Şimdi Ara

Şuan alınabilecek en iyi platform hangisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
55.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence ıp tv al bütün dijital platforları kulanabilirsin bir kere ödeyip bir yıl boyunca kulana bilirsin
  • En iyi platform digitürk

9 farklı lig

İtalya
    İngiltere championship
    İngiltere lig 1
    Fransa
    Fransa 2. ligi
    Süper lig
    Şampiyonlar ligi
    Uefa ligi
    Euroleague basket
    +
    Starligue
    Inyernational swimming league

6 belgesel,4 dizi,5 müzik kanalı

Filmde en yeni en kaliteli filmler bein box office

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 19 Ekim 2020; 11:0:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz uydu kullan diyenler çamur gibi görüntü var düz uyduda şu an tivibu kullanıyorum çok güzel HD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Corumlu19851985 C kullanıcısına yanıt
    arkadaşım tivibuda turksat üzerinden alıyo yayını ben düz uydu kullanıyom cam gibi

• Düz uyduda kullanmazsın 2019 da yaa.
  • Tivibu ip TV kullanan varmı

• S sport izlemek için en uygun platform sizce hangisi ? Şuan hiçbir platforma üye değilim düz uydu var evde ve kanallar çekmiyor. İnternet baglatip hangisi mantıklı sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_citax

S sport izlemek için en uygun platform sizce hangisi ? Şuan hiçbir platforma üye değilim düz uydu var evde ve kanallar çekmiyor. İnternet baglatip hangisi mantıklı sizce ?
    Bende bakıyorum da turkcell tv plus gibi duruyor. S sport ve s sport 2 var

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Vodafone TV de anlaşmış hocam s sport 2 de var

• AMC A kullanıcısına yanıt
    2020 bitti bakk halaaa düz uydu kullanıyom

• wolf41 kullanıcısına yanıt
    Ne diyim ? ödül filan versinler başvuru yapta.
    Tşkler beni düşündüğün için hediyeye gerek yok senin yorumların varken

Ödül alırsam aynenn sana göndercem 😂

• tv+ şuan için almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz başka bi platform var mı dizi film ve premier lig için

• Merhaba arkadaşlar.

Binaya uydu anteni takamadığım için IPTV üzerinden yayın yapan Tivibu ve Tv+ arasında hangisini tercih etmeliyim.

Hali hazırda Türk telekom abonesiyim. Fakat sözleşmem bitmek üzere.

Alt yapım VDSL+ 50 mbit destekliyor. Sizce Superonline ve tv+ mı yoksa ttnet+ tivibu hizmeti mi. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Moon Star Turkey

Merhaba arkadaşlar.

Binaya uydu anteni takamadığım için IPTV üzerinden yayın yapan Tivibu ve Tv+ arasında hangisini tercih etmeliyim.

Hali hazırda Türk telekom abonesiyim. Fakat sözleşmem bitmek üzere.

Alt yapım VDSL+ 50 mbit destekliyor. Sizce Superonline ve tv+ mı yoksa ttnet+ tivibu hizmeti mi. ?

Bu zamanda en iyisi hiç bir firmaya taahhüt vermemek bence.

android tvbox alıp bir ay tv+, diğer aylar dsmart, Vodafonetv, bein connect vd sırayla deneyip hangisi hoşunuza giderse aylık ödemelerle izlemenizi tavsiye ederim.

Hatta güvenilir bir iptv sunucusu bulup bütün platformları içeriklerini de izleyebilirsiniz.

• natureltiqqy kullanıcısına yanıt
    Bende android tv box var. Ben uydu gibi kumandayla kanal geçişi olsun istiyordum. Mibox ta kanal numara tuşları vs. Yok.

Hali hazırda internet taahhütü bittiği için hem internet hem tivibu süper paket ikilisini yeni üyelik alarak başlattım.
    35 mbit sınırsız ve tivibu ev süper paketi 120 tl aldım. Şu an için gayet memnunum.
  • Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt

Hocam yine taahhüt vermişsiniz, 35 mbps sınırsız intenet Taahhütsüz 90₺ civarı.

Tv platformları üyelikleri de ortalama 20₺ gibi. Hatta sürekli kampanyalar yapılıyor hangisi kampanyada olursa o sürede değerlendirilebilir ayrıca tek bir içeriğe bağlı kalmaya da gerek yok.

En önemlisi taahhüt vermiyorsun malum ülkede en ufak sıkıntıda taahhüt öne sürer firmalar. Zamanında çok sıkıntı yaşadığım için taahhüt olan her şeye karşıyım artık çünkü taahhütsüz alternatifi var olmasa el mahkum dersin hadi.

• şayet internet aboneliğiniz bitti ise,altyapısı var ise türksatın hem internet hemde kablolu tv paketleri uygun fiyatlarla mevcut.araştırın.ancak bu kablolu tv daha çok belgesel severlere uygun gibi gözüküyor.fakat dediğim gibi türksatıın müşteri hizmetlerinide arayarak bilgi alabilirsiniz.

saygılar............................................

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.