Şimdi Ara

Şu yeni a4 ün tipine bakar mısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=280578106

Arkadaşlar mobilde olduğum için anca böyle link verebiliyorum kusura bakmayın.

İlanda gördüğünüz araç yeni a4 baz paket bir araç ama bir araba gözüme bu kadar kötü görünebilirdi yani jant vs bile kurtaramaz bu görüntüyü.

Baz paket ne passat ne süperb ne c serisi ne 3 serisi hiç biri bu kadar kötü gözükmüyor.

Ayrıca 2013 kasa bu kasadan çok daha iyi geldi gözüme

Sizlerin yorumu nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resimlerden değil de videolardan bakın tipine. Bu forumda Audi'ye karşı genel bir önyargı olduğunu düşünüyordum haklı da çıktım. Şu arabanın tipini nasıl bu kadar gömebiliyorsunuz yahu? C serisi diyen olmuş valla sesli güldüm C serisindeki rezalet stop tasarımını da görüyoruz yani..
  • Cidden kötü. Bir yeni C ye bir de buna bakın.

• Eskiden audi a4 dedin mi taş gibi araba gelirdi aklıma. şimdiki meksika jetta'nın laciverti.

• Egea bile daha güzel
  • Kopek baligi anten cok emanet duruyo

• Vag gurubunu geçtim belki kendi segmentindeki en çirkin otomobil olmuş... Hatta abartırsam Rapid e logo basıp satsalar daha albenili olurmuş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O lastik jant nedir dalga geçer gibi at sinek misali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • araba çok güzel, 18 jant , 45 veya 50 yanak lastik koydunmuydu dadından yenmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steroid basmışlar sanki.

• bu hali ile oldukça kötü tabi ki.

ancak

avant + S line güzel. içi dışına göre çok çok daha iyi.
  • Kenshi kullanıcısına yanıt
    +1907
    Katılıyorum.
    Bazıları dizaynda çıgır açarken bazıları var olanı bile bitiriyolar.

Birde, bıraksınlar şu çakma tablet olayını.
    Bu fikri onlara kim verdiyse yada kim çok begendiyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsaneFocus -- 2 Aralık 2015; 8:36:09 >
  • her arabanın boşu kötü gözükür birde şunu deneyin :

http://m.autoscout24.de/angebote/audi-a4-limousine-sport-30-tdi-quattro-200272-kwps-t-diesel-schwarz-280151717

• Anten sonradan yapıştırılmış gibi, 16 jant çok berbat durmuş araçta en az 17 alınmalı
  • Şuan ki güncel kasa a4 2008 yılında yeni çıktığında gözlerimi arabadan alamıyordum tasarımından hele o led farları yokmuydu. Birde 2016 a4 bakasım gelmiyor lineadan bir farkı yok

• Ahım şahım bir görünüşü yok kabul. Ama kötü de değil abartmayın.
  • Vag grubundan araba alınmaz, hepsi birbirine benziyor audi ye yakışmamış bu çöp tasarım.

• VAG grubundaki arabalar maalesef birbirlerine çok benziyorlar. Özellikle WV- Skoda - AUDI üçlüsü neredeyse kopya. Bu üçlüden AUDI'nin premium olmasının gerekliliği olarak daha radikal çizgilerle ayrılması gerekirdi. Ama maalesef yapmıyor. Uzaktan gördüğümde amblemi görüne kadar octavia-jetta-a4 arasındaki farkı anlayamıyorsun bile. İnsan o kadar para verince daha farklı gözükmek trafikte diğer araçlardan sıyrılmak ister haklı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigger_agc -- 2 Aralık 2015; 10:58:06 >
  • Sadece adı var o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Cidden kötü. Bir yeni C ye bir de buna bakın.

C serisinin bosu da kotu gorunuyor. 1-2 opsiyonla guzel olur. Spor koltuk spor direksiyon guzel olur. Bi canli gormek gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

her arabanın boşu kötü gözükür birde şunu deneyin :

http://m.autoscout24.de/angebote/audi-a4-limousine-sport-30-tdi-quattro-200272-kwps-t-diesel-schwarz-280151717

Donanım seviyesi değil de renk tercihi daha önemli bir etken bence. Beyaz araç C segmenti gibi, siyah araç D segmenti gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.