modem ile 70 liraya verirler diye düşünüyorum..

• en dusuk fıyat almak ıcın
    musterı hızmetlerınımı aramak lazım yoksa telekom mudurluktenmı.

19 subat 2018 de 24 aylık sozlesmem dolacak
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    35mbps 50 gb +modem 59 lira oluyor esnek kampanya ile şimdi başvurdum bu iyimiş teşekkürler 🙏🏻

• 35mbps akk sonrası 16 değil işte kağıt üstünde öyle forumda 5'e düşen var. Başka kullanıcıların da tecrübelerini almak lazim. Yani 5 e düşüyorsa o fiyat

farkini niye verelim 16 mbps de 5'e düşüyor.

• Bir kaç gündür yoğun arıyorlar. Halbuki taahhüdüm nisan ayında bitiyor. Söyledikleri şu: 24 mbit hız, 100 gb kota (ilk 3 veya 4 ay 125 gb, eski müşteri olduğum içinmiş) 76 TL. (Sadece internet+ tlf)

Başka bir arayan ilk ay faturasının %50 indirimli olacağını da ekledi. (Önce arayan bundan bahsetmedi)

Ben de şu an zaten 24 mbit hız bile alamadığımı (17 down, 1,9 upload), tivibuda mozaiklenme vs sorun olduğunu, hizmetten memnun olmadığımı, düşüneceğimi söyledim. 2 gündür aramıyorlar.

6 ay önce şehir değiştirdim, önceki hattım fiberdi, Tılgın modem vardı, buraya gelince modemi geri aldılar, 240 TL e VDSL2 yeni modem aldım. Boş yere para ödediğim tlf sinyali hiç gelmiyor zaten. Yani attan inip eşeğe bindim ama 6 ay boyunca benden fiber internet faturası tahsil etti telekom. Bunu belirtince neredeyse fırça yedim bir de taahhütçü kızlardan.

Bir de her seferinde hat, tivibu sorunları için sözde kayıt aldılar ama ne arayan, ne soran oldu tabii ki.

Telekom sayfasından sorguladım, adresimde fiber var görünüyor. Milleni.com da 85 mbit hız alınabilir diyor.

Ayrıca sitemizde Turkcell superonline stand açtı. 24 mbit fiber+turkcell plus tv için 60 küsur TL bir fiyat veriyor. (Esasen tivibu dan memnunuz, tv plus nasıldır, içeriğinde neler var, durdurma, ileri geri alma, tekkrar seyretme vs var mı bilmiyorum, tüm bunlar tivibu da var ve sık kullanıyoruz)

Aldığım teklif ve yapabileceğim seçenekler konusunda düşünceleriniz nedir dostlar?

• kozmikdalga K kullanıcısına yanıt
    Hız yükseldikçe kullanım kalitesi artacak, arttıkça akk sorun olacak. Yani ben max 8mb aldığım internet ile (5-6) videoyu 360p de donarak izlerken sen 1080p ya da 2160p de izleyeceksin. Bu da akk yı kısa sürede devre dışı bırakacak.

Artık sınırlı internete 2 yıl bağlamak çok da mantıklı gelmiyor açıkçası. Yıl sonunda akk nın da kalkacağını göz önünde bulundurursak...

Bence akk sız ve taahhütsüz (baş ağrıyacak bile olsa, bile bile lades denilecek bile olsa...) İss lerden alıp, akk sız ttnet hamlesi gelene kadar bekleyin derim. Hepinize, hepimize.

Saygılar.

• Taahhudum 1 ay once bitti . Su an beklemedeyim uygun fiyatli paket aramaktayim Gordugum kadariyla su an en uygun esnek paketteki 35 mbps 50 gb 59 tl sanirim.
  • telekomdan hipernet yalın 100 mbps 200 akn için fiyat alan varmı > 19 subat 2018 sozlesme bıtecek .
  • trkkrsy kullanıcısına yanıt
    Sn trkkrsy,

Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim.
  • Bu esnek kampanyadaki tarifeler fiber için değil mi? Vdsl değil?
  • PehliOne- kullanıcısına yanıt
    resmi göremiyorum. ulaşılabilir hız 16 mbps ise adsl2+ da iyi bir yerdesin demektir. VDSL ye geçebilmen için öncelikle port lazım. Port olup olmadığını sorsaydın. Beklemene gerek yok. hemen geçebilirsin. Ayrıca netspeede de bakabilirsin. o da tt altyapısını kullanıyor
  • Dün interneti kapattırdım, bugün ikna için arandım ve kabul ettim.

24 Mb, 75 GB akn, vdsl modem hediye, ev telefonu dahil 57 ₺

Edit: Telefonda söylemediler ama aylık 250 dakika da hediye konuşma vermişler.
    Upload hızım da 3 MB imiş, aktif olunca gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alifatih -- 7 Şubat 2018; 9:6:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.