Şimdi Ara

Şuan ki hayatınızı yazın 3 sene sonra hortlatalım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
7
Favori
4.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dhdeyim 3 sene sonra da burda olurum heralde
  • şuan eşyalarımı hazırlıyorum pazartesi günü memleketime gideceğim
    özledim yav evimi
  • Hayatım gayet hoş gayet güzel. Bakalım 3 yıl sonra ne halde olacağım merak ediyorum.
  • 16 yasindayim, 20 agustosta igsce sinavlarimin sonuclari aciklanacak, 3 sene sonra muhtemelen universite 1. sinifi bitirmis olacagim eger bir aksilik cikmazsa, umarim konu hortlatilir!
  • Yaklaşık 2 saat 3 dakika önce doğumgünümdü,bi yaş daha geçti, yaz tatilinin keyfini çıkarıyorum , sol elimdeki sorun hala geçmedi 1 hafta sonra tekrar doktora gidicem sanırım,bundan 3 yıl sonra bi aksilik çıkmazsa üni. 1. sınıfı bitirmiş olacağım. belki şu yazdığımı okuyup şaşırıcam 3 yıl sonra,belki de yüzümde bir tebessüm oluşturucak.Umarım hortlatılır
  • Uykum yok ve DH deyim herzamanki gibi.3 yıl sonrada burda olcamDiyetteyim 10 kilo vermem lazım..3 yıl sonra olacakları merak ediyorum ve 3 yıl sonra olanları buraya yazcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Àhmet -- 29 Haziran 2008; 2:22:28 >
  • çok sinirliyim..
  • Selam Zaba,
    3 yıl önce 29 Haziran Pazar günü gece saat 02.29'da ''Bu şehir girdap gülüm'' isimli parçayı dinliyordun. Üniversite 4. sınıfa geçmiştin.
    Bu mesajı yazdığın günün sabahı seyahate çıktın. Belkide trafik kazasında öldün ve bu mesajı okuyamıyorsun. Kim bilir?
  • 3 sene sonra universite 1 bitmis olmasi gerekiyor bakalim hangi bolumu kazanicaz

da kim bu basligi 3 sene takip edip te hortlaticak
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechnoMANYAK

3 sene sonra universite 1 bitmis olmasi gerekiyor bakalim hangi bolumu kazanicaz

da kim bu basligi 3 sene takip edip te hortlaticak

Ben hortlatmazsam bilinki öldüm
    Çok iyi bir adamdım ya ben
  • Öss ye girdim, 20 gün sonra puanlar açıklanacak. Yaz tatili hava çok sıcak, sadece 5,6 arkadaşım var. Sevgilim var evlenmeyi düşünüyorum.
  • Selam hacı bundan 3 sene önce tam bu sıralar yakmış bir sigara içiyodun ve aniden çişin geldi ve sırf bu mesajı bırakmak için tuttun.Korkma lan sakın kaçırmadın ama dayanamadında mesajı bırakarak işini gördün geldin ve çok rahatsın.Bu arada hayvan herif elini yıkamayı unuttun. Neyse elini yıkayıp geldikden sonra bu mesaja devam ettin.

Bugun için nemi oldu.Tam 8 gün oldu evden çıkmadığın iyice asosyal bir insan olup çıktın.Kız arkadaşın hastahaneye yatalı 13 gün oldu ve dün ilk defa yarım saat telefonda görüşme fırsatın oldu,hadii iyisinn kereta nasıl heycanlandın öyle sen. Neyse şuan için ruh durumun iyi ama bundan 1.5 hafta sonra sınavlara gideceksin ve kara kara ben ne yapacağım düşüncesi içindesin.Cebindeki son paranla bi paket sigara aldın ve artık çulsuzun birisin.

kendime ufak bir not: Umarım bundan 3 yıl sonraki halin bugununden iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Love You My Angel

efkarlıyım.. yarın meleğin doğum günü , hatta tam olarak saat 12:00 a 2 dk var ama kutlamıcam.. ona en büyük ders bu olucak çünkü.. jay jay johanson dinliyorum.. hortlatırsınız artık 3 sene sora..

sevgili ayağına böyle nick alırsan ayrılınca da böyle üstünde kalır işte
    aynı sevgilinin ismini dövme yaptırmak gibi bir şey
  • 17 yaşındayım bu sene össye giricem. gelecekteki ben buna göre mutlu olmuşsundur yada olmamışsındır. bugün sana miras hazırlıyor gibiyim evet. sonra aşka gelirsek sevdiğim kız ki sen biliyorsun onu.. arkadaş gibiyiz bişi olcak gibi değil umarım sen unutabilmişsindir onu. arabam olmuştur umarım. bmw falan olsa fena olmaz. umarım mutluyumdur. görüşürüz.

görüşmeyiz bitmedi daha geldikçe yazıyorum güzel oldu bu topic. ets yakma yada klipsleme ameliyatı hakkında düşünüyorum. kampa gidicem 1 temmuzda dönünce bunu yaptırmak var aklımda. eğer yaptırdıysam ve bir yan etkisi olduysa özür dilerim. yaptırmadıysam da sorunun bi yolunu bulduysam ne mutlu bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler Bing -- 29 Haziran 2008; 2:58:25 >
  • Lise 3 e geçtikkk sıkıcııı bir yaz geçiyorrr okullar açılsın arkardsları özledimm

doğum günü kutladık ..

Yönetimden transfer bekliyoruz yok..

uA formunda transfer konusunda 3-4 takiplerr

-----------------------------------------------------------
    hotrlasın ulann ! ..

Ulan Gassarayy !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orta sahada uzun pas -- 29 Haziran 2008; 2:58:56 >
  • 16 yasindayim, Lise 2'ye geçtim. Matematik'ten kaldim. Genelde çekingen biriyimdir. Bakalim 3 yila kadar duzelir mi bu? Henuz bi sevgilim yok, umarim olur hort zamaninda. Deli gibi Judas Priest hayraniyim.

Simdilik bu kadar 3 sene sonra gorusuruz.
  • Aöf 4 işletmedeyim.3. sınıftan 2 büte gircem
    Şuu anki seviyede idare edebilcek işim var , en kısa zamanda mali müşavir olup işimde yükselirim umarım

Konuyu açan arkadaş teşekkürler
  • ankaradayım inşallah 3 sene sonrada üniversite dlayısıyla ankaraya yerleşmiş olurum ve inş arabam olur... görüşürüz 3 sene sonraki ben(bu arada linkin park dinlerim davul çalarım bakalım 3 sene sonra ne olacak)
  • Bugün itibariyle izinim bitiyor ve tekrar birliğime dönüyorum...

3 sene sonra askerliği bitireli 2.5 yıldan fazla bir süre olmuş olacak.
  • üniversite bu sene bitmeliydi bitiremedik... hocalara
    3 sene sonra buralarda olamam zaten eğer işe girebilirsem tabii
    buralardaysam da sürünüyom demektir...
    mesaj sayısı=333
    bakalım o zaman noolcak da çok artçağını sanmıyom...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.