Şimdi Ara

Şuan tecilli miyimdir , değilsem nasıl tecil yaptıracağım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , ben şuan bir üniversiteye kayıtlıyım , yani bir üniversitede kayıdım var , e devletten bakınca kayıt olduğum üniversite gözüküyor Yök'ten. Şimdi ben tecil işleriyle uğraşmadım şimdi nasıl tecil yaptıracağım ?
    Bazı arkadaşlar uğraşmana gerek kalmıyor kayıt olunca otomatik tecilleniyor demişti , acaba bu doğru mu ? Yani ne yapmam gerekiyor bunu anlamak için , e devletten bir sorgulayayım dedim bulamadım nasılyapıldığı siz biliyorsanız nasıl yapıldığını söylermisiniz arkadaşlar durumumu öğrenmem için.
    Birde korkuyorum kaçak olursun falan dediler :( bu kaçak olayı ne oluyor arkadaşlar kötü bir şey mi ? :(
    Nasıl yapacağım arkadaşlar tecil işlerini lütfen yardım edin. Eğer otomatik oluyorsa yani varsa öyle bişey 2 yıllık mı erteleniyor çünkü 2 yıllık kazandım. Eğer yoksa nasıl yapacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Askerlik durumunu sorgulamak için aşağıdaki e-devlet linkine bak.
    Askerlik Durum Belgesi Sorgulama

Eğer ertelenmemişse okulunun öğrenci işleriyle konuş ertelenmeyecek mi diye. O da olmazsa askerlik şubeyle irtibata geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarman29

Askerlik durumunu sorgulamak için aşağıdaki e-devlet linkine bak.

Eğer ertelenmemişse okulunun öğrenci işleriyle konuş ertelenmeyecek mi diye. O da olmazsa askerlik şubeyle irtibata geç.

Hocam çok teşekkür ederim , tıkladım ama 3 işlem basamağı çıktı , sonra bir paragraf var madde madde yazı çıktı en altta okudum kabul ediyorum diye bir şey çıktı. Direk sonucu göstermedi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Rossberg

quote:

Hocam çok teşekkür ederim , tıkladım ama 3 işlem basamağı çıktı , sonra bir paragraf var madde madde yazı çıktı en altta okudum kabul ediyorum diye bir şey çıktı. Direk sonucu göstermedi ki

Yukarıdaki bilgilendirme yazısını okudum, anladım ve kabul ediyorum. 'a tıkla
    Yeni belge oluştur.
    Ondan sonra yukarda dosyayı indir gibi bir seçenek çıkacak ona bas.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rossberg

quote:

Yukarıdaki bilgilendirme yazısını okudum, anladım ve kabul ediyorum. 'a tıkla
    Yeni belge oluştur.
    Ondan sonra yukarda dosyayı indir gibi bir seçenek çıkacak ona bas.

Hocam budur çok teşekkür ederim. Askerlik şubesine gitmeye gerek kalmadı , bu e devlet ne güzel şeymiş ya tekrardan saolun hocam , bide geçenlerde e devlette hangi işlemdi tam hatırlamıyorum sgk idi sanırım orada bu benzeri bişey çıktı okudum kabul ediyoruma tıkladım 9. İşlem basamağında kaldı hata verdi ne başa dönebiliyordum ne devam edebiliyorum kaldı orada bozuldu herhalde şimdi onu nasıl düzeltecem bilmiyorum zamanla düzelir mi acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.