Şimdi Ara

Suan sabit dediginiz netler sinavda bir tık fazla gelcek arkadaşlar zorda olsa kolay da olsa oyle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
1 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Netim sabit değil ki. Hatta kaç net yaptığımı bilmiyorum. Acil Ayt Mat ile 3D arasında baya fark var. Apotemi Ayt Fen denemeleri ile gerçek sınav arasında kaç net oynar onu da bilmiyorum. Tyt desen ayrı bir olay, bir denemede bir branş iyi gelirken diğeri düşük geliyor, diğer denemede tam tersi oluyor. Bu da belirsizliği doğuruyor ve yoruyor beni.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bjorn Ironside kullanıcısına yanıt

Aynen öyle

Daha 1-2 ay öncesine konu açmıştım ayt netlerini +70e sabitleme diye. Halâ da aynıyım.

Tamam +70 gördüğüm denemeler oluyor ama sabit değil ki!

Bı gün 345 çözüyorm artıyor diğer gün apotemi--3D çözüyorm düşüyor. 60--75 arası gidip geliyorum. Sanırım denemelerdeki soru zorluğu nedeniyle böyle oluyoruz. Valla artık kafayı yiyeceğim. Net falan hesaplamayı bırakacağım yoksa moralimiz iyice bozulacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LahmaCan -- 21 Haziran 2021; 12:54:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o herkes icin gecerli degil sınavda normal netine göre -10 -15 yapan da var +10 yapan da var

• aytm 65 de kaldı arada bir yükseliyor 2 3 ama 64 altına pek inmiyor eğer sınavda fazla yapamazsam senin aw

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.